Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
23. júl 2010

@janac1974 neviem kedy to havaroval ,ale zdemoloval auto .v aute bol sam ,nikomu sa nic nestalo ,cize je to zase len medialna senzacia 😅

penny13
24. júl 2010

@zuziiiicek17 - Veď an ja neviem, ale to viete, pubertiačky 😒 😉 Už je to trochu lepšie.
@janac1974 - Náš Filipko je októbrový.

cestovatelkaandrea
24. júl 2010

@mukky ahojcek, mame sa dobre. na operaciu (vyber nosnych mandli) ideme 27.9. inak sa mame dobre. v praci velmi vela prace, coraz viac a viac, doma toho tiez vela. vela trenujem na ten pol maraton, takze nestiham. Damianko je nastastie teraz zdravy, takze aspon nebehame po doktoroch. dovolenku nemame tento rok, kvoli tej operacii. vzdy ked je drobec chory tak si musim cerpat dovolenku, tu nieco ako OCR neexistuje. no a ako ma poznas, tak ja mam radsej zimu, takze asi v zime vypadneme niekam bezkovat mozno na mesiac. ozvem sa buduci tyzden pocas dna, ked budes na konikovi. Teraz som si kontrolovala len postu 😉

penny13
27. júl 2010

Kde ste všetky?

cestovatelkaandrea
28. júl 2010

@penny13 tiez sa divim... po dlhej dobe nemam v praci taky zhon a nikoho tu nie je. teda Niki a Mukky chapem, ze tu nie su ☹

lussy23
28. júl 2010

Ahojte. je tu akosi pusto. Dnes v noci sa mi snívalo o Mukkynom synčekovi ☹ 🙂
Niki a Mukky a ich deťom držím palce, nech to dobre dopadne.

wandeirra
28. júl 2010

su v novej sukr teme... 🙂

nikollette
28. júl 2010

Sme v súkromnej, ako píše wan 😉

nikollette
28. júl 2010

Wan a ty prečo nie si s nami v súkromke? 🙂
@wandeirra

lussy23
29. júl 2010

@nikollette - Ako to dopadlo s tým fliačikom?

zuziiiicek17
29. júl 2010

No co zeny kde ste 😅

zuzka1.
29. júl 2010

@zuziiiicek17 na ved tu 😉

kde si bola cely den?ani fb ani kon?

zuziiiicek17
29. júl 2010

@zuzka1. bola som s kamoskou co bude mat v septembri babo .ved som pisala do sukromky 😉
ale pekny den bol

zuzka1.
29. júl 2010

@zuziiiicek17 viem viem, tej co si sa jej chystala dat nejake vecicky pre malu.

tu zacalo tak liat 🙄 aj zajtra ma.
ja som dne smala nejaky debilny den, nic sa mi nechcelo, spravila som nevyhnutne, zajtra budem pratat cely den asi. teda minimalne doobeda.
vecer pojdeme snad aj von s mm a par kamaratmi

zuziiiicek17
29. júl 2010

@zuzka1. hej,ozaj sa potesila 🙂
u nas bola dnes cez polhodinu neskutocna burka,ale potom bolo fakt pekne .malemu sa nejak prestava pacit v kociku ,takze sme nemohli ani dlho posediet na kofolke ,len sa stale prechadzat .

konecne zaspal 😅 ja som vecer hotova z neho .

a vy mate dom ,ze budes pratat cely den ?? 😅

zuzka1.
29. júl 2010

mame, my byvame hore, svokrofci dole, su to samostatne bytove jendotky. zahrada zabere dost casu, mame okrasnu, to je horsie ako by som mala okopavat niekedy.

zuzka1.
29. júl 2010
zuziiiicek17
29. júl 2010

@zuzka1. fuuuha ,tak to sa namakas na tej zahrade .my mame tiez obrovsku zahradu o ktoru sa treba starat ,ale ja k tomu nemam vztah

zuzka1.
29. júl 2010

@zuziiiicek17 zase az taka velka nie je. Nasi maju vacsiu, ale ti sadia. boze to bol najvacsi trest pre mna, za slobodna, po diskoteke ist robit v sobotu rano 😀 😝

zuziiiicek17
29. júl 2010

@zuzka1. mna k tomu neprinutili ...iba ak za trest 😀

zuzka1.
29. júl 2010

@zuziiiicek17 no ja som isla, kedze brat na to sral, sestry vydate, jedine mamka s ocinom sami by to robili a to mi zas bolo luto, ked sa tam tolko narobia.

zuziiiicek17
29. júl 2010

@zuzka1. ja som nikdy nebola taka ,zeby som nieco robila z vlastnej vole .Mna tieto veci nikdy nebavili .V dome v pohode ,ale vonku do zeminy ma nikto nedostane 😀 mozno raz v zivote som okopavala 😀

zuzka1.
29. júl 2010

@zuziiiicek17 ja som sa pri tom vzdy opalovala 😀
no u mna to zas uplne nebolo, ze z vlasznej vole, neni som na hlavu padnuta 😀 ale sak bolo treba tak bolo treba

zuziiiicek17
29. júl 2010

@zuzka1. ja som rebel co dlabe na take veci 😀 mala by som sa asi zmenit .uz a varit by som sa mala naucit .Teda bude pre mna skuska ohnom ,ked pojdem za priatelom do CZ .Ale som mu slubila ,ze od hladu nezomrie .ZAklady viem ,tak snad to varenie nemoze byt az take tazke

zuzka1.
29. júl 2010

@zuziiiicek17 ved si pohladaj alebo ti popiseme nejake super lahke, super rychle recepty. to nie je problem

tweetinkapp
29. júl 2010

@zuziiiicek17 to zvladnes. ja uz varit celkom viem, ale stale si vyberam len z netu take super rychle recepty, kde netreba vela surovin. take mam najradsej 😀 . mna nebavi cely den stat pri sporaku 😅

zuziiiicek17
29. júl 2010

NO ja sa na to spolieham ,ze mi pomozete 😅 nieco som aj hladala ,ale napr ja absolutne neviem robit maso 😔 a mp je taky masovy typ .

zuziiiicek17
29. júl 2010

@tweetinkapp to presne ani mna nebavi .ale zase uznavam nedelne obedy v kruhu rodiny .a to by bez doobedneho vystavania pri vareni neslo 😀

zuzka1.
29. júl 2010

@zuziiiicek17 kuracie zmaknes lavou zadnou. 😉 neboj

zuziiiicek17
29. júl 2010

@zuzka1. kuracie snad hej ,ved aj ked ladam nejaky recept tak z kuracieho .ale ja ani nerozpoznam maso od masa 😀 teraz si pripadam ako taka ťapa .daaavno som sa to mala naucit ,ale nebola ani chut ,ani cas ,ani zaujem zo strany mojej babky ...no co uz .bieda ma pritlaci ,tak sa naucim 😀