Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
14. sep 2009

boze zabudla som f!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ 🙄

smily
14. sep 2009

moja uz nechce byt v pavuku - snazi sa vyliezt von a behat tak... strasne ju fascinuje pracka... niekedy zaparkuje pred dverami kupelky (do vnutra v pavuku neprejde) a kuka ako perie.. 😀 😀

nikollette
14. sep 2009

Náš pavúk chytá prach v druhej izbe 😒
a taký je pekný, som sa tešila, a teraz je odparkovaný ☹

cestovatelkaandrea
14. sep 2009

nas maly ma tiez rad vsetky mozne hracky ako varecha, plastove flase, lyzicky, moje veci ... len tie hracky co podostaval ho nezaujimaju. Tak maximalne hracie hracky alebo take kocky ale inak nic.
A pracka je jeho super hracka. uz do nej takmer vliezol

smily
14. sep 2009

skus ho predat cez mmb ak ho vobec nechces 😀

nikollette
14. sep 2009

Asi ho skúsim predať.. však je úplne nový, ani raz nepoužitý, ak nerátam že som tam malého raz posadila na pol minuty, kvôli fotke...

zuzka1.
14. sep 2009

ahojte kocky, vracia sa stara partia. 😉

niki mam tam taku istu fotku ako tu v pase 😉

nasho zacali bavit hracky asi po roku nieco, dovtedy vsetko mozne, len nie hracky. to pride kocky.

niki pavuk predaj 🙂 ked sa ti maly stava, do roka bude behat jak sarkan, moj maly sa postavil ked mal 6,5 mesiaca, odvtedy trenoval stale, neuro povedala, keby ho nedavam(davala som vyse 1,5mesiaca) do pavuka, bezkal by skor, nie v 10,5-11 mesiacoch. ze ho to zabrzdilo. 😒

nikollette
14. sep 2009

Zuzi to vážne???

nikollette
14. sep 2009

No už sme priateľky 😀 Zuzka...

Ja som dávala dlhé "á" preto mi to vyhodilo aj kopec iných báb s tým menom 😉

zuzka1.
14. sep 2009

uz sme priatelky, potom si ta ridam aj kao susedu na farmiville, hras to??

hej to mi hovorila neuro, je nam znama, taka mila pani.

nikollette
14. sep 2009

Ne e e, nehrám 🙂

to by som potom už bola stále iba na počítači, by sa chalap zo mna zbláznil...
ja fičím denno denne, na koníkovi, na booom.sk, pokec.sk, facebook (aj keď tam pomenej) a MMB 😀

zuzka1.
14. sep 2009

ja okrem boomu, tak kde ty 😀

ale neni casu tu sdiet, pockaj, ked budes mat maleho kao ty, nedovoli ti sediet pri pc, len von von a von chodit 😀 ako moj maly, on len vonka chce ist, alebo hrat futbal, auticka, skladat, citat, vsetko mozne. pc len ked maly spinka

nikollette
14. sep 2009

Ja sa už na to teším, teraz mi ešte veľa spinká, preto som tu často...
juj nech už behá, sa teším 😀

nikollette
14. sep 2009

Jéj Megi má albumík 😉

zuzka1.
14. sep 2009

niki ved od buduceho tyzdna mozte davat jogurtiky, od 7. ukonceneho lepok aj jogurty 😉
takze chlebik, roztek, ja som davala na zaciatok aktiviu sladku bielu, asi 2 tydzne, potom zvolenske, je tam viac tuku, tie treba detom.
niekto hovori jogurty od 7. niekto od 8.

megi93
14. sep 2009

niki albumík len dočasný. Nechcem tu moc zverejnovať foto ale na facebooku je toho požehnane, pridám si aj teba a idem si aj Zuzku 🙂

Ahoj Andrea, vítam ťa tu s5 🙂

Naša malá miluje káble. ocino jej musel vyradiť jeden bezpečný a to je vďačná hračka pre ňu 🙂 A ovládač od telky, tiež má vyradený svoj, ale aj tak ju najviac zaujíma ten funkčný. A keď ho dostane do rúk, tak vypne settopbox a azačne ohrýzať ovládač 😖

zuzka1.
14. sep 2009

u nas ficia teraz kluce, ale len feliciove, honda, ford, mazda ho nebere. len a len felicia 😀

megi93
14. sep 2009

Zuzíííí mám ťa 🙂

megi93
14. sep 2009

si ma odfajkni 🙂 a odporuč mi niki ak môžeš 🙂

zuzka1.
14. sep 2009

mego odfajknuta, neviem najst tu vec, kde je navrhni priatelov, kde to je?

megi93
14. sep 2009

no to neviem 😅 mne to tam vyhodi same od seba

zuzka1.
14. sep 2009

megi a dagmara je aj moja priatelka, aj dnaka.
dasgmara ani neviem kto je inka, si ma pridala nejakym nedopratrenim a danka je aj u nas v teme, vo volnej dskusisi

megi93
14. sep 2009

ani ja neviem kto sú, ale si ma šlahli alebo ja ich cez farmville :D

megi93
14. sep 2009

Niki môžem si ťa pridať?

zuzka1.
14. sep 2009

danku poznam 😉

krpito
14. sep 2009

zuzka1 budem písať, len treba čas 😉 a ja mám väčšieho chuligána, s tým treba von a vymýšľať aktivity, inak mi vypadajú vlasy 😀

zuzka1.
14. sep 2009

krpi kedy zacali maleho bavit rozpravky??ja si neivem predstavit co budmee robit cez zimu, ked chce byt len vonku maly. 😕

uz aj kreslite a tak, ci nezaujem etse?

megi93
14. sep 2009

bože baby poraďte, čo robíte každý mesiac, keď vás bolí brucho???? Ja asi umrem ☹

megi93
14. sep 2009

Zuzka naša malá miluje rozprávky. Požiarnik Sam, pingu a krtko. A v telke reklamy 🙂

zuzka1.
14. sep 2009

mna neboleiva, ked uz taj si dam ibalgin, alebo sprchu teplu ak mas cas.