Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
21. jan 2010

som tu

mukky
21. jan 2010

nikoll tak to si šikovnica..vidis ako ti to ide v kuchyni 😀 to bolo prekvapkko pre p?si ho potesila? 😀

nikollette
21. jan 2010

Asi hej,však mu chutilo 🙂
A vsetko len tak z hlavy, od oka 😅

nikollette
21. jan 2010

A čo už si okrášlená po dlhom kúpeli a procedúrach??? 😀 🙂

nikollette
21. jan 2010

Dúfam že sa MP neozbudí, to budem musieť mašírovať do postele. 😕
že čo tu buntoším o pol druhej v noci na nete 😀

Takže keby som zmizla, musela som 😉 😅

nikollette
21. jan 2010

Sa nalievam colou, nebudem vedieť zaspať 😝

A no čo je, kam si zmizla 😕

mukky
21. jan 2010

juj baby...tieto vone sa mi zapačili..len ktoru si vybrať hmm..moschino fizz som uz vypustila/ale paci sa mi stale/ a tu davidoff nemaju nikde asi,je to letna edicia......zajtra ideme von,potom k prababke a do obchodikov len tak ponakukať..no a do parfumerie..mate niektoru?

http://www.parfums.sk/versace/versace-bright-cr...
http://www.parfums.sk/versace/versace-versense-...
http://parfumy.heureka.sk/calvin-klein-euphoria...

nikollette
21. jan 2010

Mukky nemám ani jednu.

mukky
21. jan 2010

tak dobre mi padol kupel...s olejom aj penou...a s okraslovacimi procedurami 😀
len si neznasam česať vlasy mokre 😝 😝

aj na melir sa chystam uz mesiac pomaly a tááák sa mi nechce 😀 ...nech si vlasy oddychnu,no ale s odrastenymi chodiť 😝 a nechavam si na stare kolená dlhé 😀

nikollette
21. jan 2010

Ja milujem horúci kúpel. A ležať v plnej vani s vodou aj hodinu. 😵 Musím mať každý den. Fakt len málokedy sa stane, ze dám rýchlo sprchu.

Tiež neznášam rozčesávať mokré vlasy 😝
a hlavne teraz keď sú už také dlhé...

mukky
21. jan 2010

niki vies ake su uzasné...ale je mi luto kupiť lebo mám teraz dost...ale len take toaletne vody "obycajne co mam rada"adidas ,pretaporte a podobne..z avonu..luto mi je kupiť,radsej sminky 😀

a sadu stetcov mi treba,no ale pod 20 eur som nenasla 😝

nikollette
21. jan 2010

Mukky pojdem asi zalahnuť...

Bo som celkom unavená, ved uz je kolko hodín 😕

Tak príjemné nočné netovanie 😅

mukky
21. jan 2010

ja som sa volakedy tiez casto kupavala...ale teraz sprcha casto a kupel vynimocne...a mávam castejsie problemy zenske 🙄 😠 tak sprcha je lepsia

mukky
21. jan 2010

tak pa,ja som sutazila,spravy pozerala.....chcela som aj pekne kuchynu upratat ,riady,ale vsetko ostalo neumyte,nieco je s bateriou,mm zajtra musi opraviť

mukky
21. jan 2010

no nič...uz si off
idem uvariť malemi vodu na rano a kuk nejaky recept dobrý..dnes asi skoro nezaspim,som svieza ako rybka,no ale o 7 ma caká zivý budícek 😀
taka som stastná ze mam toho mojho syna,ja neviem..dal mi chuť žiť..hmm super,revem tak idem paááá

vinifera
21. jan 2010

Mukky mne treba nejaký nový parfum. Môžeš poslať. 🙂
Malý bol zas pajedný vnoci. Nechcel spať. A ked sme nad ranom konečne zaspali. Tak nás zobudil tatikov budík. Som v ten moment myslela, že ho zabijem 😠 😠 😠
No mne treba urgentne vyškubať obočie. Aj kozmetička by sa už zišla. ... Treba mi ísť ku kundologovi, s malým ku kožnej a psom k veterinárke. Dnes isto nie. S kočíkom sa k veterinárke a kožnej nedostanem. Mam teraz auto s nafigu zimnými gumami tak sa neda. A ku kundologičke by som sa aj dostala ale tam zasa zajtra nebudú🙂

mukky
21. jan 2010

vini a nemozem ti poslat tie staré? 😀

a ja sedím v kuchyni a cakám kym sa mi dopečie baba zemiakova...maleho som dala na chvilu kuk rozpravku,tato spi po nocnej a este im j...i po 12 hodinovej šichte školenie 😠 ,uz je v kome..
potom na stacionar sup naranajkovat sa...mam za sebou asi pol litra vody s citronom,blééé 😝 😀

no nič,idem,nic tu nevysedím,potom nakuknem pri kavicke...ak sa bude dať

mukky
21. jan 2010

jéj,dnes mam solo 😀 😝

kukučky napíšte 😀
ja pijem kavicku,ale uz musim ist davat bobačika hajííí,tak si opat vychutnám ladovu 😀 ty kokso ja ale budem nadhernááá 😀 😝 😝 🤐

smailinka
21. jan 2010

ja sa len pochválim, skúška za D 😀 😀 😀 😀 keď malý zaspí, tak sa ozvem 😉

maatkka
21. jan 2010

jeeej mukky to co si pisala 1:39 kraaaaaasne 🙂 🙂 🙂 az mi slzicka vypadla 🙂

cestovatelkaandrea
21. jan 2010

Mukky co si davala drobcovi ked mu isli stolicky? Damiana strasne bolelo dasno pri prvej stolicke a jedine co si vopcha dozadu v puse je kefka. Ale tu nemoze cmulat cely den. Varechu a pod mu nechcem davat, lebo nikdy nevies...

nikollette
21. jan 2010

Ahojte...

My sme dnes vstali síce okolo 13tej, ale som viac rozbitá, a unavená ako keby som vstávala o 10tej 😝 😔
Všetko ma bolí.
Malý vypil v noci iba okolo 150ml mlieka ☹ A to som mu ponúkala viackrát... A nechcel ani v spánku.

Mne sa dnes nič nechce, vôbec nič. 😖

O chvílu si aj ja pôjdem urobiť moju "kávu" snád ma preberie. Musím tam dať viac lyžičiek kávy 😕

nikollette
21. jan 2010

Mukky, inak prečo ten nick? ak to nie je tajné? 🙂
Alebo Vinifera 🙂 som nad tým večer rozmýšlala len som sa zabudla potom opýtať 😅

vinifera
21. jan 2010

Vitis vinifera je vinič hroznoplodý. Ale to nie od toho. V Modre je jedna chata volá sa Vinifera. Boli sme tam ešte zo základnej školy. Vyhrali sme vtedy jednu súťaž cez Strom života. A mne sa názov tej chaty páčil tak, že odvtedy mám ten názov vo všetkých mailových schránkach a stále ho všade používam ani nick. Na tej chate bolo vtedy fakt super. -)

nikollette
21. jan 2010

Vini, dík za vysvetlenie. Myslela som si niečo s viničom, hroznom, vínom.
Tak tam muselo byť fakt supeeeeer, keď si si takto osvojila ten názov 😉

V modre som tiež pár krát bola. Teta tam mala obchod. Alebo ked bolo Vinobranie a podobne 😉

vinifera
21. jan 2010

Svokor uniesol malého ešte pred hodkou. Som sa vykúpala a idem so psom k veterinárovi. Zatiaľ sa majte.

nikollette
21. jan 2010

Ahoj....

adal
21. jan 2010

vini, tam muselo byť fajn 😀 😝

vinifera
21. jan 2010

No tak ženy zasa si nepredstavujte nejaké orgie - to bolo na základnej škole... 😎

nikollette
21. jan 2010

NO si viem predstaviť čo dokážu taký puberťáci na ZŠ 😕 😀 😀 😀
vsak aj ja som taká bola... Napríklad lyžovačka ako 7maci, a to sme tam teda toho povystrájali 😅
Alkohol, intímne chvílky, zábava, ponocovania, a podobne... bože dufam e moj malý taký nebude v 12rokoch 😕 😕 😕
Ale iné školské výlety 😀
jáááj, staré dobré časy 😵