Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
4. aug 2010

@bashenka akoze presedela?boze, moj maly tam neposedi. minule rekord asi 5 minut, ked som mu citala, teda spolu akoze.
No ja to vidim tak do zakladnej s pleinakmi zatial 😀 😀 na dovolenke sa krasne pytal. Doma ako kedy. no ved uvidime, trenujeme dalej.

bashenka
4. aug 2010

Hej normálne sedela 🙂 ... tiež som nechápala, ale vydržala dlho jej sa to páčilo ja som ju nemohla dostať z nočníka... 😀

zuzka1.
4. aug 2010

@bashenka zlate to dieta. 😉 😉

mukky
4. aug 2010

@bashenka no vybavené,idem v pondelok na dopnenie meliru a podstrihnutie,nemam uz cas,potom ti pisnem,idem dat babacikovi papat a uspavať

bashenka
4. aug 2010

@zuzka1. zlatá je tak možno 30% z celého dna ... inak je riadna divoška, neposedná, hyperaktívna...
@mukky nejak skoro idete dneska hajuškať niee? ...my nejak neskoro vstávame... dneska zasa o 9-tej...tak ju uložím až okolo pol jednej. Jasné chod sa venovať aj ja sa idem 😉

mukky
4. aug 2010

@bashenka hej dnes trosku skor ide S hajať,lebo podvecer budem mať návstevu,2 moje bývalé zamestnávatelky ,také milé tetušky ale tak zmenili trosku posobisko a robia na socialnom urade,obdivujem ich pracu...tak nech S nespinká..

bashenka
4. aug 2010

Laura ostala ako obarená 😀 😅

https://www.youtube.com/watch?v=t4FtuXVAM2A
zuzka1.
4. aug 2010

@bashenka toto dnes vyskusame pri trenovani 😀 😀 😀 odpadla som 😀

bashenka
4. aug 2010

A toto je strašne zlaté 😉

https://www.youtube.com/watch?v=xBSYD0dQCAw


A ešte jedno ale bábo nejaké zvláštne :D

https://www.youtube.com/watch?v=a--3q4fOL5g
bashenka
4. aug 2010

Malá už leží v postielke .... tak konečne klídek idem kávičkovať 😉

bashenka
4. aug 2010

@zuzka1. Jeej akurát pozerám pekný dátum, škoda že žiadne fotky, my máme podobný 13.3 2008 😉

wandeirra
4. aug 2010

@bashenka ahoj,co idete robit s malou poobede?daj nejaky tip 🙂
Tobi spi uz hodinu,zalomil na gauci akosi skoro 11,20

zuzka1.
4. aug 2010

@bashenka na FB ma miliony fotiek 😉

bashenka
4. aug 2010

@wandeirra ešte neviem... možno pojdeme ku svokrovcom ale to ti ako tip nedávam 🙂 ... ja by som sa chcela kúpať len neviem či je na to čas idem kuknúť na balkón ale pochybujem...
@zuzka1. a sem si nedáš?

bashenka
4. aug 2010

Ale inak fakt neviem čo vymyslieť za program... do Zoo v BA sa mi už nechce ísť možno zajtra pojdeme do tých Bojníc uvidíme... alebo nejaké ihrisko alebo mesto... 😅

wandeirra
4. aug 2010

nam svokra isto nehrozi a kupanie tiez ide,vyzera to na burku a je len 15 stupnov 😕

wandeirra
4. aug 2010

kupanie tiez nie, boze pisem ako madar
uplne na spanie toto pocasie

nikollette
4. aug 2010

Ahojte...

Ja som dnes dostala mrchu, tak sa "teším" 😝
Idem spraviť kafčo...

Baby ten púštny kvet by som si aj ja pozrela, už dávno som rozmýšlala, vyzerá to dobre, mám rada také filmy 😵

@mukky dobre vám je... Zoberte aj mna 😀
Inak som sa chcela opýtať, keď pôjdeme dať Chrisa zapísať do pasu, treba RL? Asi áno čo 😅

nikollette
4. aug 2010

@mukky sociálne pracovníčky? A to ako nakamarátsku návštevu, (kedže nikdy si ich nespomínala) alebo kvôli niečomu? 😕

cestovatelkaandrea
4. aug 2010

tak prve uspavanie osamote mame uspesne za sebou. najprv manzel s drobcom citali spolu knizky, potom sa chvilu polubili a po pol hodine som ich prisla pozriet. Dala som bubaka do jeho postielky, dala pusku, jeho plisacikov a isla prec. O dve minuty uz dupal pri zabrane na dverach. Tak som vysla hore do spalne za nim, opat ho dala do postielky a vysvetlila mu, ze musi spinkat a ze ak nieco potrebuje tak len nech zakrici, ze budem dole v izbe. Este raz som ho musela ist este skontrolovat ale potom zaspal sam. Takze to bolo bez problemov. Dufam, ze aj dnes to bude take jednoduche
@nikollette RL budes potrebovat. 😉

lussy23
4. aug 2010

@mukky - Prajem vám peknú dovolenku a Ako sa má S?Mimochodom, pekné meno....
https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/nerobte-z-vasich-potomkov-kriplov-2/ - tejto téme veľmi nechápem, čo to znamená krípel?
Sestra vás pozdravuje 🙂 Teraz išli aj s F ku kamarátke, takže sme sme doma samé baby 🙂

janac1974
4. aug 2010

ahooojte,
@zuzka1. pekny vecer ste mali vcera 😵 a s tymi plienkami to aj ja vidim az do zakl.skoly...

@bashenka pekna fotka 😵 ...a ste na dobrej ceste,ked uz cez den nenosite plienky...zachvilu uz bude aj
v noci bez nej...mne dr.povedala,ked som baby oducala od plienok v noci,ze po 18 uz nemam davat nic pit 😕
a ked je dieta smadne,to akoze som ho mala tyrat?

@mukky a v oktobri sa kde chystate letecky?

@nikollette my sme potrebovali aj RL,pri zapise maleho do pasov...

@cestovatelkaandrea pekne vam zaspinkal drobcek,to u nas nehrozi,ani dudy sa nezbavime,F by reval,az do rana,
keby som mu nechcela dat cumel 😠

janac1974
4. aug 2010

@lussy23 tak toto doverne poznam,moja svagrina je hygienik...malej stale umyva ruky...ked bola u nas a malej
padla tycinka na zem,tak uz ju nemohla jest a to som pred ich navstevou umyvala podlahy...stale ju prezlieka do cisteho
a ked zacala chodit do skolky je non stop chora...mno...teraz maju maleho synceka,som zvedava,ako to bude zvladat,
ved sa znici...

bashenka
4. aug 2010

@lussy23 ..veď prečítaj príspevky a pochopíš. Ja chápem tomu prvému, to som za. ...len sa mi zdá že mamičky niektoré si to troška pomýlili so stravou a s tým už nesúhlasím že by som nechala dcéru aby mi kávu dopila a podobne 🤐 ...

@janac1974 u nás nehrozí nepiť po 18-tej...ona sa aj v noci budí niekedy na to že je smädná 😉

zuzka1.
4. aug 2010

ja s tym panom suhlasim co to pisal, najma s poslednym idstavcom.
to co sa teraz robi bezne,.

janac1974
4. aug 2010

@bashenka no ved totok...ja som nemohla dieta nechat vysusit...ja tiez ked som smadna aj v noci sa idem napit...
ale no musela mi nieco povedat vtedy...maly F ani cez den sa nepyta a to uz idete mat dva roky...mlacky nechava vsade
za sebou...a ked chce kakat,tak drzi,uz sa stalo,ze sa vykakal aj na travnik vonku,ako havko a este sa v tom aj rypal...
inak len do plienky...

cestovatelkaandrea
4. aug 2010

@janac1974 no ved to bola len prva noc ale dudku musel mat. mozno tak o mesiac ked zvladne zaspavat sam, potom prejdem aj na odnaucanie od dudky 😀 nas maly je na nu strasne naviazany 😝 zavislak jeden.
Tiez nemam rada, ked to niektore mamicky prehanaju s hygienou u deti. Niektore prispevky v danej teme su OK, niektore su na mna uz moc. Presne ako pise bashenka.

janac1974
4. aug 2010

@cestovatelkaandrea prva noc,ale uspesna,nepolav,aj dnes urob tak ako vcera...on sa nauci...
ja keby som F nechala sameho,by sa zasiel od revu,uz som to skusala vela krat a po 15min. som musela prist za nim,lebo uz ho aj napinalo od zlosti,som sa bala,ze sa zadusi...

janac1974
4. aug 2010

inak dnes som total nahnevana...jedna dcera stratila OP,pred tyzdnom si vybavovala novy a dnes mi druha dcera zahlasi,
ze stratila celu penazenku so vsetkymi dokladmi...ja uz neviem,nam nie je sudene ist na dovolenku a tak som sa tesila,
alebo baby necham u starych rodicov a pojdeme len ja,mm a F...

cestovatelkaandrea
4. aug 2010

@janac1974 ako trest za stratene veci by to nebolo zle ale asi by to nepochopili. Radsej rychlo vybavit tie doklady a tesit sa na dovolenku. Ja som mala obciansky na pockanie a aj karticku poistenca mi spravili na pockanie.
Neboj s tym uspavanim nepolavim. Som motivovana az az 🙂