Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
27. feb 2010

Mukky prečo plačeš?? prezrad.... 🙂 😕 nebudeme ťa považovať za šišinku 😉
Ja profesionalnu sadu štetcov teda nemám.. mám štetce ale nie profi sadu 🙂

mukky
27. feb 2010

bejby ta tema co ste dali vcera?ty tam pises,ja som tam este nekukla,len vcera trochu..co ti pise v ip?? 😕 😕

nikollette
27. feb 2010

Tak povedz mužíkovi nech ti ich kúpi 😀

mukky
27. feb 2010

nikoll neplacem...len nechem plakať..lebo mam na sebe make up a vsetko okolo toho ktorými dal riadne zabrať a este som sa necvakla 😀 😀 😝 ..hahaha,som ja ale jeblo,čo? 😀
to nie ze sa mam tak rada ze sa fotim ale stale inak sa snazim nalicit a potom hodnotím..lebo uvazujem o tom ze asi by som mohla nejak sukromne liciť...ale neviem...neviem..preto trenujem 😀

bejbypd
27. feb 2010

mukky rada by som ti to napisala ale nemalo by sa to uz kaslem na nu dourazala ma v ip proste ani kusok inteligencie nema podla mna... zenske si vsimli viacero veci co pise a nezhoduju sa...no skoda reci uz si nou nechcem kazit den naozaj nie..no a tie ip ani ked som bola v najhorsej puberte nahnevana na cely svet som sa takto nevyjdrovala...mukky ty places? 😕

cestovatelkaandrea
27. feb 2010

caute,
mukky zabludila som tu nachvilku, dopozerala som pred chvilou bezecke lyzovanie a neda sa mi zaspat
no idem kuknut este aj ja tu temu, co sa tam nove popisalo, vcera som sa tam akurat nastvala....

mukky
27. feb 2010

niki ved kupi mi ked mu o ne poviem,len ja by som rada videla.. 😀 naživo 😀 ale uz pocujem jeho otazku..a to naco ti bude ved mas doma také..ale to nie su také,toto je zazrak 😀

mukky
27. feb 2010

adi a neckalo sa ti vcera,som ta ohovarala 😀

bejbypd
27. feb 2010

ty si ju ohovarala?mukky hanbi sa 😀 ale nie adi vcera sme kukali toho tvojho axela 😎

mukky
27. feb 2010

ved preposli mi ip a je to ak chces 😀 ja jej dáám 😀
ked sa jedna o deti,nepoznam brata 🙄
NEPLACEM MOJE ZLATE DIEVCATA 😀

nikollette
27. feb 2010

Mukky ty si ale... maniak na líčidlá 😀

mukky
27. feb 2010

ved aj ty sa hanbi aj ty si ohovarala 😀

mukky
27. feb 2010

niki no som odhalena 😀 😝 😝 ,ale toto ma drzi asi tak intenzivne nejake 3 mesiace..to licenie take dokonalejsie,nove techniky a podobne 😝

bejbypd
27. feb 2010

ja som to hned vymazavala...som sa tak nastvala a nechcem mat s tou osobou nic spolocne..ale bolo to v zmysle:ako mozem byt taka falosna ze ona hento nikdy nepisala tym myslela to na co som dala link kde bolo cierne na bielom jej prispevky,a ze sme len dedinske husi a nechce ma nikdy v zivote stretnut a bude sa modlit aby ma nestretla a nepekne slova 😠 no uz nechcem o nej hovorit ona nie je v poriadku 😠 no adi aj ja som ta ohovarala ale v dobrooooom sme len ohovarali 😀

nikollette
27. feb 2010

Budem offovať baby..

dobrú

cestovatelkaandrea
27. feb 2010

fuj mukky, ze sa nehanbis. a ja ze preco som nemohla zaspat. zajtra bezi moj Axel o 18.25 na eurosporte. teda dufam, ak to nezabalil predcasne....

cestovatelkaandrea
27. feb 2010

ja viem bejby, ze len v dobrom 😀 pred chvilou som docitala tu super temu a mam zvyseny tlak trosicku.

katren
27. feb 2010

Ahojte kočky.....skúšali ste niektorá dávať riedku krupicu do fľašky namiesto UM v troch mesiacoch?

mukky
27. feb 2010

katren krupica je nevhodná do 3 rokov veku dietata,je tazko stravitelná

mukky
27. feb 2010

niki nechoood 😀

mukky
27. feb 2010

adi 😀 😀

nikollette
27. feb 2010

Katren nieeeeee...

no nedalo mi...

fakt dobrú

mukky
27. feb 2010

katren krupica obsahuje lepok,ktorý je zodpovedny za vznik celiakie

bejbypd
27. feb 2010

baby idem aj ja vytocena na plne obratky 😀 dobru vsetkym a samozrejme aby som nezabudla:SLOVENSKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 😀

mukky
27. feb 2010

ahojte a dobru,idem kuk do tej temy neskor co to je zač 😕

cestovatelkaandrea
27. feb 2010

dobru noc veru, idem sa ukludnit trosicka pri hudbe a sup sup do postele.
mukky urcite ta nicim neprekvapi. takych zenskych tu uz par bolo 😉

katren
27. feb 2010

ok, ďakujem za rady 🙂 a dobrú noc prajem

mukky
27. feb 2010

katren dobru

adrianka0001
27. feb 2010

baby,sorrač ale mam pre vas nejake DOKONALE MAMICKY na teme nezvladam to,a viete co ani tam nechodte bo vas napne