Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

krpito
24. sep 2009

ahoj win, ak Ťa to poteší, ja som tu 🙂 a zabudla si pogratulovať k negatívnemu testu 😀

vinifera
24. sep 2009

Miskachrumka gratulujem k negatívnemu testu. 😎

krpito
24. sep 2009

win, mne 🙂

zuzka1.
24. sep 2009

ahojte mamuse, co porabate?
mm kupe, pojde panelacik, odsudene
. ja negratulujem, ja som za rodenie co telo da 😔 😀

vinifera
24. sep 2009

Aha. Tak gratulujem krptio 😀

megi93
24. sep 2009

Aaaaahojte 🙂 No my sme dnes šli na prechádzku do Tesca, teda do galérie a mali sme šťastný deň. Natrafila som na krásne tenké nohavice dlhé pre Babu, také staro ružové s volánikmi na spodku ešte teraz na donosenie za super cenu, v ďalšom obchode zas mali krásne fialovo hnedo biele kárované vyteplené nohavky na zimu s takým vyšívaním a kamienkami. Akože nenormálne perfektné, takže sme hneď brali a manžel už prevracal oči, tak sme už odchádzali a samozrejme som len nakukla do detského obchodu a tam sme naďabili na perfišnu autosedačku, ktorá spĺňa presne všetko, čo som potrebovala a ešte je aj pekná, tak sme ju hneď brali a Babu sa v nej celú cestu domov rehotala, takže sa jej páči. Už konečne sedí v smere jazdy a vidí na ocina ako šoféruje, takže bola celá happy. A ja tiež 🙂 Teraz už zalomila po pol hodinovom speve a dúfam, že jej to vydrží až do rána 🙂

megi93
24. sep 2009

A ešte som zabudla Miškaaaaa sprav si preboha test, lebo ma rozdrapí od zvedavosti 😀

vinifera
24. sep 2009

Miška si už robila test a odpoveď je o stranu dopredu.

miskachrumka
24. sep 2009

ahojte!ano negativny chvalabohu!už som dotala aj menzes som prisla domov a skoro sm odpadla 😅 a už ma zacina ja vsetko boliet to budud zas dni!ale som stastna! 😉 lebo na druhe babo nemam odvahu! 😒 teraz nie!boze a ked si predstavim tie bolesti co ma cakaju zaktra tak ma ide porazit!niekedy mam pocit ze mam kontrakcie ☹ ale nastastie mavam tych 6dni a bolesti len prve 3dni!chvalabohu!a vini dakujem za dratulaciu!modlili dte sa somnou? 😀 mesgi ty zvedavka! 🙂

miskachrumka
24. sep 2009

inac tie rifle nikolete su fakt len pre stihle 😝 inac su pekne inac tu by si co robila keby si byvala tu v bs tu nemaju uplne nic!ja si rada kupujem na seba tescu je tam niekedy super vyber aj vsetko zoradene no supis vyberat!a potom rada chodim do madocu tam maju tiez dobre gate ved na kazdy zadok nie?! 😀

miskachrumka
24. sep 2009

inac kamoska už vie co bude mat dievcatko a ze bude vanda no co mohla vybrat aj krajsie! 😒 idem sa ja osprchovat hadam mi to pomoze na bolesti! 😖

megi93
24. sep 2009

Miška mne pomáha čokoláda. Znie to smiešne, ale mne povedal ešte bývalý gynekológ, že sa mi odplavuje cukor 😕 a že mám jesť sladké. Tak občas mi pomôže dať si čokoládu.... tak skús 😔 Keď nič iné, tak aspoň si pomaškrtíš 🙂 A ateda aj ja blahoželám, nevšimla som si to 🙂

roka96
24. sep 2009

Vini klasika ja mám vačšinou iný harmonogram ako vy a preto ked mám chvilku času ocitnem sa sama..tak si aspon popíšem, ved vy si potom prečítate 😀 😀 😀
inak som mrtva len som kukla o čom sa tu točí, pozerám ordináciu ale idem veru len pekne do postele... 😅
ešte zajtra a sobotu už bude iná káva 😉 tatino bude pomáhať...
Miška Vanda je pekné meno...každé meno je pekné, mne sa tiež kolko krát zdá, že to čo dali za meno..a potom ked som s tým dietkom tak mi príde, že jednoducho to meno mu ide a patrí!

roka96
24. sep 2009

🙂 krpito a ty aký negatívny test? nejako neviem...nie som v obraze.. 😀
no odchádzam dobrú noc zajtra sa možno stretneme!!
pa ozi mimochodom jeden očný dolny už je vonku ešte druhý a je to....
dnes som sa inak bavila s nejakými maminami a tvrdili mi, že mliečné sú len po dva...ale podla mna po štyri...ved uvidíme 😝
to sú problémy čo?? no keby boli po dva tak by nám ešte vyšiel očák a boli by sme komplet..
no fakt pa

miskachrumka
24. sep 2009

mego joj ja maskrtit mozem sladke to je moje ja som tak zavisla na sladkom ze ked nemam kazdy den nieco tak som nervozna!ja mam v krvi malo cukru a to preto ako nahle mi klesne tak som nervozna ako pes 😅 aj ked som bola tehotna ked mi robili test na cukor tak som mla nizky dr ze ja sa tehu cekrovky nemusim vobec bat 😉 ale lepsie ako by som mala mat tehotensku cukrovku!cokoladky ja mozem a hlavne keksiky! 😀 ja nemusim nic ine jest zaidne rezne a neviem co ale premna je hlavne ze mam nieco sladke! 😒

miskachrumka
24. sep 2009

roka ani ja som to nepochopila tak sme dve!! 😀

miskachrumka
24. sep 2009

inac roka koůko zubkov vychadze u takychto malich deticiek 20 alebo 32?niekto hovori tak niekto tak som ztoho somar?! ☹

vinifera
24. sep 2009

32 má isto dospelý. Neviem prečo ja mám v hlave, že dieťa má mať 28...

miskachrumka
25. sep 2009

ahojte viem 32dospeli len som nevedela kolko presne mliecnych narastie babetkam! 😒 takze 28 ano?no super tak to mame este dost! 🙄

bejbypd
25. sep 2009

detsky chrup ma len 20 zubkov 😉

miskachrumka
25. sep 2009

bejbypd tak som si dobre myslela ze maju mat 20zubov lebo kde bysa zmestilo 32zubov do takej malej pusky 😕 tak este 16zubkov nas caka!mame naliate dole zas 2 teraz ked mame hore dva a a dole dva tak maju ist zas dole zuby nie ci hore?idem si to niekde prestudovat!

roka96
25. sep 2009

dobre ránko! tak nás potom ešte 4 čakajú! ale tie chodia asi neskor okolo 2 rokov-- dúfam budeme mat teraz trošku kludu! 😉
bejby ahoj- dlho si tu nebola!

nikollette
25. sep 2009

Dobré ránko...

Miska, no tie rifle sú pre štíhle hej, ved ja som 😀 😀 také S,XS nosím.. ako kedy...
Kamoškina malá sa volá Vanda, tiež sa mi to až tak nepáči, ale hlavné je aby sa to im páčilo, no nie?

Krpito, aký test? 😕 aj ty si si robila, či som nejak mimo, alebo som niečo nedočítala 😅

roka96
25. sep 2009

Prvé sa skladajú z dvadsiatich detských alebo inak mliečnych zubov, nazývaných aj dočastné zuby, pretože vypadávajú vo veku okolo piatich až šiestich rokov.
to som našla v jednom článku 😉

roka96
25. sep 2009

Usporiadanie mliečnych zubov u batoľat a malých detí je v každej čelusti nasledujuce: 4 rezáky, 2 špicáky, 4 stoličky, čo je len 20 zubov.
aj toto tam bolo...

roka96
25. sep 2009

Andrea ahojki teraz si v práci a máš toho veľa..tak som Ti len chcela napísať, že je piatok!!! 😀 😀 😀 😀
😉

nikollette
25. sep 2009

Roka to je super, že už len 4... 🙂
my už "len" 18 zubkov 😕 😅

roka96
25. sep 2009

no dnes bola zase desatminutovečka tak tak ako som sa n začiatku privítala sa teraz lúčim!
pa zatím ideme na nákup, prechádzku, upratat- čo stihneme a okolo 2- 3 skúsim uspat zase...
Nikino už len štyri hurá, hurá!!!!! a 18 to tiež nieje také zlé! 😅

nikollette
25. sep 2009

Haha Roka, vtipné😀 😀 😀

miskachrumka
25. sep 2009

no mi nikol tiez natom niesme az tak dobre 2zuby hore dole!ale su pekne sa mi zdalo ze ich mala nasebe rihana a ta nohy ako stromi tak nieviem! 😀 roka ticho zavidim ze len 4zuby!