Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
30. apr 2010

petka ale tak tvoj chlap ma aj prispevky na byvanie nie ked sluzi v inom meste ako byva?

petka035
30. apr 2010

vevusiatko to už má každý zakomponované vo výplate aj ked robí doma,inak by to bola smiešna suma tá výplata, ja neviem kde sa to zobralo tá fáma, že u vojska sa dobre zarába 😝 možno keby bol plukovník alebo také niečo.A my sme si brali požičky a podobne a robili sme tu a teraz ho hodili inde ale výplata je tá istá,plus že si musí platiť tam bývanie, stravu a cestu

vevusiatko
30. apr 2010

kamarat viem, ze dostaval este pred par rokmi 5000 sk ako prispevok 🙂 ale to este par rokov dozadu

petka035
30. apr 2010

teraz je to 6000niečo,ale to máš ako súčasť výplaty,bez toho by bola výplata velmi malá čiastka 😔

vevusiatko
30. apr 2010

petka ved jasne ale to mas tak skoro vsade 😒 len skoda, ze musi cestovat a tvoj chlap cestuje kazdy den alebo ako??

nikollette
30. apr 2010

Ahojte...
Ja som už hore... konečne vyspatá... Malý ešte spinká od večera 😅
Ja som mu už nachystala jesť, osprchovala som sa... cakám kým sa zbudí, napapáme sa a ideme von. Ja sa budem opalovať a malý sa môže hrajkať.

Zuzi, už si ma úplne navnadila... Už ledva čakám kedy pôjdem ja 😀
Ešte také 2 týždne 😕

nikollette
30. apr 2010

A vy čo tu trčíte na konovi, šup von 😀 😉
Ved je krásne 😎 23stupnov... ci o iba u nás? 😕

vevusiatko
30. apr 2010

mne mala spi a ja upratujem
inak ahoj 😀 uz sme sa tu dlho nestretli 😉

bejbypd
30. apr 2010

Helou helou 😀 Už som tu ako na koni 😀 a žijééém 😝 len sa snažím učiť a udržiavať domácnosť,tak si musím koňa zakazovať,ale dnes som neodolala.Strašne veľa som chcela reagovať a teraz som všetko zabudla 😀 Tak Vás aspoň pozdravujem 😎 U nás je v tieni 25 🙂 takže tiež idem kvasiť na balkón a potom keď sa malá zobudí tak šupho do parku,ja aj s učením samozrejme 😝 Veve nekoňuj a upratuj 😀 Nikol ja chcem tvoje dieťa,my už máme polku dňa za sebou 🙂 a zuzi krásne tetká 😉 a mukky ty kde sa flákaš zase??? 😀

nikollette
30. apr 2010

Najedený... Prebalený a ideme von...

Ešte pozdravím Bejby, ahoj cicuš, že si sa aj ukázala 🙂
Vidíš to, nám sa ešte len den začína 😅

Tak ja letím...

bejbypd
30. apr 2010

ahoj ahoj Nikol 😵 užite si to vonku 😵 Teraz som vás dočítala za dnešok 😉 Veve to akože druhe naj mesto Nitra?šak Prievidza nie? 😀 My tu máme len tesco,lidl a kaufland a stavajú nám nejakú Arcadiu a mcdonald by uz mali stavat 😀 My sme taka vacsia dedina aj sa tu vsetci poznaju 😀 😝 Ale inak aj moje druhé naj mesto je Nitra,depko tam ma polku rodiny a casto chodime na nakupy tam,ja to tam zboznujem 😵

vevusiatko
30. apr 2010

bejby 😀 prievidza fakt nie 😀 😀 😀 😀

bejbypd
30. apr 2010

som sa urazila teraz 😀 buchta 😀

vevusiatko
30. apr 2010

hehe 😀 ty buchta fakt ne prievidza ne mne to pride take cigansko alko mesto 😀

bejbypd
30. apr 2010

ze cigansko ja zdochnem 😀 Nehovorím,že ich tu nemáme dostatočne veľa,ale napr.my na zapotočkoch fakt tu máme celkom pekne 🙂 bývam v tej lepšej časti 😀 ale mne sa tu páči kúsok od domu mám kostol aj krčmu,jak na dedinke 😀

vevusiatko
30. apr 2010

bejby ako to netvrdim ale zazitky robia svoje 😅 preto nitru ako mesto lubim ale prievidzu nie...ale ako inak je pekne aj okoli priroda je pekna 🙂

bejbypd
30. apr 2010

Som nejake fotky pridala,sme boli v stredu celý deň vonku 😎

bejbypd
30. apr 2010

teda idem ich skusit pridat 😉

leelo
30. apr 2010

ahojte,
ahoj, bejby. minule som ta videla v tej fasistickej diskusii. to bola dobra sila teda. ja som sa tej zenskej normalne bala...

vevusiatko
30. apr 2010

malicka je krasna po maminke 😵 😵

leelo
30. apr 2010

jej, krasne fotky 🙂
miska je zlatunka, aj ja sa uz tesim na tento vek u nas. a mama je ina kocka... 🙂

bejbypd
30. apr 2010

jeeeej ďakujem 😵 tak dobre sa to číta 😀 leeelo ahoj neviem či sme sa tu už stretli 🙂 a v akej diskusii?vieš ja sa chodím rada hádať 😀 a potom si nepamatam,kde som sa hadala naposledy 😀

leelo
30. apr 2010

ano, uz sme sa tu stretli raz, riesili sme tabulkovost v 2 vetach 😉 ja sem neprispievam nejako denne, ale mam to v oblubenych, tak niekedy nakuknem, ci dala mukky recept, al.ako sa ma vini.
bola to ta teraz uz zamknuta - gayovia a adopcia.
ty hadacka, nevrerim 😀 ale to uz dvihalo zo stolicky snad kazdeho!

bejbypd
30. apr 2010

Jáááj áno jedna z mojich najobľúbenejšich,kde sme nakoniec skončili pri Rómoch 😉 áno áno škoda tej témy 😀 aha áno stretli už si spomínam 😵 A ja hádačka,no ja sa pohádam všade ale nemožem za to že mám také všetolerantné názory 😀 ,ale zase ako na čo,napr.teraz som čitala tému fajčenie v tehotenstve a až sa mi vlasy dupkom stavali,ja som tuhý fajčiar a cele tehu a kojenie som nefajčila a to predtým krabičku denne,ale niektoré sú ešte pomaly spokojné že fajčia v tehu...no fuj 😝

leelo
30. apr 2010

😀
ved to, ze hoci bola ta tema zalozena z ineho dovodu, debata sa niesla v pomerne tolerantnom duchu, vacsina ludi bola normalna. az na tu xenofobku. ja si stale myslim, ze si robila zarty. taky clovek nemoze existovat...
s tym fajcenim si kazdy obhajuje to, co sa mu prave hodi. je tazke prestat, niekto to nedokaze ani kvoli babu. ty ano. ale tie co nie, tak co uz im ostava? obhajuju si to

bejbypd
30. apr 2010

Dobre babule idem ja,poumývať riady a nachystať veci do parku,nech keď sa krpec zobudí možme ísť..pekný dník prajem všetkým 😵

bejbypd
30. apr 2010

no veď to,ale nepochopím to,neviem,ale šak kašlať na to každého vec 😎 ja si tiež ničím zdravie fajčením a neobhajujem to....keď budem chcieť prestať a budem o tom presvedčená,tak jednoducho prestanem 😉

leelo
30. apr 2010

pekny den ti

mukky
30. apr 2010

čaute krásky,
chlapi uz pol hodku spia,ja som akurát dovarila mňamkovu zeleninovu polievočku s krupicovými haluškami a idem sa napapať..
ma skoro 3 dni pobolieval asi žlčník tak som pila pepsi,fatru,kvapky a tablety..ale dnes je uz dobre..
sme kupili malemu take len topanocko botasky na von len take obycajne nakoniec,na behanie v sebastiano,mam rada tu obuv,ja mam tiez topanky odtial,aj kabelu ale z madarska od nich,malý cizmy...a mali tam inspekciu akurat z madarska z Miskolca kde chodievame a ja rozpravam na cetku a ona len kuká na mna a predavacka ze to kontrola ona nem vie slovensky 😀
ta jak rozumie ako predavaju a co hovoria zákazníkom? 😕 😀

a este drobcovu dvd celovečerný film macko Pooh tak sa tesi mu -teda obalu a obrazkam zatial 😀 nechcel ho ani pustit a tak aj zaspal som ho teraz cvakla 😅

idem Vás dočítať

mukky
30. apr 2010

a malý sa dnes zobudil o 6.30 lebo zase kakal 😕 😕 🙄 😀 ale este chcel spinkať ale som uz budila mm nech ho prebalí lebo dnes som mohla dlhsie spať ma nechali spinkať do 10.hod 😅 😅 len malý mi chodil buchat na dvere par krat ze mama,mama 😀 ale mm ma zamkol aby mi tam nechodil 😀
no som sa len v duchu usmievala jak ho lubim a ako ja milujem ked mi vravi mama 😀 ale krik som z izby pocula pernamentne 😀 ale dobre mi padlo tak si pospať..

preco uz 3 ci 4 dni kaka vzdy rano rovnako a tak skoro? 😖 mu nedam jest ci co? 😀 lebo aj on je potom unaveny ked tak skoro vstava