Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

cestovatelkaandrea
31. júl 2009

nam pomohlo aj moje tielko cez hlavu. citil tak moju vonu a az sa mu oci gulali od spokojnosti 😀

nikollette
31. júl 2009

NO aj ja ho musím obcas natrisat ked nie je az tak velmi unaveny..
Náš ked je uz fakt unaveny, staci ho polizit do nasej postele, otocit ho na bok, strčiť dudel do úst a za 5sekúnd spí..
ak este nie je tak uplne unaveny, a uz chcem aby isiel hajať, resp.už má spinkať, položím si ho k sebe do postele, dam mu dudel, otočím ho nabok, a na zadoček ako tak bokom leží mu polžim ruku, a hýbam sním, natriasam ho, a vtedy tiež zaspí... alebo mu hladkám hlavičku 😉
No a to ked si zvykol na to hompálanie, tak neviem neviem..ako ho odučíš 😅

cestovatelkaandrea
31. júl 2009

nikollette nas zaspaval presne ako tvoj kym sa nevedel postavit. 😉

zuzka1.
31. júl 2009

ozaj ada, dnes osm na teba myslela, suseda zije v Holandsku cez 10 rokov, ma 2 deti, manzela s Karibiku, teraz je tu na svk. ziju v amsterdame

megi93
31. júl 2009

Soráč, už som tam dala dátum malej 🙂

Cestovatelkaandrea, ty má asi fotografickú pamäť 🙂 že si tak pamätáš malej vek 🙂 Si zlatá. Ďakujem za typ na to mliečko, už som to videla, ale myslela som, že je to ako zarobený nutrilon a treba to ohrievať. Ani ma nenapadlo na to pozrieť lepšie. A neskysne to?

Markiza, dik za typ, skusim jej to dať ochutnať skôr.

miskachrumka
31. júl 2009

zuzka aj ja som si maleho naucila na plienku je to dobra vec moj si stym zakryva len hlavicku........

nikollette
31. júl 2009

Baby a od kedy sa možu davat tie neslane chrumky , ci co to je..
Tie slíže kukuricne, co zvyknú byť v takom velkom balení..
vela detičkam to vidím, ako si to v kočiku žužlú 😀

miskachrumka
31. júl 2009

uz som tam napisala uvidime ci niekto zareaguje!!!!!!! 😒

cestovatelkaandrea
31. júl 2009

megi neskysne to kym je to zatvorene, ked to uz otvoris zvysok by mal ist do ladnicky. cize v tvojom pripade zvysok vyliat. s tou pamatou mas asi pravdu, moja praca ma akosi k tomu nuti si pamatat ciselka 😉

zuzka tak tvoja suseda to ma vesele v Amsterdame. my sme v takom malom mestecku asi 40 min od amsterdamu. som zvedava kolko tu my vydrzime. zatial bojujeme ako draci tak uvidime casom.

miskachrumka
31. júl 2009

ja som sa to tiez chcela opytat tie co sa rozpustia v ustach!ikol kedy ides dat maleho do sporatku?

miskachrumka
31. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 nikol do sportiaku nie do sporaku!

nikollette
31. júl 2009

Ja uz som ho mala v sportaku.. kukni album 😉

cestovatelkaandrea
31. júl 2009

vsimla som si, ze si tam pisala som zvedava aku radu dostanes 🙂

miskachrumka
31. júl 2009

no ja som tiez zvedava a velmiiiiiii 🙂 a mala si ho tam len tak nikol ze kvoli fotkam alebo už ho mavas taqkto aj na prechadzkach?

cestovatelkaandrea
31. júl 2009

baby koncim, o piatej letim z roboty pre drobca do skolky. potom hura do IKEI nakupit bezpecnostne zabrany na sufliky kvoli drobcovi a cez vikend pojdeme piknikovat s nasimi portugalskymi kamaratmi. docitam vas asi az v pondelok ked nebudem v praci.
vsetkym pekny vikend 😉

miskachrumka
31. júl 2009

idem aj aj prec idmeme papat kasicku a kupkat a atd pomaly ozvam sa o kolo pol desiatej papa 🙂

nikollette
31. júl 2009

Ne len tak, normalne v meste na prechadkach a tak 😉
odtail ma super vyhlad 😀 pacilo sa mu tam velmi 🙂
To uz asi pred mesaicom som zacala ho tam obcas davat 😉

nikollette
31. júl 2009

Miska vy kupkate tak skoro???? 😕 😕 😕
Moj bere kupkanie ako ukludnujucu formu pred spaním... tak vie ze ked sa dokupka, ide sa hajkat...

miskachrumka
31. júl 2009

ja este radsej pocka bud mesiac alebo aj dva az kym nebude pekne sam sediet lebo si pokazi chrbticku!a nie mi kupkame o pol siedmej kym pogagame okupeme oblecieme a atd.tak je aj sedem a chodime buvat o osmej!medzi tym sa este hrame!

miskachrumka
31. júl 2009

no kasicku sme spapali sko r kao som ockavala bol chudacik už hladny a spapal ju ako besnucky vsetku a okolo devaitej pol desiatej dame mlieko zas 230ml uvidim bude musiet vsetko spapat!!!!!!!

nikollette
31. júl 2009

Ale náš nesedí rovno, ale ta opierka chrbta v športiaku je polohovatelna 😉
ved v podstate aj vo vajicku v autosedacke sedavsju deti, dokonca od narodenia 😉

miskachrumka
31. júl 2009

ja male davam malo kedy do autosedacky!a kolko poloh?mas?nie nahodou tri?lebo mas podobny kocik ako mi

nikollette
31. júl 2009

No my zas cestujeme dosť, hore dole, ... takže dost je v autosedacke...
tam neni že kolko polôh presne, nastaviš si to ako potrebuješ 😉
vidím že máme podobný kočik... 🙂

miskachrumka
31. júl 2009

no nas je coleto 4 austin len mi mame vpredu otocne dva male koliska lebo ja som mala s jednym v predu od jane a viac nikdy to je nemotorne no podla mna....................a nikol už te boli na druhu kontrolu s nozickami?mi sme boli teraz v stredu a su uplne dobre a to som nebalila nasiroko!!!!

nikollette
31. júl 2009

No my mame tiez otocne koleso v predu...
nas je starsne lahucky, sikovny, a velmi rychlo sa rolzloží aj zloží... on je taky lahly ze by som ho sama dokazala vyniest aj na 10te poschodie 😀 😀
My sme uz nemuslei ist na kontrolu, maly mal nozicky v pohode ked mal mesiac a pol, balila som naširoko asi 2 a pol mesiaca... aj ked netrebalo, ja som radsej balila 😉 😉

roka96
31. júl 2009

my máme tiež jedno otočné vpredu a ja si to neviem vynachválit..my máme xlander a nikdy by som iný nechcela.. 😉

miskachrumka
31. júl 2009

no mi sme tiez mali ok v mesiaci a pol ale nam povedali ze ak chceme prejstotu tak mozme dojst aj v 4mes tak sme sli preistotu!a su ok!super som rada 🙂

nikollette
31. júl 2009

My tiez mozme ist na kontrolu, asi zabehneme pre istotu, niekedy, ked budem mat čas...

miskachrumka
31. júl 2009

no mi sme už aj okupkany nikol ako stenatom vi?okolkej chodite buvat?

miskachrumka
31. júl 2009

nikol kolko si ty kojila?ak sa smiem opytat ty si po normal porode ze?nevsimla som si!