Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
21. feb 2010

a ja som taka hladna ze ani ti nevravim 🙄 som mala dnes dietu riadnu 🙄 🙄 som bola dnes len na ovoci a 2 chlebikoch na obed s maslom a jarnou cibulkou..ty by si asi zošalela 😀 😀 😀

nooo,pekne ste zaplatili 🙄 ,sa p asi tesil velmi..co ti povedal?

takze oslava bola fajn,hej?

mukky
21. feb 2010

😀 😝 ja a spať? 😔 😀 noc je este mlada...a budim mam na 7.15 a do vecera budeme iste logovať 😝

nikollette
21. feb 2010

Som platila polku ja!!! Najprv že celé mám ja zaplatiť, bo že ja som vymýšlala, že to boli kvôli mne... tak áno bolo.. tak nakoniec sme išli "fifty - fifty" 😝

mukky
21. feb 2010

ved mate spolocne peniaze nie?tak je to jedno 😀 😀 😀 😝
aj my sme tak raz dopadli..som si bola kupit topanky za super cenu,akcia bola hadam vtedy este 400 sk stali lodicky...som sa im tak vytesovala a mm odbocil v hmle kde sa nema 🙄 a pokuta 1000 sk..som myslela ze ho zahluším 🙄 ,moja radost z topanok pominula...som sa na neho hnevala velmi...

a od vtedy mu stale pilim usi ked niekde zabaca ci moze...nemam vodicak tak ma chce odrbať 😀 😀

mukky
21. feb 2010

ale on vedel za tam nesmie odbocit este chcem podotknuť 🙄 😠

nikollette
21. feb 2010

Ja pôjdem asi do vane, a potom hají.... tak sa maj 🙂

No veru, vtedy aj radosť pominie... 😝

mukky
21. feb 2010

ja uz som bola vo vani s penou a umyla si vlasy nech rano nemusim..len hodím rychlu sprchu rano..na mna sa totiz stale caka 😝 😝 😝 ..asi preco 😀 ...omietka na tvar mi zaberie dost casu ale uz sa snazim rychlejsie byt hotova 😀
ja este musim ist pozriet letaky v madarsku,napisat zoznam co kupit a pobalit malemu oblecenie..

mukky
22. feb 2010

wolfka? 😎 hajáš? 😀

nikollette
22. feb 2010

Ved aj my sme vedeli že sa nesmie, ale sme si nevšimli že za nami su poliši. By sme neodbočili určite. A policajt hovorí, že viete ešte na drzovku si pred naším nosom takto odbočíte 😅 😝
A o pokutách mi radšej ani nehovor.. mp ich už pár dostal.. lebo vždy letí ako drak.. ešte aj cez dedinu, iné autá predbiehal (teraz už moc nie, po pokutách) a som mu hovorila, nepredbiehaj, môžu tu merať.. A on nie, nemeraju.. vysli sme z dediny, a po 500m, nas už stopli... tak som mu s prepáčením pi..vala, ked mu policajt dával tú pokutu, že to policajt pocul, a asi ho lutoval, adal mu mensiu pokutu, lebo že: "vidím akú mate priatelku" 😅
ja mám vtedy také nervy, su to zbytocne vyhodené peniaze...
ja som dostala pokutu len raz... 500sk... že som nemala pás 😝
a to si pás dávam vždy, neviem čo ma to napdalo...ešte aj keď vzadu sedim...

vinifera
22. feb 2010

Ahojte ženy som tak všeobecne vyšťavená.

Tak v skratke. Boli sme dnes na ročnej poradni. Malý nič nepribral za posledné dva mesiace - takže má stále 9,5 kg. No aspon váhou nebude po tatikovi. Už sám pekne prejde celú miestnosť. 🙂 Inak všetko OK. Len mama by potrebovala rekondičný pobyt niekde 😉

vinifera
22. feb 2010

Jááj a ešte sa nam neda pretiahnut predkozka tak pôjdeme v 16. tom mesiaci ak sa to dovtedy samo neupraví k urologovi 😨

nikollette
22. feb 2010

Vini, super... takže už o chvilku bude bežkať 😉
Nepribral vôbec nič? Bol aj choručký nie? A už sa aj vela hýbe...

Tak kupte mamine nejaký pobyt, ked bude mať najbližšie sviatok 😎 určite by sa potešila...

vinifera
22. feb 2010

tou maminou som myslela seba 😀

hej hej on ani na rukách nechce nejak extra byť - buď loziť alebo chodiť 😉

nikollette
22. feb 2010

Jaj, ja brzda 😅

Nášmu to dokina ani nepozerá, ani to nejak nerieši, vravela že všetko sa samé spraví, nič netreba nasilu.
že niektoré deti si to začnú pretahovať samé pri kupaní a tak...

sweetangel20
22. feb 2010

jeeej, aká super téma 🙂 môžem sa pridať?

nikollette
22. feb 2010

AHoj, jasné 😉

sweetangel20
22. feb 2010

ďakujem... lebo v každej téme sa nájde niekto, že... ja som čítala, že toto dieťa nemôže... a podobné somariny, bleee 😒 to ide na nervy, potom sa cítim ako neschopáčka, keď nejdem podľa múdrych premúdrych kníh

nikollette
22. feb 2010

No nasša téma, je síce "netabulková" ale nakoniec sme tu ostali maminy, ktoré v podstate tabulkové sme. Jasné že nie úplne presne, dokonale na den, podla tabulky, ale celkom sa snažíme si myslím... 😉

No ale ty máš už velkeho drobčeka, myslím, že už pomaly papá ajtak všetko, len s mierou 😉

nikollette
22. feb 2010

Rozoberáme tu bežne veci, denný režim, starosti, radosti, ako aj výživu, a v podstate všeličo čo nás napadne 😀

nikollette
22. feb 2010

Ide mi 112 na markíze, tak idem pozerať, ma ten mp (môj priateľ) už volá...

Ved kludne prispievaj, radi uvidíme nové tváre... ja teda idem k telke 🙂

Tak želám krásny večer

lenka_66
23. feb 2010

caute , babule

niki (abo aj ine netabulky)ako odbornicka na materialne veci 😀.

vzala by som toto malemu len mata ze ak je to take fajn preco to predava.poznas to?
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

nikollette
23. feb 2010

Leni ahoj...

No tak také chodítko je si jediná vec ktroú nemáme. Ani ma nejak nezaujala.Kamoska to má, a mala s tým teda absolutne nechodí. Moj malý keby sa chcel zaprieť do niečoho pri chodení, tak na to máme napríkald autíčkové odrážadlo, a zo zadu je taka opierka chrbta a rucka, a tam ked to chytí to môže tôlačiť pred sebou. Ale nerobí tak. Ani ked som ho tak dala, kašlal nato.. tak som sa rozhodla také chodítko ani nekupovať 😉
Ale zase, každé dieťa je iné, a ja neviem povedať či by to tvojho drobčeka bavilo, resp. či by to využíval.

nikollette
23. feb 2010

Inak, kde ste všetky 😕

dospávate víkend? 😀 😀

My sme už napapaný, a boli sme sa aj vyvetrať, povoziť, a pohrať na dvore 🙂 krásne je...

bejbypd
23. feb 2010

Caute babule...nikol stve ma ta tvoja tema vlastne len rimmel 😀 uz som tam pisala...ja som sa v piatok krasne zabavila s kamoskou som prisla o tretej rano ale vo vsetkej pocestnosti 😀 lenka naco choditko?ja musim povedat ze som uplne proti choditkam jedno sme mali pozicane od svagriny prvykrat som tam dala malu ked sama vedela stat...bola tam asi dvakrat...mala desat mesiacov aj tri tyzdne ked sa naucila choditt bez hlupeho choditka...vravim asi dvakrat som ho pouzila ale asi na dve minuty..je to zbytocna vec podla mna...a to nehovorim v zlom...

nikollette
23. feb 2010

Bejby, kasli na ne... ja to nečítam... mozu si písať co chcú.. ma to neuzaujíma... ved píšu dookola to isté...
Neragujem, vieš načo..
Rimmel má podla mna strašné komplexy...a ako napísala Mukky: je zlá, chorá, závistlivá, a neviem čo ešte, ale Mukky to vtedy na nu vystihla úplne presne... 😀

nikollette
23. feb 2010

Jaj nie, nasla som to, takto to napísala:

istý človek je viditelne psychicky narušený,citovo vyprahnutý,zlý,pomstichtivý,ludská troska ...

úplne ju vystihla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenka_66
23. feb 2010

niki . dik no mne ani tak nejde o chodenie ako skor ze ci to vydava zvuky a take bludy.mareka by som sa s jeho super tazkou vahou 😀 ani neodvazila aby sa zapieral do toho

vinifera
23. feb 2010

Ahojte kočky. Tak dnes som pospala s krpcom 3 hodky na obed. 🙂 Poobede sme sa šli kočíkovať. Boli sme v meste. Na palacinky s kamoškou. Potom sme stretli malého krsnú aj s jej krpcom. Tak sme skočili k mojej svokre aj s krpcami. No tá od šťastia skoro z kože vyliezla keď sme jej dvoch krpcov doviezli. 🙂
No ale krpce už má horúčku. Už na obed sa mi zdal nejaký teplý. ☹ No a teraz neviem či sa prejavila choroba čo mohol min týžden odo mna chytiť alebo mu ide nejaký novú zub alebo má problém s uškom - ale máme takú blbú a starú ušiarku v meste že je aj zbytočné tam chodiť. Skúsim niečo v lekárni zohnať - voľnopredajné. (stejnak naša ušiarka predpisuje veci čo sa už x rokov ani nevyrábajú...)

nikollette
24. feb 2010

Ahoj Vini...
Zase je choručký? ☹ Tak nech vám to čím skôr prejde, nech to nič nie je 😉

my sme teraz na balkone.. Krásne sem praží slniečko... ja sa oplaujem a sedím na nete... malý sa hrajka na vzduchu na slniečko tu pri mne, v stane... ma ho vystalný a má tam hračky... paráda.. nech už je stále takéto krásne počasie 😵

cestovatelkaandrea
24. feb 2010

Niki Axel Teichmann vyhral striebornu na ZOH vo Vancouveri 😀 😀 😀 moj tep bol zvyseny dva dni 😀 😀
dufam, ze si pamatas o com sme tu my dve debatovali naposledy 😀 😀 😀