Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
20. aug 2009

Roka dobrú 🙂

vinifera
20. aug 2009

Niki dnes vyprevádzaš každého do postele? 😎

nikollette
20. aug 2009

Vini hahaha 😀 😀 😀
dobrý postreh 😀 😀 taký vtipný.... 😀 😀
mám aj teba? 😉 😅

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

Dobre rano bambulky 😀 ako sa mate? Ja uz zarezavam, a mam dobru spravu, Damulo uz niekolko dni pekn papa masko so zeleninkou cca 200g na veceru a este to zapije flasko mlieka v posteli. Normalne som rada, lebo musi kamarat priberat na tie jeho aktivity 🙂

roka96
21. aug 2009

Andrea to som rada, že pekne papáte!! ja som sa pomýlila, že si už išla na dovolenku som myslela, ale to až na budúci štvrtok! sestra ide dnes do Chorvátska!

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

Ahoj Roka, no az na buduci stvrtok. A uz ratam dni a rozmyslam co este nachystat na tu velku kopu, co musim pobalit. A hned po dovolenke hura s Damianom do nemocnice s uskami. Kvoli tomu som zrusila vodicak teraz v septembri a priletim az teda v oktobri na tyzden.

roka96
21. aug 2009

vodičák počká hlavne je zdravie Daminka! ja inak tiež ešte nemám plánujem si urobit tiež!! len či to prežijem??
Ale je to super vec ked potrebuješ niečo nemusíš byt na nikoho odkázaná!!

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

roka ja sa nebojim, ze ci to ja prezijem. skor ci to prezije instruktor a ludia na ceste a chodnikoch ☹ no prave kvoli tomu co pises si ho idem urobit.
vy sa nikam nechystate na dovolenku? aspon na vikend alebo nejaky vylet?

roka96
21. aug 2009

na výlety chodíme teraz stále... manžel robí tak, že má 24 a potom 2 dni voľna takže my si teraz výlety užívame... ked sa Miško narodil mal 2 práce a bol stále preč a potom si hovoríme, že kedy to využit, ked nie teraz to, že možme byt tak veľa spolu!!! No nie? a beháme každý den sme niekde v prírode , pri vode atd ja by som chcela íst velm ido Tatier ale uvidím..ved som ti hovorila, že aj my sme takí cestovatelia 😉 aj s malým susedia si už robia srandu, že stále ked nás vidia nastupujeme do auta... doobeda vždy niečo porobíme a poobedie je naše! 😉

roka96
21. aug 2009

ale chcela by som potom aj splnit tie sny ako Švédsko, Fínsko atd atd!!! uvidíme, kde nás život ešte zaveje! 😅

miskachrumka
21. aug 2009

ahojteeeeeeeeeee dobre rano 😉

roka96
21. aug 2009

miška nebodaj dobré ráno?? 😀 to ste doteraz buvali, či už ste dlho hore a až teraz si sa sem dostala!!
inak my dnes brutal noc!!! celá noc hore!

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

ako keby si pisala o mne 😉 tiez neobsedim doma na zadku. my sme teraz v lete moc nechodili, lebo Damulo bol dost casto chory a ked sme v robote tak robime do vecera do piatej. no a manzel robi cely tyzden.
tie tatry ti zavidim. aj ja by som sla. na korzike su tiez hory, tak dufam, ze par dni poturistikujem s muzom a stari rodicia si aspon uziju Damula. vysedavanie na plazi pri mori mi nic nehovori. a tiez planujeme dost chodit po okolitych mestach. Tak teraz surfujem a hladam zaujimave miesta pre nas. Uz som toho tolko nasla ze neviem ci nam 12 dni bude stacit aby sme vsetko videli. Asi som divna ale strasne mam rada taku aktivnu dovolenku. Super je, ze aj s Damianom sa dobre cestuje. On je taky kludas zvedavy na cestach. 😀

roka96
21. aug 2009

Andrea tak som podobná v tomto tebe.. mne tiež nič nehovorí vysedávanie pri mori!! Tiež potrebujeme aktivity!! Stále. minule som skurát našla nejaký šport, bože musím to pozriet sa zaregistruješ na nete zadáš si nejaké miesto a tam ti asi pošlu nejaké súradnice kde sa nachádza poklad! 😉 ale potrebuješ na to taký navigačný turisticky to zatial nemáme!! ale može to byt perfiš.. je to také celosvetové!! my sa chystáme v septembri na šutovský vodopád tam je super.. teším sa na jesen, lebo v takomto teple človeka nebaví turistika, ale ked je trošku chladnejšie je to super!!
No a potom sa čudujme, prečo sú tie naše deti také aktívne?? 😉

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

No asi su fakt drobci po nas. Ked pridem na SR a budem jazdit doobeda. Tak pooobede planujem tiez turistikovat.

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

Miska dobre rano, ako sa ma Davidko?

nikollette
21. aug 2009

Dobré ráno baby... dnes sme si nejak privstali 😅
Miška aká bola noc?
Andy kolko ti váži Damian?

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

Niki teraz ma 9.0-9.1kg a meria 77cm. Taky drobcek s velkymi licami a bruskom ako pavuk. ale teraz ako sa rozjedol to zacina byt lepsie, len sa obavam, ze aj jeho aktivity sa zvysia.

miskachrumka
21. aug 2009

roka to druhe až teraz som sa sem dostala a to mam maelho na rukach tak pardon za chyby roka ja tiez som hore od pol stvrtej by som strasne spala ale idem si dat rychlo kofeinovu bombu!andrea davidkovi som nasla pod kozou hrcku taku vecsiu na stehienku 😢

nikollette
21. aug 2009

Miška myslíš hrčku na mieste po tom očkovaní?

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

miska tak mu daj este tu octanovu masticku. to ma pravdepodobne stale este stvrdnute po ockovani. Damian mal taku hrcku skoro 4-5dni.

miskachrumka
21. aug 2009

baby napiste mi co to moze byt je to vedla ranky kde ho occkovali nebude to nejaka zla reakcia lebo je to dalej od vpichu

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

miska len ta ihla isla dost hlboko a ty vidis na kozi len to kde isla do nohy. v nohe bola ihla na inom mieste. ja ked som videla ako hlboko vpichla doktorka Damulovi injekciu do nohy, len som cumela 😕

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

ma to stvrdnute, lebo sa mu ockovacia latka este nevstrebala. ked sa mu vstreba tak hrcka nebude. aspon tak mi tvrdila doktorka ked mna ockovala par rokov dozadu.

nikollette
21. aug 2009

Miška neboj, tiež mali známe stvrdnuté okolie miesta vpichu, aj viac dní.. potom to zmizlo samé od seba 😉
tiež by som vyskúšala octanovú masť ešte 😉

miskachrumka
21. aug 2009

😢 ma to dost tvrde!!!!!!!vpich ma v strede stehienka a ouch ma vyssie a na druhej nema nic !!!!!!!!!!mohlo sa to stat preto ze trosku pri v pichu pohol nozkou?lebo pri prvom nemal nic a nevidno mu ju len citit ato dost!ja som prekvapena a zlaknuta lebo pri prvom to nemal!!!!!!!

miskachrumka
21. aug 2009

baby ja mu octanovku davam stale a le nejak nepomoha a ja mu to len natriem aa j tak si to pooptiera rukami o kocik o postel o vankus a tak ...............mozem mu to zaviazat ?alebo paradte ako mu to mam spravit aby mu to pomohlo a som mu to trosku stlacala co ho to aj boli ale nereagoval vobec tak asi nie!

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

ak pohol nohou tak to vysvetluje potom to co som ti pisala. ze ihla vnutri stehna bola na inom mieste a tak ma hrcku trosku vyssie. podla mna to je ok, niektore deti reaguju na ockovanie citlivejsie. mna ked ockovali proti chripke par rokov dozadu, tak som mala skaredu hrcu na nohe skoro tyzden a bolelo to tiez niekolko dni

icejane
21. aug 2009

🙂 miskachrumka ja som svojej dcere pri ockvoani do nohy obviazala nohu vreckovkou namocenou v octovej vode a to jej velmi pomohlo ale octanova masticka je to iste tak mu skus natriet a previazat aby si to nezotrel

cestovatelkaandrea
21. aug 2009

baby masiruju u vas doktorky detom nozicku hned po ockovani. u nas ano a potom nemaju take hrcky a ani nozky nie su cervene.