Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
4. jún 2010

Matka dík..
Ja upratujem, malý sa hrá....

mukky
4. jún 2010

caute,konecne malý spinká...

nikollette
4. jún 2010

Ahoj...
Ja nakúkam popri upratovaní 😉

adal
4. jún 2010

lenka Ty provokatér 😝
zdravím všetky maminy, fakt nestíham, keď tak nakuknem 😉 ale keď Lukáško spí tak aj ja sa snažím oddychovať 🙂
chorým skoré uzdravenie ☹
kráti sa mi to, ani sa nenazdám a drobec bude s nami 🙂

mukky
4. jún 2010

niki skoré uzdravenie chriskovi prajem

nikollette
4. jún 2010

Mukky ďakujeme 🙂

Adal príjemné tehulkovanie. Máš pravdu, o chvílu budete 4 😵 😵 😵

janac1974
4. jún 2010

ahojte baby,prepacte,ze sa vam tu miesam....kolkokrat do tyzdna davate detickam maso,strukoviny,vajicka?A papaju vam
drobci aj cerstve ovocie?Pisem,lebo som zufala...maly uplne odmieta ovocie...teraz mu idu posledne dva zubky,takze malo
spinka,papa,je nervozny...inak je to velmi zive dieta,furt beha,neposedi ani chvilu..dakujem

mukky
4. jún 2010

idem kuk facundu aranu 😅 😎 ,dovi

mukky
4. jún 2010

@janac1974 moj neposedí tak isto,papá rád uplne vsetko co mu dám,este nikdy nic neodmietol,to zalezi na kazdom dietatku,kazdý je iný jedinec...
strukoviny dávam hocikedy,zltko malokedy,masko cca kazdý tretí den po 2 dni,alebo kazdý druhý po 2 dni

janac1974
4. jún 2010

mukky dakujem...ja sa snazim malemu davat masko aspon 5x do tyzdna,on je slaby jedak,papkame po troske kazdu
chvilu,nechapem z kade berie energiu,stale je v pohybe...no najviac ma trapi,ze nechce ovocie,pretoze vitamin C je tiez dolezity

nikollette
4. jún 2010

@janac1974 ahoj..
My papáme masko asi tak 4x do týždna, alebo každý 2deň 🙂
Nikedy sa poadrí viac krát, niekedy menej...
Náš je tiež veľmi slabý papkáč, treba ho nútiť papať, a zabávať pri tom 😒

Ovocie moc nemusí (ako banán, jablko, hruška to nie) ale melón, jahody, a také lepšie ovocie to by jedol stále 😅 vie čo je dobré 😅

mukky
4. jún 2010

@janac1974 a nezje ti ho napr ani v jogurte?alebo v niecom co ma rád?

janac1974
4. jún 2010

nikollette 🙂 moj maly ani jahody,ani melon,vsetko som skusala...jedine ak vyzivu,aj to musim zabavat,aby nieco
zjedol ☹

mukky
4. jún 2010

@janac1974 hmm,a nedávala si mu hned od zaciatku výzivy?tazko povedat no,mozno si naucil na ich chut/podla mna riadne presladenu/ a cerstvé ovocie tym padom uz nechce..

my nepoznáme ziadnu výzivu ani pohárik,tak nic ine mu ako jest cerstvé a varené neostávalo 😀

nikollette
4. jún 2010

Hm, tak potom neviem 😒
Náš tiež výživku ešte ako tak.. radšej ako čerstvé jablko.. čerstvé jablko nehrozí... nezje mi to ☹
Jedine tiež výživka so zabávaním 😒
Neviem si predstaviť že by malý jedol len tak... Bez zabávania, bez ukazovania obrázkov.... to je pre mna nepredstaviteľná predstava 😅

mukky
4. jún 2010

ja mám doma plno výziv ale ich ja jem na ranajky 😀 ,malemu som to este nedala a ani nemienim zatial,ale su sladké jak hovno z nutrie 😀 😀 😝
ved volakedy neboli také presladené 😕 ,asi od výrobcu aj záleží..

janac1974
4. jún 2010

nikollette 🙂 presne ako pises ty..zabavame sa,kreslime,citame...bez tohto sa mi nenaje...v klude sediet a papat,to je pre neho
strata casu...asi ☹ ...ale kazdopadne vam dakujem

mukky
4. jún 2010

off

nikollette
4. jún 2010

Mukky a aké jedávaš? Ja neznášam výživy bleeeeeeeeeeee 😝
Volakedy som ich mala rada, tak raz za mesiac, ale teraz by som ani jednu nezjedla 😅

janac1974
4. jún 2010

mukky,ale ja vacsinou kupujem 100% ovocie,napr.od Hami tiev v malych kelimkoch 100ml,cukor mu vobec nedavam,on ani
sladkosti nepapa,nechce...

nikollette
4. jún 2010

No drobček už hajá... ja mám už upratané....

nikollette
4. jún 2010

U nás je dnes nejaká akcia na ihrisku. Má dosjť velmi populárna maďarská skupina 😀 😀 😀 a potom diska do rána 🙂
Aj by sme išli, ale jedny známy majú rodinnú oslavu, druhá kamoška vstáva zajtra do roboty....
A sami nechceme ísť s MP... ako bude tam veľa známych ludí ale ajtak... 😒

vinifera
4. jún 2010

@nikollette keby som mala kde malého nechať - už som tam 😀

nikollette
4. jún 2010

Vini 😅 😅 🤐 😀

Ja by som sa išla zabaviť trocha... Ale nik nemože.. Tretia kamoska je zase chorá 😝

mukky
4. jún 2010

čaute,malý aj veľký už spia,možem žúrovať 😎

bashenka
4. jún 2010

Bry vecer dievcata...🙂 to s tym mäsom jak vam papaju ze aj 5 krat do tyzdna tak to ma fascinuje😀 moja ani raz, ja uz neviem jak to mäso mam zamaskovat ona ho vzdy najde a da prec ak mate nejake triky tak dajte vediet😉 bola by som vdacna...
Nikoll aj my sme chory...to iste co vy teraz spi a hrozne chrape😖 to je hrozne ze ked sa ma oteplit troska tak pride choroba...

vinifera
4. jún 2010

@bashenka No a rozmixovať ho ako omáčku?

bashenka
4. jún 2010

Jedine nieco take ako mixovane spapa len vyzivku...no snad nebudem mat vegetarianku...

vinifera
4. jún 2010

No ja neviem skúšala si jej to rozmixovať dohladka (s nejakou zeleninou na vode) a dať k tomu zemiaky? Akože má zemiačky s omáčkou?

bashenka
4. jún 2010

Ja som uz skusala vselico... Ale zevraj to nieje nejaka katastrofa ked ho nepapaju ..no ja mam skor z toho nejake vycitky😀...ale lubi tu stavu z kurata tak tym jej skusim zajtra poliat zemiaky a este to mäsko s tou zeleninou skusim dajako snad si nieco da, ona lubi najviac cestoviny iba tie by papala najradsej
😅