Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
1. aug 2009

Tak čo chceš pekne ti papa...mne este nezjedol celu vyzivu nikdy.. vzdy max štvrť fľašky...
ale z ovocnej by zjedol aj viac..

miskachrumka
1. aug 2009

on ma strasne rad tuto mrkvovu a to som sa bala ze mi ju nezje ked mu dam najprv kasu ale spapal bez problemov........ 😅

nikollette
1. aug 2009

Nas nema rad moc zeleninu, skôr ovocie..
hapať na nohu???? Miska ty niekedy tak píšeš, že vôbec nerozumiem 😅 😅 😅
keď myslíš hačať, tak hej dávam si ho.. už dlho.. on už nerád leží, on už pomaly začne sám sedkať, však v kočiku sa už sám držal a sedkal si... aj lekárka nám povedala, že každu chvílu sa udrží sedkať sám, že je velmi šikovný 🙂

nikollette
1. aug 2009

A kde ho kŕmiš?
Už ti sedká v stoličke na jedenie?

miskachrumka
1. aug 2009

nie davam ho bud do sedacky alebo mu podlozim vankus pod chrbatik a by pri papani nelezkal.......ma tak 45c uhol!a co si natom nepochopila ved som napisala ci si davas male hapat na nohu!a hapat je sedet! 🙂

nikollette
1. aug 2009

Jaaaj tak to som nepočula nikdy, že hapať 😀 😅

miskachrumka
1. aug 2009

lebo nas chce stale sediet na nohe a bojim sa ze si nieco spravi s chrbtickou......... 😢

miskachrumka
1. aug 2009

dobre mi ideme kupkat tak zatim...........

nikollette
1. aug 2009

Aj je o teba podopretý, nic sa mu nestane..
Už idete kúpkať?
Môj je ešte na dvore s ocinom...

lenka1108
1. aug 2009

ahojte baby.poslednu skoro hodku som stravila citanim vas a musim pochvalit zakladatelku tejto temy...
nekonecne vela krat som sa tu s nasimi SUPER mamickami vyhadala....napr.choditko,o kolkej ide mala spat,strava a najviac kolko ich deti vedia basniciek a moja nie.
tak aby som napisala moju tabulku. tak tu je.kojila som 3 tyzdne koli zapalom prsnika (4 krat).
mala nebola v zivote v perinke.od 4 mesiacou mi skakala na zarubni v skakatku.od 5 bola v pavuku.to uz jedla jogurty,a od 4 mesiacou stravu z poharika.ma 3 a stale ju zboznuje hlavne spagety bologneze 😀 😀 😀
od nejakych 10 mesiacou pije aktimel.strasne ho lubi.od 9 a pol mesiaca mi sama beha.zabudla som ze nikdy nebola balena na siroko.
chodila spavat kedy chcela az v nejakom roku a pol sa jej to upravilo a ma svoj rezim ktory si urobila sama.pozera rozpravky ktore ma rada,a na pocitaci je macher.sama si spusti fotky co si chce pozret a aj internet jej oblubenu stranku s anglickymi pesnickami.no zavislacka ako mama 😀 😀 😀 😀
mala sa mi narodila v irsku takze od narodenia pocuva 2 jazyky.preto zacala hovorit neskor a aj ked teraz rozprava pekne stale pouzije vo vete 5 slovenskych a 3 anglicke slovicka.ked je s detmi s anglictinou tak hovori po anglicky ale akonahle je v slovencine alebo na sk tak sa jej nechce .a co ma kedy sa zdokonalovat cely zivot.buduci tyzden ide chodit do skolky.tak bude zuzoooo.sa naplace.a keby sa mi dalo ist do roboty skor ako teraz urcite by som sla aj keby mala 3 mesiace.vsak peniazky treba a dietatko aj nieco stoji,hlavn ked otvori katalog a krasnymi occkami na vas kukne a povie...mami toto podme kupit.to je katne (krasne).no kto by nekupil???

cakam ako sa teraz do mna pustia 😀 😀 😀 😀

lenka1108
1. aug 2009

a este som zabudla ze moja mala pila len jablkovo merunkovy cajik.teraz pije dzusiky a vodu alebo caj mi odmieta.a zubky ma krasne ako perlicky. 😉 😉

megi93
1. aug 2009

Počujte, dnes som malej dala rozmixované broskyne. Chutili jej ale nie je to skoro? 😒 To ma napadlo až potom....tak neviem

lenka1108
1. aug 2009

neni neboj sa.a ak jej chutili a nevyhadze sa tak je ich kludne davaj dalej.moja mala broskyne,melon,nektarinky dlavila do seba asi od 7 mesiacov mozno aj skor.a nic.

miskachrumka
1. aug 2009

nolenka ta tvoja mala je riadne zlatucka akoprincezna! 🙂 no baby mi sme už okupkany a mali je dnes nejak yskor ospali tak už buva ale idem ho este" stopkat" mlieckom 🙂

nikollette
1. aug 2009

No moj je ešte stále vonku, sa vyžíval na motorke, pridala som aj foto 😀 😀 😀
o chvilu ho pojdem aj ja zavolať dnu, a ideme sa kupkať..a papať niečo... zase dokopy nič nejedol dnes.. 😒

nikollette
1. aug 2009

No ideme sa kupkať, hned som spať... aj papať skusime kašičku...

miskachrumka
1. aug 2009

no mi už aj driemkame mali bol nejaky uplakany a ospali

nikollette
1. aug 2009

No už sme okupkany, a napapkany, sice len asi 15 lyžíč kašičky zjedol, aspon niečo...
teraz pozerá telku 😀
Tak sa jašil vo vani že až.. mi tam mame na vanicke taky obrazok kačičky, a maly to cche stale chytit, natahuje za tym ručičky a čo javiem čo.. už sám sedel vo vaničke, iba sa držal krajov, kopkal nôžkami, ale sedel tam úplne sám bez pomoci 🙂

nikollette
1. aug 2009

A už hajká 🙂 😵

miskachrumka
1. aug 2009

no ja akurat chladim mliecko a ideme papkat 🙂

nikollette
1. aug 2009

A spinká?
Ked idete papakť, ved on tiez len vtedy, však 😅
dnes som mu tak daval mliečko, a vypil asi 50ml, otvoril oči a tak nasrato vyplul tú flašu že až..

miskachrumka
1. aug 2009

no buvka ako mu vopcham falsku tak taha no idemme papat je nas cas!som zvedava dokolkej bude buvat dorana lebo uz riemka od 19.10hod

nikollette
1. aug 2009

A on ani nepootvrí očka ani nič.. moj vždy ked mu dam flasku troska ma pootovrené oči, tak mu vždy hladkám hlavičku nech sa nezobudí..
písala som do temy, každe dieta sa vie naučiť spať.. to je pravda že kto by vládal hompalat tak ťažké babo, alebo aby mi viselo na cicíku do 2rokov, no ďakujem pekne 😅

miskachrumka
1. aug 2009

no už som tu spapali sme vsetkooooooooo a struhala som malemu nechtiky na ruckych aj a nozickach lebo ked si nozicky cmula tak sa potom cudujem preco je poskriabany ked ma ostrihane na ruckach a na nozkach ma pedsa tvrdsie nechtiky.............oni to v tej teme pochopili tak ako by som nechcela si malehoprivinut asi to nechapu so som myslela! ☹

miskachrumka
1. aug 2009

ze struhala preboha myslela som strihala jezisssssssss................

miskachrumka
1. aug 2009

aj moj ma ale len jedno ocko!a tak niekedy aj buva ale to zdedil po tatkovi 😉 on tak buva s pootvorenymi ocami 😕

miskachrumka
1. aug 2009

no idem ja buvat stymito mojimi chlapmi lebo ten mensi zas bude skoro hore papa

nikollette
1. aug 2009

Tak pa a dobru

ka3n
1. aug 2009

....nie vsetko co deti v takto rannom veku zjedia nemusi ostat v poriadku za par rokov, desatroci....

roka96
1. aug 2009

no dnes som ani nestíhala.. boli sme celý den vonku! skúšali sme novú trojkolku a jemu sa to tak zapáčilo, že nechcel z nej zliest.. a ked musel, lebo sme išli domov- to bol plač no total.. ale taký bol na nej zlatučky.
mne sa strie neurobili asi som mala štastie. ja som sa natierala obyčajným detským olejčekom- nič špeciálne. brucho mám ako pred tehotenstvom.. ja už po porode som bola ako pred..teraz chcem pribrat.. pred tehotenstvom som mala 57 teraz 49.. no ale to je tým, že nespím a malý mi dá zabrat! 😝 ale ja mám asi štastie. muž mi vždy povie, že nevyzerám, že som matka 😎 no hádam to myslí v dobrom 😅