Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

womenne
23. júl 2009

bejbypt hliva sa vraj može od 3rokoch.

megi a prečitaj si spätne ani v jednom prispevku som nikoho neurazila,neosočovala a tie zadrapky no ani vjenom normalne tu diskutujeme,tebe len vadi že proti tvojmu gustu však?to že niekomu poviem že spravil chybu nieje uražka 😉

bejbypd
23. júl 2009

avanka aj mne svagrinka tvrdila ze mam dat aj malej ze hliva je vyborna na imunitu svagrinina mama e detska zdravotna sestra 😉

megi93
23. júl 2009

womwnnw a kde som nebola slušná? Ja si myslím, že som ti nijak nenadávala ani ti neubližovala. Iba som vyjadrila svoj názor nie? Možno si plánovala tu ostatným radiť ale nevyznieva to tak. Z tvojich príspevkov až tak srší zlosť a nahnevanie, že dávame svojim deťom to, čo dávame. Tak možno stačí iba zmeniť tón, resp. spôsob písania aby to nevyznievalo agresívne.
S tou lekárkou už počkať musíme, lebo ju zastupuje nejaký lekár na dôchodku tak to radšej už do pondelka počkám.

womenne
23. júl 2009

avanka my sme tie vitaminy davali vola sa to IMUNOGLUKAN musi sa davat aspon 3mesiace ale je fakt super ale aj cena mastna 😉

megi93
23. júl 2009

womenne prepáč, preskočili mi prsty na klavesnici
😖

womenne
23. júl 2009

mega ja som si dala tu namahu si ich prečitat ale ja nevidim na nich nič zle,myslim že tmy hornym prispevkom si to prehnala ty a keby som mala zlu naladu citila by som sa urazena lebo to tak vyznelo.Nemma prečo tu vyvolavat hadky skor si prečitaj ako reagovala Miška 😉

avanka
23. júl 2009

Womane, ale ked pomohlo, tak je super....mne by sa to tiez zislo, lebo byvam casto chora, trpim na anginy a nemozu ma liecit ATB, lebo kojim a teraz som aj tehotna....
no ja zase s Lukaskom bojujem, lebo mi odmieta jest.
rano o 9 mal 1 banan, to este nebolo tak teplo, o pol 1 zjedol s placom asi 4 lyzicky obeda, o 4 necelu polovicku jogurtu a teraz o stvrt na 8 odmietol kasu s bananom, cucoriedkami a broskynou.....zjedol 1 lyzicku...
takze som mu zarobila 200 ml Sunaru, nech teda aspon pije....ja uz tolko mlieka nemam, aby ho to zasytilo na celu noc.....

avanka
23. júl 2009

a medzitym nejedol nic ine, len pil vodu..cca 300 ml

megi93
23. júl 2009

womenne • 2d • Dnes o 07:43

ja odpadnem 5mesačnemu dietatu sviečkovu????a zeler????največši alergen?????OBROVSKA NEZODPOVEDNOST asi velmi nemate radi svoje deti ked im tlaite všeliake bludy predca

Toto je napríklad urážajúce....nehnevaj sa

megi93
23. júl 2009

ja som ťa nechcela uraziť len som napísala ako to cítim, čo píšeš ty

womenne
23. júl 2009

avanka a nema nahodou malo železa?moji chalani tiež nechceli jedno obdobie jest,objednala sm ich na krv aby im spravili potrebne testy a zistili že maju malo železa dopstali sme aktiferin a keby si videla ako užasne začali jest som lutovala žesom nešla skor 😉 tearz blbne Sebko ale myslim že to bude iba ztepla skor im davam teraz viac ovocia toho zje vela 😉 lebo polievky a ostatne zje v pohode len mesko moc nechce.ale to ani ja ter v tom teple.

bejbypd
23. júl 2009

womenne ono je pravda megi zatial vzdy diskutovala slusne...

avanka
23. júl 2009

womenne, dr. vravela, ze zelezo ma na hranici, aj mu dala nejake kvapky, ale zatial som ich nedala, musim to vyskusat, dik za pripomenutie...lebo Luky nechce ani ovocie, ani varene...

krpito
23. júl 2009

baby, už dosť 🙂 venujte sa téme 😉

womenne
23. júl 2009

podla mna to nieje tak velmi uražajuce,tiež som to napisala ako som to citila,tak isto ako aj ty hore 😉

cestovatelkaandrea
23. júl 2009

baby uz sa nehadajte a radsej mi odpovedzte na otazku, ktoru som sa uz pytala. bolo by ok ak by chrumka uvarila ryzu, rozmixovala ju a primiesala k UM? mala by z toho taku ryzovu kasu

bejbypd
23. júl 2009

andrejka ja som to nikdy nerobila my sme vlastne kase zacali dost neskoro lebo doktor nam povedal ze kasa je posledny prikrm najprv zeleninka potom ovocie a nakoniec kasa a kym sme sa k nej prepracovali mala mala osem mesiacov...takze v podavani prikrmov som isla podla doktora...tak neviem ci by to bolo ok

megi93
23. júl 2009

cestovatelkaandrea, nič si z toho nerob, ja som sa už tiež na pár vecí pýtala a zatial mi odpovedal myslím jeden človek. Ale ja si myslím, že je to v pohode takáto kaša

Womenne posledná vec, neviem prečo si sem ťahala moje problémy z inej témy. Nepatrí to sem a netýka sa to tejto témy. Je to od teba trochu ako chytanie sa slamky, aby....

krpito
23. júl 2009

cestovatelkaandrea, možno áno, len stále nechápem, pretože chce to dieťatko stále napchávať, veď má krásnu váhu (až viac asi ako treba), ja byť na jej mieste by som takéto veci ešte vôbec neriešila. Skôr by som len dávala mliečko a príkrmy, ovocie a zeleninu.

sophie1981
23. júl 2009

tiez by som rada odpoved na otazku, ale zatial sa tu rozobera kto je viac urazeny,,, 😖

avanka
23. júl 2009

Andrejka, lenze ja si myslim, ze ak jej maly uz papa sladene kupovane kase, takuto neprichucovanu uz nezje 😅

avanka
23. júl 2009

inak ryza sa moze od 5 mesiaca u nedojcenych deti, takze by to islo za tyzden..

cestovatelkaandrea
23. júl 2009

baby dik, no ja nasmu drobcovi nedavam kase vobec. nic v zlom ale po mojom okostovani su presladene a nas maly ich vobec nechce jest. zato ked mu dam biely jogurt s popucenym bananom tak sa ide potrhat 😉 takze pre mna je lepsie mu dat biely jogurt ako kasu. inak tu v NL sa jedia kase na ranajky a nie na veceru, aby deti mali vela energie doobeda.

krpitko, vsimla som si ze chrumkin maly ma osem kilov. preto som sa pytala na tu kasu, lebo podla mna je to lepsie ako to co chrumka dava teraz svojmu malemu. nie je to take kaloricke a tazke na zaludok - takze miska ak citas tento prispevok ak chces tak skus urobit takuto kasu, je lepsia ako instantne. 😉

womenne
23. júl 2009

ježiš tak to už aj to ti vadi?tak prečo si nereagovala hned?neviem kto teraz vyryva a hlada pričinu na hadky.ok nesadli sme s taknačo hladaš v každom prispevku zvadu?

bejbypd
23. júl 2009

sofi chcela som odpovedat ale ja aj tak v polovici pisania zabudnem co som chcela napisat...no my sme zacinali uz som pisala kedy tak mrkvickou ked to bolo ok petrzlen potom zemiacik potom kalerabik,brokolicka a nakoniec z toho bola polievocka...z ovocia jablcko,bananik na ten pozor take male detusky zvykne zapekat a neskor broskynka a marhulka potom vyzivky a nakoniec kasicky...takze tak sme my zacinali prikrmovat 😉

bejbypd
23. júl 2009

a este s jogurtmi sme zacali asi ako osemmesacny a iba zvolenske my...no aj mne najviac chutia aj male ine este nejedla okrem pribinacika co samozrejme nie je jogurt 😉

cestovatelkaandrea
23. júl 2009

avanka mozno motyka vystreli a zje, len nech skusi zopar krat a uvidi. mne tiez kazdy hovoril, ze ked maly bude jest najprv ovocie a az potom zeleninu tak ju nebude chciet a zeleninu ma radsej ako ovocie. za pokus nic neda

lalupa
23. júl 2009

pouzivajte obycajnu instantnu ryzovy kasu v sacku, je cista,neprisladzovana, mozete do prikrmov,ako samotnu kasu, do ovocia,ak je riedke, do polievociek a pod...stoji okolo 49sk

sophie1981
23. júl 2009

bejbypd, dakujem.........super....so zapekanim problem nemame...ja zeriem banaby od zaciatku kojenia...mama mi hovorila, ze nemam, ze malu zapecie a my stale kakame stavnato.....tak dufam, ze to bude aj nadalej....

avanka
23. júl 2009

Andrejka, jasne, ze za pokus nic neda,,,,,
Lalupa, ja som tak mixovane ovocie zahustovala ryzovou nemliecnou od Nestle....o takejto som este nepocula