Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

roka96
21. sep 2009

a s ktorým? poznáme?

roka96
21. sep 2009

ty tancuješ?

miskachrumka
21. sep 2009

ahoj roka ?!super foto !stale menis! 😉 mi sme vcera nekukali superstar nebol cas 😀 dnes mali prva krat taal macku za usi chudiatko sklonila hlavu a nic nezmohla! 😉

nikollette
21. sep 2009

My sme chodli von s Janom Jamrichom a Ivanom Draškovičom.. no a s ním 🤐 😅
ale to už bolo dávno som mala 16rokov...

Tancovala som na diskách a tak...
Dj-om na pódiu a tak s kamoškou...
ale to sú už staré časy...
a som bola dobrá aj z telesnej, čiže to na seba nadväzovalo, gymnastika, pružnosť, atd...
ale teraz som už jak lemra...

by som sa hanbila aj tancovať na diske,...
by som si musela najprv dobre vypiť 😀 😀 😀

roka96
21. sep 2009

vieš ked tu už vediem vždy ten monolog mám chvilku čas, nikto tu nieje tak sa aspon obnovujem 😅

miskachrumka
21. sep 2009

opakuju superstar aj v sobotu poobede nie?nasa macicka bude tyrana chudiatko!ked prejde popri pavuku tak mali ju taha za chvost! 😀

nikollette
21. sep 2009

A ktorá bola tvoja segra v MT?
Ja som to dosť sledovala...

miskachrumka
21. sep 2009

roka 😉 .....inac neviete ci existuje nejaky vyrobok na macky aby menej plzli? 😒

roka96
21. sep 2009

niki tanec nezabudneš... moja sestra chodí každý rok do Grécka s tanečnou skupinou akože animátori hodinku večer tancujú a majú za to ubytovanie, a stravu.. takže má dovolenku skoro zadara.. závidím jej. chodia tak na 2 týždne., lebo vačšinou už všetci robia a viac dovolenky nedajú...

nikollette
21. sep 2009

JA viem že nezabudnem, ale zase rozhýbať tie moje kosti 😀 😀
a už by som sa asi cítila ako drevo... som netancovala od kedy som otehotnela 😅

roka96
21. sep 2009

ona nepostúpila mala také biele oblečko a bielu čiapku... ked vyhadzovali ona bola posledná, ktorú vyhodili!! ked už tancovali s tým Fredym ... neviem či podla toho vieš kasting v bb sme ju boli povzbudzovať 😀
na mačky neviem... akurát náš Miki ich teraz miluje nahána ich po celom sídlisku 😝

nikollette
21. sep 2009

Asi viem, taký klobúk mala, nie,a tmave vlasy vsak?
akurat asi cca pred dvoma mesiacmi rekapitulovali MT na jojke 🙂
tak som si to nenehala ujsť...

miskachrumka
21. sep 2009

ma porazi aj jukupeme ceseme a stale to znej pada! 😠

nikollette
21. sep 2009

NIe pockaj svetlo tmavé nie???
Jejda už sa mi to nejak mýli...

Blond-čierna, nie?

zuzka1.
21. sep 2009

niki ty tancujes???
tak by sme si fakr rozumeli, veeela vela sutazi rokov tanca za nami 😉 😉 😉 😉

to je moj najlepsi relax, tance, tanec, tanec.
momentalne ficim ako mamina na zumbe, poznas? to je momentalne pre mna, aj cudnem, aj sa zabavim a latino milujem.,

latino a street hip hop, alebo hipy hopy

roka96
21. sep 2009

niki ona tam myslím mala bledé vlasy ona to stále mení- je kaderníčka..
a myslím, že nemala klobúk ale takú čiapku akoby čipkovanú.. nieje to v archíve ??

nikollette
21. sep 2009

Ja už nie, tancovala som, ale nie súťažne 😉

Hip hop a disco mám rada 😉

roka96
21. sep 2009

zumbu mi akurrát spomínala sestra, že tam chce íst len myslím jedno cvičenie 300 sk tak neviem či nakoniec šla..
zuzi to možno poznáš aj moju sestru tá tiež chodi po kadejakých sútažiach po slovenskú aj v Rakúsku boli...

roka96
21. sep 2009

baby sa smejem, muž s Miškom sú za domom teraz som ich sledovala.. Miško pod stromom sedí okolo 30 detí a ja hladám muža.. on na strome im zhadzuje orechy... 😀 😀

nikollette
21. sep 2009

Určite viem, len teraz sa mi to nejak nevybavuje v pamäti 😅

roka96
21. sep 2009

jasne..inak sa vraj velmi podobáme... 😀

nikollette
21. sep 2009

Roka 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz som sa dobre zasmiala 😀 😀 😀

roka96
21. sep 2009

niki tanec bud v tebe je alebo nie.. ja možem robit čo chcem...či je hipp hopp, alebo niečo iné- ja stále tancujem rovnako.. samuž na mne vždy smeje.. akoby on bol tanečník 😀 ale sladaky nám idú!

roka96
21. sep 2009

niki aj ja... no počujem plač- Miškov plač... to je tak vždy. najskor sranda potom plač..idem mrknut, čo sa udialo..
inak som ich odfotila dám potom na facebook 😀

nikollette
21. sep 2009

No daj potom foto omrknem...
aj ked ja tam chodím raz za uhorský rok na FB...

zuzka1.
21. sep 2009

ja mam doma dvd, kamsoka zacina u nas v zm aj v nr od januara, tak trenuje, vmyslame variacky a podbne, nech ma nadupanu cohreeografiu. my sme do toho zblaznene, momentalne rieisme hudbu.
ale ja budem len pomahat, ona slobodna ma viac casu, ja sa bude chodit iba vytancovat 😉

roka96
21. sep 2009

a nepoznáš ts fantasik? -tam sestra tancovala predtým sú dost známy.. a teraz tancuje v new face myslím, že tak sa volajú...

roka96
21. sep 2009

no už sú doma, Miki búva ja si idem rýchlo vlasy vyžehlit poobede chceme niekam íst..tak pa

nikollette
21. sep 2009

pa roka 🙂

cestovatelkaandrea
21. sep 2009

caute baby, len vas tak zrychlika zdravim. Damian uraduje ako divy. Boli sme dve hodiny vonku, ja som hotova tak na paralen a teply caj a vyhriatu postel. Uz aby bol manzel doma po piatej a na chvilu si lahnem. Akurat Damian prisiel na to ako sa otvara dvd prehravac, tak letim za nim