Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

janac1974
9. sep 2010

@adal gratulujem k vyrociu svadby a samozrejme Lukaskovi prajem vsetko najlepsie 😵 😵 😵

@zuziiiicek17 skore uzdravenie a pevne nervy ti prajem pri oducani maleho od cicky...

zuzka1.
9. sep 2010

@adal ja som to podla obrazku pocohpil, ze drahy ma 40-tku 😀 😀 😀 😀 😀 prepac, vsetko najlepise vam obom.

Vini moja zatial slape, snad to tak zostane, mam ju takmer 2 mesiace len.

idem dat kavu, kto si da.
maly spinka, me sa boli prejst, oprali sa dve pracky, varila som dnes sampinony plnene nivou, obalene slaninkou, zaliate smotnaou, posypane cibulkou a nastruhanym syrom, zapecene, mnamka, ale aj vyprazane, mm take zboznuje, on to je ako chipsy.

bubelko
9. sep 2010

@zuzka1. kavu si dam, mam este 1,5 hodky, pretoze potom idem po starsieho do skolky 🙂

vieraj
9. sep 2010

@adal vsetko naj vsetkym 🙂

zuziiiicek17
9. sep 2010

@vieraj ved aj ty mas s manzelom vyrocie 😵 prajem vsetko naj 😵
teda aspon sa mi zda ,ze to vy mate 😀

vinifera
9. sep 2010

@zuzka1. že aku mnamku si robila. hmm
Sme boli dnes s krpcom doobeda na pošte a v tescku na nákup. Na obed zaspal. Tak som ho nechala mame postrážiť a bola som dať zaočkovať dvoch psov. Teraz poobede sme boli pozrieť dedka čo u pradedka prerábal okná. Tak so ho odrazu dedko zobral na chvlilu k nim domov. Tak idem upratať ten bordel čo sa tu namnožil.

vieraj
9. sep 2010

@zuziiiicek17 diiiky, no veru mame, ale je v praci, tak ho cakam o 23.h. 🙂

tweetinkapp
9. sep 2010

@vieraj blahozelam k vyrociu

vieraj
9. sep 2010
lenka_66
9. sep 2010

jeeej tolko oslavencov 🙂
baby vsak to hadam kazda teraz nieco slavite ani nemenujem bo nechcem na nikoho zabudnut

cize drobcekom k vela zdravicka a usmiatych mamiciek a mamickam nech sa im napnia ich sny a tuzby 😵

janac1974
9. sep 2010

@vieraj tak peknu oslavu,gratulujm 😉

vieraj
9. sep 2010

@janac1974 🙂

penny13
10. sep 2010

Ako čítam, je tu kopec oslávencov. Všetkým prajem veľa zdravia, šťastia úspechov. Tým, čo majú výročie, veľa ďalších šťastných rokov.

janac1974
11. sep 2010

ahojte baby,kde ste vsetky??

@zuziiiicek17 ako sa mate?dufam,ze lepsie a narodeninky oslavite v zdravi 😉
ja som bola od vcera u kamosky,sme tam s F prespali,dcery boli na diskoteke a kamoskin manzel bol o 4 pre ne...
dnes sme sa dovalili domov...bolo super...som si oddychla,aj mm,bol sam doma...ale asi sme mu chybali,ked stale vyvolaval a vypisoval sms....nech vie ake to je byt sam...

lenka_66
11. sep 2010

@janac1974 len aby si to aj uvedomil na dlhsie a nielen z nudy 😉

janac1974
11. sep 2010

@lenka_66 tak ved to chcem docielit....sme sa pohadali a som mu povedala,ze odchadzam z domu.... som mu nechala len odkaz na kuch.linke,ze pridem az v nedelu....ale tak moze sa tesit,ze sme prisli o den skor

lenka_66
11. sep 2010

@janac1974 ja by som dosla v pondelok 😝

janac1974
11. sep 2010

a tak mi bolo dobre sme boli vcera na jarmoku....som nechapala,ze cudzi chlap ide pre moje dcery a este ich aj prenocuje,da im tricka na spanie...dnes sa deti hrali,blaznili,nechceli ma pustit domov....proste citila som sa super,oddychla som si a zistila som,ze malemu chuti viac papat,ked sme mimo domu...co ten zjedol....sme si objednali pizzu,cestoviny a on jedol vsetko....

lenka_66
11. sep 2010

@janac1974 joooj tak tesim ze si (ste) to uzila/i . a nebude to tym ze doma mu pizzu nedas?

lenka_66
11. sep 2010

alebo F je ako deti s hrackami doma o nu nezavadi a von presne ta ista je najlepsia.akurat ze on tak o papkani

janac1974
11. sep 2010

@lenka_66 ja by som tiez prisla az v pondelok rano,ale srdce mi to nedovolilo....bolo mi tam lepsie ako doma,no mm mi bolo luto....ani dcery sa nehrnuli domov,tam lezali pod perinou a pred telkou....my sme sa blaznili s detmi,hrali sme futbal...

lenka_66
11. sep 2010

@janac1974 jjaaj tak to treba castejsie takto si z kopytka vyrazit

janac1974
11. sep 2010

@lenka_66 no je pravda,ze doma pizzu nepapa,ale cestoviny tych zje neuveritelne vela,sa cudujem,ze sa este neprejedol....ale on zjedol este Hippku bolonske spagety predtym,rano 2 deci mliecka a parky a pol jablcka

lenka_66
11. sep 2010

@janac1974 aspon vies ze ak nebude jest date vikend niekde a mozno sa rozje ale nemaj boja v puberte ti bude jest 24 hodin denne 😀 .ze to vsetci chlapci tak.

janac1974
11. sep 2010

@lenka_66 jaaaj no to je pravda...aj moja dcera bola velmi slaby jedak v detstve a teraz zje tolko toho,ze sa az cudjem,kde to do nej ide

lenka_66
11. sep 2010

@janac1974 do brucha 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenka_66
11. sep 2010

@janac1974 este ma napadlo co a kolko bude marek jest v puberte ked on uz teraz nema konca

janac1974
11. sep 2010

@lenka_66 leni mozno sa to unho otoci a nebude tolko jest

lenka_66
11. sep 2010

@janac1974 abo zje aj mna 😀

janac1974
11. sep 2010

@lenka_66 😀 to hadam nie 😀