Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
5. okt 2009

A hej namiesto klasických piškot skús tie hami safari, alebo sunarka..
su fakt chutné a sú od ukončeného 6.mesiaca 😉

Ano piškóty obsahujú celé vajcia, ale že som dala jednu za týžden do výživy, tak myslím že to je v pohode, nič sa nestane... ved ich neje niekolko kusov a každý den predsa 😉

miskachrumka
5. okt 2009

aj ja som dala ale tie sunarka a to tiez asi tak 2krat do mliečka pre chut!aby mi ho vypil a ked som videla coste tu pisali na piskoty tak som ich sezrala ja! 😀

sophie1981
5. okt 2009

ja malej pomali davam aj chlebik.....kojene mozu lepok skor.....

nikol, ja varim malej mrkvovo-zemiakovu....oprazim na olivovom oleji, zalejem vodickou, varim do makka...popucim a krmim....mala to zboznuje.....vcera dostala aj s trochou chlebika v tom,.....jej velmi chutilo...

miskachrumka
5. okt 2009

baby ja davam ocmulovat roztek
baby stojte nerozpisujte sa lebo zas sem skoci tabulkova s bude pucit oci co zas davame tak pomaly! 😀

sophie1981
5. okt 2009

a piskotky od sunarky.....tie chutia aj mne.... 😀

dzio2
5. okt 2009

baby ja mam 2mes dcerku a uz 3tyz 😀 jej do mlieka miesam ryzovu krupicu lebo bola hladna a je vpohode

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

sophie hej, vraj od 6 mesiaca mozu kojene lepok. ale ja som cakala aj tak do 8.mesiaca

sophie1981
5. okt 2009

no nic, idem...Katku uz omrzel blikajuci dracik....ideme sa hrat......neskor pridem.....tak pekny zvysok dna.....

miskachrumka
5. okt 2009

sophie su dobre ze! 😉 baby už poradite co stymi poharikmi hami?mam to vyhodit?

nikollette
5. okt 2009

Andy nie, žiadny makový odvar, asi je po mne malý, je fakt neviem... sám si lahol, chytil svojho spáčika (plyšový macko na spanie) do ruky začali mu klipkať očká, otočil sa na bok, a už hajká..

Hej Sophie, kojené môžu lepok skôr, od pol roka vraj, nakolko MM, chráni dieťatko 😉
My sme ale už dávno na UM, takže lepok začnem najskôr po tom osmom mesiaci...

Môjmu strašne chutia, tie chrumky (bez lepku, bez soli,) 🙂

miskachrumka
5. okt 2009

aj moj už vstal ideme asi von!ale ani sa mi nechce ked vidim aka je zima

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

Miska, nevyhadzuj, daj mu ich ked bude mat az 10mesiacov ako tam pisu. ved oni sa ti dovtedy nepokazia.

suem
5. okt 2009

Miska odloz ich, ved zaruka je urcite este dlha. A v 10.m akoby si nasla 😉

nikollette
5. okt 2009

Dzio, takže od mesiaca aj týždna už dávaš krupicu ??? 😕
Nie som síce tabuľková, ale to by som sa bála 😔

miskachrumka
5. okt 2009

andrea aj nad tym rozmyslala len mi to dost miesta zabera v chladnicke! 😒

suem
5. okt 2009

Pohariky nemusia byt v chladnicke, supni ich do spajze. Ved aj v obchodoch su polozene volne na pulte.

sophie1981
5. okt 2009

miska...to mate velmi malu chladnicku potom....ale ved to nemusis drzat v chladnicke...daj do spajzu....

nikollette
5. okt 2009

Ved ale poháriky nemusia byť v chladničke 😉
iba ked ich už načneš...

Však aj v obchodoch sú len v regáloch, či v potravinách, či v DMke 😉

Tiež by som nevyhadzovala...
priatel omylom, kúpil od 10,12 mesiaca, a odložila som to, nevyhodila... 🙂

miskachrumka
5. okt 2009

dakujem len tento moj bude somrat ze zaberam miesto v chladnicke ale tak mal cumiet co kupuje! 😠 aj nas ma rad tie chrumky len aky je spinavy z nich a hlavne ruky! 😕 😅 vynku si potom budu mysliet ze mu neperem veci ze je kazdy den spinavy

nikollette
5. okt 2009

No aj moj zvyokl byť špinavý, ale teraz posledné dni, týžden, dva, už ich vie spapať celkom pekne...
doteraz, vždy zjedol len to čo mu trčalo z ruky, a to ostané žmolil v ruke a trúsil...
a teraz si to čo mu ostane v ruke, ten kúsok chrumky, pekne sám dá do úst, takže už papá a nie je ani špinavý..
len občas troška 😉

nikollette
5. okt 2009

Však nemusí šomrať, že zaberáš miesto v chladničke, daj to inde, veď ako sme už písali, tie poháriky, nemusia byť v chladničke 😉

nikollette
5. okt 2009

Baby a odkedy sa teda môže dávať taká nejaká polievočka zemiaková, mliečna bez soli???
Neviete? Až po roku?

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

Miska ale neotvorene pohariky mozes dat aj do spajzy alebo komory. nemusia byt v ladnicke. ani v obchode nie su v ladnicke.

vinifera
5. okt 2009

Chrumka a prečo by mal byť tvoj chlap somár? Za to, že ide do metra a spraví ti nákup? U nás čo ja nenakúpim to nemáme. A keby doniesol domov nákup tak to asi nerozchodím.... 😀

vinifera
5. okt 2009

Mimiňák zaspal. Idem ja dať prať a požehliť prdlo kým spí. A obliecť kočík. Lebo ten som prala tiež. 🙂

nikollette
5. okt 2009

Vini, môj chodí nakupovať sám, ja neznášam nakupovať potraviny 😝
Ja ked idem s ním, tak ho len zdržujem, a kukám blbosti, pre malého pre seba, len nie jedlo 😅 😀
On ide každý piatok urobí obrovský nákup, na celý týžden, od mäsa, zeleniny, mlečnych výrobkov, ovocia, pre malého, sladké, slané atd, atd... a je to 😅
On už v tom má inú prax 😉

cestovatelkaandrea
5. okt 2009
nikollette
5. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Andy, hahahaha 😀 😀 😀

Jaké ručiská, čiperné ženy 😀

Ale som si predstavovala, ešte väčšiu hebedicu 😅
Táto už je staršia, už sa asi aj scvrkla troška nie???
Za mlada bola určite mohutnejšia 😅 😀 😀 😀

nikollette
5. okt 2009

To ty si odfotila??? 😀

nikollette
5. okt 2009

Vieš možno keby že sa pri nich odfotíš ty, alebo nejaká iná baba, by sa dal porovnať ten rozdiel, chápeš..
teraz to tak nevynikne, že sú nejaké rambane 😀 😀 😀