Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova tak dlho si sa netesila.🙂 aj ja som komplet mokraaaa....😝 aspon budeme zdrave 😀 😀 😀 😀

nelicefo
9. apr 2012

@bubush Ja rano okolo 9:40 budicek v podobe maleho 5rocneho suseda.🙂 Potom prisli za dcerkou,to aj mna fajnovo vysibali...jooo...este teraz ma stipe zadok.😝 A potom prisla dcerkina partia...no to som cela mokra komplet....a predchvilkou odisli a to hned ma mm hodil do vane 😀 🤐 Uz by nemal nikto prist.. 😕 tak to hadaj aj tak bude 😉

A dom? Berie to uplne v pohode.🙂 Ma tu kamaratov,partiu...len do skoly dochadza lebo ja moc nemusim dedinske skoly 😝 Mame to 12km do Piestan,20Km do Trnavy(tam dochadzame) blizko mame aj Nitru (cca 34km) alebo aj HC mame kusok.🙂 Byvame vo velkych kostolanoch🙂

nelicefo
9. apr 2012

Co baby? 🙂 Este spite? 😀 Alebo prave zazivate odhod tlakovej vlny 3m? 😀 🙂

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo ja cakam synatora a ked sa mala vybuva ideme k svokrovcom , a tej mojej babke... miunule som bola v HC pozriet kamosku,,, a v ba byva moja mama... vlastne aj ja som z ba, a tiez chceme dom a tiez to bude mimo mesta , no dako sa ktomu nevieme dokopat a ,mmne sa moc nechce do hypo asi pockame kym nastupim do roboty alebo neviem

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova ja cakam na muza kym pride z kostola...potom sa napapame.🙂 A pohoda klidek.🙂 Konecne uz prehovoril 😝 Potom kuk telku a potom pride malej kamoska tak sa budu hore hrat.🙂 A tusim uz aj dvere odomyka.😀 certa spomen.😀 xixi
Dom je dom predsa len.🙂 A kde chcete dom? Pri BA? 🙂 A chcete stavat ci kupite? 🙂

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo nie pri BB, ja zijem v bb, v ba mám mamu🙂 chceme kupit stary dom a prerobit ho stale to vyxhadza lacnejsie asi...

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

a my uz mame po obede, mala buva, tak ked vstane hor sa na navstevy🙂

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova no moja my prerabame stary dom ale ked sme si to vsetko zratali lutujeme ze sme nesli stavat 😒 predsa len... 😉 Aha..tak vy tak v strede svk byvate.🙂))
Aj my sme uz naobedovany..mala toho zase moc nezjedla...teraz s nou pozeram dvd a muz je na zahrade zo psom 😝 😀
Co ste mali dobre k obedu? 🙂

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo robila som zemiakovy salat klasika rezne. dojedame🙂no a doobedu sme boli vtescu , tak teraz zujem ten slany rozok pivec,,,

a ohladom domu, no neviem my to aj tak budeme musiet brat na hypo , cize to hypo by bolo asi len na pozemok, a tie pozemky su strasne drahe , no uvidime ako sa to vsetko vyvynie,
aj my sme mali psika no vo tvrtok sme ju dali utratit lebo uz sa trapila bola starsia a mala nador na bradavke. ☹

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova je taky obedik sme mali aj my.🙂 v obyvacke mame este vela veci narozkladanych tak to tu dzobkam 😀 😝 A ten slany rozok mam rada.🙂

Aha...ved jasne musite si to dobre premysliet a zvazit ze co a ako.🙂
Joj.☹ A aku rasu ste mali? ☹ My mame jazvecika..😝

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo to bol taky miesanec emali sme ju dlho, smesi ju pred 3 rokmi adoptovali z OZ pes v nudzi. ale predtym ako dieta som tiez mala jazvecika dlhosrsteho fenku menom Gina.🙂 ta ked si nieco zaumiuenila nezmenila to tvrdohlavec jeden, zomrela ked mala 11 rokov, tiez na nador aj bola operovana v 3 rokoch , na vjecnikoch mala ☹ to bola Gina🙂 si uzila pri mne_)
a Ajka

A ty fotis🙂 pekne🙂

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova aha.🙂 aj my sme si chceli adoptovat jedneho ale neozvali sa nam potom 😒 Ja ked som bola mala sme mali svine..to bola ina zabavka 😀 😀 😀 😀
Dakujem fotenie je moje hobby.🙂 a krasny psickovia 🙂

A tu je nas Lapaj.😀 🙂

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo svine 😀 😀 fuha no pekne... slecna sa vybuvala ideme ochvilu prec🙂 večer sa ozvem. dame zmrzku aj s ostatnými kockami🙂

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova Tak prijemnu navstevu prajem..🙂
Papa....jasne vecer dame zmrzku.🙂

m1isha1
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova
tak to je pekna Píííp, že mama to trocha prehnala no moja svokra ho zas nosi na rukach a povie,ze aha ako namne hlada akoze ( prsník) tiez na nervy ja sa snažím ignorovať ju,ale nie výdy to ide

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@m1isha1 no ved , ale ma smolu ze Ona nevonia tym materskym mlieckom ale ty, no PEVNE NERVY

jurkovamiluska
9. apr 2012

@nelicefo no jasne hokej 🙂 , o polnoci, a ledva chodil, s v i n a jedna!!! ale tak dobre, raz za cas to prezgriem

nelicefo
9. apr 2012

@jurkovamiluska hihi pozname to.😝 moj je velky spartakista 🤐 vcera dosiel tiez okolo pol noci 😝

nelicefo
9. apr 2012

A zdravim baby.🙂 Hlasite sa niektora na pokec? 🙂
Muz odisiel s kamaratmi prec...ach jo zase sama 😝
Ale dnes bolo super...kamoska nas necakane pozvala k nej na "obed" o 16:00 xixi.😀....cela partia sme konecne po 100rokoch bola von....sme si posedeli na teraske 😵 super pocasie...este sme sa aj presli po dedine..😝 Decka sa vnutri zabavili...🙂

nelicefo
9. apr 2012

Nikto? 😀 Co sa este z rana susite? 😕 🙂

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo tu som kukam popritebe tie extremne rodiny

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo tu bolo dnes zima brrrrrrr

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova tu bolo prijemne celkom.🙂 Ja pozeram rozhodnutie hlasu.😝

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo jáj no ja som klasika na notebooku a markiza nema live cez net, iba platenu sluzbu

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo no moj chvalabohu nikam nechodi zatial...

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova hej hej...nechapem preco to voyo spoplatnili...doteraz to islo v pohode aj bez platenia 😠 😝

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova no uz sa oteplilo uz to bude byvat 😝

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo ved to ze aj archiv sa neda kukat ich kaslem kvoli tomu telku zapinat nejdem

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova a ze ci 6 € mesacne a za co? Za velku milu onu 🤐 😝 dakujem,neprosim 😠

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo ja ani nprmalne markizu nekukam neviem zvykla som si na joj🙂 a ta relacia "extreme_ rodiny" sa tu bavim🙂