Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bejbypd
16. mar 2010

No Misula je spachtos od narodenia 😵 aspon jedna dobra vlastnost co zdedila po ockovi depkovi 😀 misku tiez nebavi kreslenie len knizky a puzzle posledny tyzden uz vie troje puzzle sama postavit take vacsie...a morduje sa s tym aj hodinu no zabavna je 😀

bejbypd
16. mar 2010

zradkyna 😀 ale nie pekny vecer sa praje idem aj ja a mozno pojdem aj spat 😀 dobru noc nech vas vsetky co to tu flakate muchy stipu celu noc 😀

mukky
16. mar 2010

som stalke na tom koni a ani film nekuknem nikdy 😖
no ja ale nakuknem o tretej iodem zas spinkat lebo serialy straaasne chcem dnes opat kuknut 😀 a mm je na nocnej

bejbypd
16. mar 2010

no tak tu nevykecavaj a kukaj 😀 jasne ja ta chapem tiez som film nepozerala tak ze v kuse bez internetu a tak ani nepamatam 😠 no ale moja chyba 😀

bejbypd
16. mar 2010

mukky kukas ten film?ja som vedela ze to bude henten 😠

mukky
16. mar 2010

no netrafí ma šlak 😠
raz za čas si pozriiem film a oni daju odstavku ku koncu filmu 🙄 🙄 🙄
fasa a ani antik nejde tak neviem ko je vrah 😠
se♦iem to 😝 😖 😒 🙄 😠

bejbypd
16. mar 2010

aku odstavku myslis ten na markize?ja kukaaaaam 😀

mukky
16. mar 2010

hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha 😠

bejbypd
16. mar 2010

ale ved sa nedurdi 😀 vrah bol ten hnusak ten domovnik ci co to on bol...ale neboj skoncilo sa happyendom 😉

mukky
16. mar 2010

😀 😀 😝 😠
hej na markize 😝

mukky
16. mar 2010

ten mlady na "recepcii" co furt sedel?a preco ju sledoval?
no ale povedz nema ma trafit 🙄 😀

bejbypd
16. mar 2010

no je to smola ze kukas cely film a teraz toto 😝 no ten co bol furt na recepcii..ani vlastne jej uplne nepovedal preco len ze nenavidi vsetkych tych prachacov co tam byvaju,ze on furt len sedi a nudi sa a ze ona je uz tretia ktorej toto robi a tak...no psychos uplny 😝 😀

mukky
16. mar 2010

aha,no aspon viem 😀 a tvoj mm spi?

idem kuk záznam zo zasadnutia NR SR 😀

bejbypd
16. mar 2010

ty ozaj nevies co od nudy 😀 ja este kukam sex v meste na hbo 😎 a depka mam v robote na nocnej takze mam zurku sama so sebou 😎 😀 😝 ale pojdem uz do postele zachvilu lebo rano budem zase vypluta 😅

mukky
16. mar 2010

ja som kukala seks na doma tv 😀

asi mi uniklo co tvoj mm robi ak to nie je tajne..

mukky
16. mar 2010

vinifera este asi upratuje 🙄 😕

mukky
16. mar 2010

tak sa majte 😎

vinifera
17. mar 2010

Nie nie Vinifera spala. Teda aspon chvíľočku večer. Lebo malý vnoci stráááášne vreeeštal. Bol k nezastaveniu. ☹(((
Neviem či nepôjdú očné zuby. Lebo včera ráno mal horúčku. Ale dnes vnoci nemal ale zato vrešťal jak pavian. No a tým že mal teplotu a vreští tak sa mu zasa zhoršuje ekzém. Budeme musieť zajtra ku kožnej. Zasa.

mukky
17. mar 2010

vinifera ahoj,
my sme nikdy ani nevedeli ze nam idu zubky,ziadne problemy len jediné očné ked nam vysli akurát v chorvatsku na dovolenke tak mal 39 horučku jeden den a noc 😢 sme boli tam aj u lekara lebo som sa zlakla ze zo slniecka ju ma/i ked sme davali pozor/alebo ze ochorel..a chorvat hned že očáci 😀
podvečer sme ho sli ochladiť do mora a potom už bolo dobre..

ten hnusný ekzem 😖 ,pozrela si link co som ti dala?mate nieco nove,budu ho testovať?

savierko vstal 6.10 😝 uz by mohol vstavat ako inokedy o hodinu neskor 😝
ale to mozem byt stastna ze spi celu noc,len mama si je na vine ked buntoší do rana 😀

pijem kavu,vcera som nemala celý den..a malý sa mi teraz dusil s pomelom 😲 hadze jedlo do seba ako jeho otec a o chvilu na to so sunarkou susienkou 🙄

mukky
17. mar 2010

mm ide opat do nočnej,mal mať uz volno no ale ide..mu idem uvarit nejake fajne cestovinky zapekane s kuracim maskom nech má prekvapko ked vstane a ja možem olízať labu 😝 😀

malý ma polievočku ani neviem aku 😀 asi s maskom som si 2 krat pomrazila z dvoch roznych tak neviem ktora dnes bude..

ja idem papať pomaranč a rozmyslam nad granadirom pre seba,este som ho nerobila mm ho nemá rad

zuziiicek17
17. mar 2010

Ahojte baby ,nebude vam vadit ak sa k vam pridam ? Totiz pozerala som sa uz na vela tem,ale tato mi je velmi sympaticka,pretgoze mam pocit,ze ak by som sa zdoverila niektorym uuuuzastnym tu,tak by ma skopali pod ciernu zem 😒 Ak nie tak nie,nechcem sa pchat ak tu uz mate zabehnuty system 🙂

mukky
17. mar 2010

zuzi kludne sa pridaj 🤐 😀
a ktoré užasne maminy máš na mysli?

mukky
17. mar 2010

malý uz spinka,napapaný,prebalený dufam ze sa nepokaká,mal jogurt s ovsenými vločkami a kličkami a ja som teraz hodku stravila v kuchyni ale uz má mm navarené a odkaz na chladničke len ten bordel čo tam po mne zostal už neriešim 😀 😀 😝

dnes je krásne počasie,svieti slniečko

nikollette
17. mar 2010

Dobré ránko ženy...
My sme vstali okolo 12tej ako vždy..
jedli sme.. no malý jedol trocha.. musela som robiť opičky aby som do neho dostala viac ako 6lyžíc 😖
Snád to má len také obdobie 😉

Mňa hlava zase bolí 😠 neviem z čoho... mňa fakt nezvykne, nikdy...

Hlásim že včera som urobila prvých 50 brušákov, dnes 50 brušákov, a 20 drepov,... snáď vydržím čo najdlhšie 😀

Zuziček vitaj... A napíš nám niečo o sebe ak to nie je tajné 😉

mukky
17. mar 2010

nikoll nerob nervy 🙄

mukky
17. mar 2010

😀 😀

výmena stráží,idem hajíííííí,papapa 😀

zuziiicek17
17. mar 2010

mukky,nemyslim na ziadnu konkretnu mamicku,ale co som si citala niektore temy,tak tam keby som otvorila usta tak poslu....
Mam polrocneho Miska na ktoreho som v podstate sama,teda mam priatela,ale nemysleim zeby to malo nejaku uzastnu buducnost,kedze nie je schopny sa o nas postarat.Byvam u babky,pretoze mama si pred styrmi rokmi zbalila kufre a odisla....a otec ma kvoli tomu vyhodil z domu.
Maturovala som s bruskom a nelutujem to aj ked som si podla mnohych ludi znicila zivot.Ved svet mi neutecie 🙂

zuziiicek17
17. mar 2010

nikoll ved ty si chuducka 😀

nikollette
17. mar 2010

Zuzi, to mi je luto ☹
Ale nejak bolo, nejak bude... Všetko bude OK 😉
A to že si si nechala drobčeka, je to naj. čo si mohla urobiť 😵

Chudá aj som, ale potrebovala by som trošku z bruska dať dole, a celkovo ho spevniť 🙂

nikollette
17. mar 2010

Malý je chutnučký 🙂 🙂 🙂