Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
25. aug 2009

Roka ja som pre istotou ani nereagovala, to som brala ako najväčší ved viete čo o...b 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
25. aug 2009

roka to tu asi vzdy pride niekto kto si precita len tak behom par stranok a potom zabrda.

Alena ak mas nejaky problem, tak si to ries niekde inde. poslednych 50 stran je tu takmer bez hadok, tak tu prosim ta nepis take komentare. Nikdo nie je presne tabulkovy a ziadna z nas sa nepredhana co dala svojmu dietatu skor. Ani jedna z nas nie je sprosta ze by to robila.

cestovatelkaandrea
25. aug 2009

niki no to mas pravdu, to ze dam synovi rajcinu o mesiac skor robi zo mna matku ktora sa predbieha. alena si poriadne neprecitala nase prispevky a hned nas hadze do jedneho vreca.

miskachrumka
25. aug 2009

ahojte kocky sa mi paci ako spolu drzite ste zlate............ 😉 nic si nerobte z nejakej aleny 😠 roka mas pravdu sme tu kamosky a som rada ked si tu pisemea radime si navzajom ma bavi ked napisme jedna druhej co robila co ju trapi ako deticky a atd.................baby vy ste si este nezvyjli ze sem zacas musi nejaka mudrlantka zarypnut ze si to vobec vsimate nekazte si naladua nerobte si vrasky lebo zivot nam ch narobi aj sam dost 😒 nikol aj mi sme mali pred par dnami ale z ockovania to prejde neboj!andrea tak nas teda nechces zobrat so sebou????????? 😀 😀 😀 😀

miskachrumka
25. aug 2009

baby ste tuuuuuuu???????????? 😲

miskachrumka
25. aug 2009

idem ja spravit malemu mliecko tak hadam tu nejaka budete este babyyyyyy spite 😅

nikollette
25. aug 2009

Moj dnes velmi nechce papať, je velmi mrzuty, takýto este nebol..
a zjedol iba 120ml mlieka za celý den, a cca 120g vyzivy.. za cely den!!!!! ☹

alena16
26. aug 2009

Sa nestacim cudovat. Na zaciatku ste stekali do kazdej tabulkovej matky, co sem napisala a zrazu ste kamosky a chcete od nich radu?!?!?! Co vam konecne preplo? Ale fajn, aspon dobre pre vase deti.

roka96
26. aug 2009

alenaalena..mnoho z nás pochopilo napr. že čo sa týka výživy riadíme sa nejakými tabulkami ja osobne som na začiatku myslela,že táto téma nieje o predbehovaní sa ale o radách bez hádok- teda bez maminiek hádaviek ako si ty! neviem kto štekal? Možno niekto kto tu už teraz ani nieje či??? teraz štekaš ty!! 😀 😀 😀
my nechceme radu od pani dokonalej ani tabulkovej, lebo nám je jedno, či tabulková alebo netabulková hlavne je, že chce poradil bez urážok- ale ako vidím to niektoré ženy nedokážu..
ale hovorí sa, že človek čo chce skryt svoje chyby komplexi a pod. poukazuje a kritizuje druhých 😀 😀
takže kludne si sem píš, je to verejná téma ale nečuduj sa, že si nám na smiech! 😀 😀 😀

roka96
26. aug 2009

Andrea takže zajtra už ideš čo?? No musíš si to užit aj za nás! 😉

sophie1981
26. aug 2009

cafte mrafce.....tiez si uzivate osledne teple dni???...a zanedbavate konosa ako ja??? 😀 ...sorac baby, ale kaslala som na vas..... 😅 😨 ...odpustite...

alena, vitam ta v tejto teme...verim, ze sa ti tu bude pacit...... 😉

roka96
26. aug 2009

Dnes chceme íst na kupko sa teším ... lásky sú vonku a ja idem spratat Mikinko sa vybúva a pojdeme!
chceme si ešte užit slniečko posledné!

roka96
26. aug 2009

sophie ahoj ved si nám aj chýbala, ale treba si užit posledné lúče slniečka!- takže máš odpustneé!
😅

sophie1981
26. aug 2009

roka uzite si kupko....asi uz fakt posledne...my ideme ku kamoske na zahradu, kedze ta nasa este nieje dokoncena..... 😒 .....konecne aj u nas teplo....vcera sa uz dalo poobede, ale predtym...joj, zima..... 😅

sophie1981
26. aug 2009

som rada.......odpustok ako svina..... 😀 ....

inac, my este stale bez zubov a ani naznak nieje....a vcera sme prvy krat papali mrkvovo-zemiakovu polievku..... 😅 ...normalne v jedalenskej stolicke...... 😅 ...kedze ona uz len sediet chce.... 🙄

roka96
26. aug 2009

ved si ja užijeme, ale ešte chceme tento týžden niekam pri vodu možno na počúvadlo uvidíme! ale to by sme chceli spojit s opekačkou!

roka96
26. aug 2009

sophie neboj za chvilku uvidíš zúbok a ani nebudeš vediet ako.. ja si presne pamatám, obliekala som malého von a pri tom vtedy plakal a pozerám do úst A zub.. a ja úplne paf 😀

sophie1981
26. aug 2009

joooj, opekacka....ze normalne drevena palicka, spekacik, cibulka a chlebik????.........ja to takto milujem 😵 ....nem grill.... 😝

roka96
26. aug 2009

aj ja to milujem! príroda, ohník, špekačka.. mnam sa mi slinky zbiehajú!!! 😠

cestovatelkaandrea
26. aug 2009

cafte babule,
no uz ma chyta stres z balenia. Miska ak chces mozes ist aj za mna 😀 😀 ale nie. Vsak ty zachvilu budes v Dansku. To v podstate budeme na skok od seba 😉 Keby ste potom chceli mozete si urobit vylet do NL.
Zajtra na vecer vyrazame 😀 😀 😀

alena ja som netabulkova pre SR mamicky lebo sa riadim NL tabulkami a tie su ine ako na SR. Ale v podstate som takmer tabulkova a nikoho tu neurazam ale skor radim ak mozem. A uz tu prosim ta nevrtaj a radsej si uzivaj letne dni 😀

kristinka4m
26. aug 2009

Ahojte maminky chcela som sa vas opyatat mojmu malemu sa vyhadzal chrbatik vyzera to ako dermitida ma to asi 2dni neviem ci to nahodou nebude aj nejaka alergicka reakcia na nejaku zlozku v prikrme.On sa strasne potieva teraz ked je to teplo takze potnicky ma skoro vsade a to pritom ma len plienku a body s kratkym rukavom takze neviem este pockam par dni a ak nezmizne tak pojdem k lekarke Nemate s tym niektora nejaku skusenost?Skusala som ho kupat aj v hypermangane nie je to uz take cervene ale je to tam Dakujem za akukolvek radu.Pekny den

roka96
26. aug 2009

moj bol vyhádzany na brušku a ja vždy ked sa vyhádže dám fenistil a hned to zmizne..

roka96
26. aug 2009

Andrea ten stres ti nezávidím, ale v tvojom prípade stojí za to! Čaká ta sladká odmena..
dnes bol mmuž u doktorky lebo Miki robí zo sna strašne mostíky.. on sa nebudí na hlad, ale na to že akoby zo sna urobí mostík tak som trošku hladala na nete .... a vačšinou chodia s takými detmi k neurologom tak bol muž vypýtat kartu povedal, čo A ako a doktorka,že treba íst čím najskor.. pritom sóm jej o tom hovorila on to robí od malička. on to robí vždy, ked je na chrbte

cestovatelkaandrea
26. aug 2009

kristinka ak je to zo stravy tak ju vyluc na nejake obdobie cca 1mesiac a potom skus znova. ak je to z tepla, tak by to malo prejst ked sa ochladi. ale ak by to mal este nejaku dobu urcite by som zasla k lekarovi. nas maly mal cervene skvrny na tele a bolo to z toho ze mal suchu kozu, tak dostal specialnu mast od lekara, ktora mu ju zvlhci a flaky teraz nema.

roka tak to je zaujimave. a preco to deti robia, myslim tie mostiky.

roka96
26. aug 2009

to vraj svaly akoby samé vystrelia.. on ked sa narodil v porodnici zdvíhal hlavičku a čítala som, že také bábetko jednoducho hlavičku zdvihnut nevie, ale tie svaly mu akoby vystrelujú!

roka96
26. aug 2009

on ked to robí ja mám problém ho zdvihnut je akoby v krči a až ked sa za chvilku uvolní až vtedy ho zdvihnem..
dúfam to bude v poriadku. som nahnevaná!

roka96
26. aug 2009

on mi ani na brušku byt vobec nechcel strašne plakal, ked som ho tak dala!

cestovatelkaandrea
26. aug 2009

skoda ze ste na to prisli az teraz, ze potrebuje vysetrenie. si sa o tom niekde docitala na internete alebo doktorka to sama navrhla, kedze to robi. no dufam, ze Miki bude OK.

roka96
26. aug 2009

Ja som išla už s tým, že som to vedela.. a iba muž povedal, nech nám dá kartu a výmenný lístok..
ja som to hladala na internete, lebo mne to je také zvláštne. ja som vždy každému rozprávala, že on sa nebudí na hlad ale na tieto šibnuté mostíky nikto ma nepočúval.. čo sme boli v Rakúsku tak mu odstránila ten blok a hovorila nám, že by už tie mostíky robit nemal.. no zase začal..ja sa bojím, že si vazy zlomí.. on urobí mostík a nohami sa posúva ..

roka96
26. aug 2009

dnes ideme pozriet jeden domček.. len sa nevieme rozhodnut, či áno.. je nádherny, v prírode na krásnom mieste , dobrá cena.. ale je tak trošku od ruky. je v našom meste ale my sme chceli íst bývat bližšie k rodine ale to by sme išli do bytu.. dom je dom. krásny pozemok no čistá romantika.. prečo sme taký nerozhodní?