Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
2. aug 2010

@vinifera dobru noc a drzim palec ...ja to kojenie idem redukovat v septembri ,lebo ma to uz fakt nebavi ...on je hore kazdu pol hodinu uz 😠

leelo
2. aug 2010

@vinifera este potiahni do str.1000 😉
dobru noc

zuziiiicek17
2. aug 2010

1000 😵 😵 😵

leelo
2. aug 2010

@zuziiiicek17 neviem ti v tomto poradit, hladom to nebude. mozno si zvykol, ze ma nieco v pusinke. musis ho naucit zaspat bez, t.j. vytiahnut, ked este nespi, ael uz je natolko mimo, ze nevie protestovat...

inak objavila som nove homeo special na zuby: Osanit

vinifera
2. aug 2010

potiahla som do 1 000 a idem búvať 😵

leelo
2. aug 2010

jeeej, 1000!! snad od strany 1 vidno nejaky posun 😉

lenka_66
2. aug 2010

@zuziiiicek17 jaaj asi z chrbtice

@vinifera zzelam aby sa ti to samo ale ako realistka uz viem ze eeee 😀

leelo
2. aug 2010

@vinifera papa 🙂 a pred dovcou v zasade neupratujeme

lenka_66
2. aug 2010

@vinifera chlap sa bude doma nudit , bude ta chciet prekvapit - UPRACE kym ty budes slnit svoju pokozku 😀

lenka_66
2. aug 2010

@zuziiiicek17 ja ti pisem na fb a ty takto? pekne krasne ONE 😀

leelo
2. aug 2010

@lenka_66 😀 😀 co cica sla offe?

zuziiiicek17
2. aug 2010

ja som ONE 😀 😀

lenka_66
2. aug 2010

@leelo uz je tam asi ma kvalitny signal 😀

zuziiiicek17
2. aug 2010

@lenka_66 ale ved niiic mi nedoslo .,posrate fb a furt som tam

lenka_66
2. aug 2010

@zuziiiicek17 ale aj odpovedat terba.ci zas ti nedoslo?

zuziiiicek17
2. aug 2010

@lenka_66 ved som odpisalaaa 😀 😀 😀

lenka_66
2. aug 2010

@zuziiiicek17 este ze tak

bashenka
2. aug 2010

Áno baby tisícka 😀 dali ste tomu riaaadne. My sme teraz došli takže vela nestiham ani dočítať, unavená som idem buvať 🙂

@zuzka1. Ďakujeeem pekne to sme boli u svokrovcov.

@zuziiiicek17 v stredu tam ideme lebo odchádzajú takže fotiť sa budem ešte dosť 😀 zajtra sa vám snád stihnem už trocha povenovať. Zatial brú noc 😉

vinifera
3. aug 2010

bré ránko. Malý nechcel dnes nič ranajkovať. Najskôr teda v posteli vyťahal oba cicky. Ale potom mi nechcel chleba. Ešte aj v banáne sa šprtal. No tak snád obed bude lepší.

zuziiiicek17
3. aug 2010

Ahojky 😵
My sme dnes spali do 5.35,ale čo už ....
Čaká nás krásny deň.Malý sa usmieva (vybrakoval mi kozmetický kufor 😅 ),tak ma už nič a nikto nerozhodí 😉
Čo máte v pláne vy ?? Katka,ty asi baliť však?Som zvedava čo spraví more a celkovo prostredie s Tomaškom.
@bashenka no som zvedavá či sa budeš ... 😅

A zavládol pokoj 🙂

vinifera
3. aug 2010

@zuziiiicek17 No nie som si istá tým pokojom. Volala som s Kvetkou (čo ideme s nimi na dovolenku) že malý Kubo nemá platný pas. Tak že to ideme risknúť bez neho (bez pasu nie bez Kubka). A malého som teraz nechcela zobrať na ruky tak ručí jak jelen v ruji.

petka035
3. aug 2010

ahojte, včera mi nešiel kon 🙄 noc ok, teraz malá zjedla 2 hollandia jogurty-čiže 400ml 😕 a ideme vymýšľať čo pojdeme robiť 🙂

zuziiiicek17
3. aug 2010

@vinifera fíha ,no snáď vás nevrátia...určite nie 😉
@petka035 krásne ti spapala ...čakám kedy aj MIchal začne

cestovatelkaandrea
3. aug 2010

ahojte, neviete mi poradit ako skratit vecerny ritual pri uspavani? Damianovi musim citat knizky cca 30min, potom este vystraja v posteli dalsiu pol hodinu a nakoniec to zalomi tak po 1.5 hodine. Niekedy zaspim skor ako on a uz ma to prestava bavit.
@vinifera- Vini mi sme tiez cestovali na SR a do Nemecka bez toho, ze by sme mali Damiana zapisaneho v pase prvy pol rok a nastastie nas nikto nechytil. Vzdy sme mali aspon jeho rodny list pri sebe.Takze hadam to budete mat v pohode. Inak aj to jedenie je OK. Nas tiez nechce aspon hodinu jest po tom ako vypije rano flasku mliecka.

zuziiiicek17
3. aug 2010

@cestovatelkaandrea tak potom na tom nie som až tak zle ... 😅 my zaspávame hodinu ,ale veď možno ich to raz prejde .Či nie ?

cestovatelkaandrea
3. aug 2010

@zuziiiicek17 no hadam hej, lebo uz je to dost aj na mna. A to ja mam riadnu trpezlivost. Niekedy chudak od unavy aj place, ale to viem, ze je uz posledna faza a o takych 10 minut uz fuci. Chcela by som to nejako zmenit tak, aby zaspal sam. Aj som to skusala ale on sedel v postielke a pozeral do dveri, ze kedy sa vratim 😅 vydrzal takto aj pol hodinu.

zuziiiicek17
3. aug 2010

@cestovatelkaandrea trpezlivosť .to mi chýba 😔
a to odjakživa takto dlho zaspáva ??

vinifera
3. aug 2010

No lenže ich malý ma 10 či 11 rokov alebo tak nejak 😕

zuziiiicek17
3. aug 2010

@vinifera Aha ,tak treba veriť ,že bude dobre 😉 nestresuj kým to nebude aktuálne.

cestovatelkaandrea
3. aug 2010

@vinifera- Vini ak ma stary pas neplatny tak ho zoberte so sebou a tvarte sa prekvapeno, ak vas upozornia, ze je stary. Tiez sme isli takto so svokrou a zabudla ze ma neplatny obciansky a v pohode nas pustili. Vraj si ma vybavit, ked sa vrati z dovolenky. A mozno si ani nevsimnu ze je neplatny, len kuknu ze ma dodklad. A mozno na nikoho nenatrafite.
@zuziiiicek17 nie, len cca. posledny pol rok. a teraz v lete je to horsie, lebo tu v NL je svetlo aj do 11 vecer.