Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
1. sep 2010

vini bude druhe?? 🙂
adal, leelo cauteeeee

vinifera
1. sep 2010

@zuziiiicek17 toto sú už dalšie s krátky predkom

zuziiiicek17
1. sep 2010

@vinifera jaaaj 😀
@adal ahoj 🙂
@zuzka1. ze sa ukazes

vinifera
1. sep 2010

@zuzka1. niekedy isto 😉 ale skoro isto nie

adal
1. sep 2010

Luky zajtra nastupuje do škôlky, teší sa 😉 uvidím zajtra či ho radosť neprejde (dúfam že nie), ideme zajtra s "krumplíkom" do poradne, nahlásim miery 🙂 idem spinkať a vyberte pre vini niečo super 🙂

zuzka1.
1. sep 2010

@adal jeeeej tak prajem uspesny start do skolkarskeho zivota 😵 😵 😵 😵

vinifera
1. sep 2010

@adal jéééjda malý už má mesiac. To ale sakra letí. Ved ešte tod ste boli kinderko.
Vini je náročná. Už rok očumuje a ešte si poriadne nevybrala. Mala by som už skočiť do nejakého salonu a poskúšať aký typ mi vlastne sadne. Lebo v poslednej dobe to hooodne kočiek zmrvilo v mojom okolí so šatami.
Kočka krásna vysoká sa naobliekala že bolo len čipky vidno a ju nie ☹(( Kočka s nohami do x a hrubými lýtkami si dala zlaté šaty (nie ivory) zlaté s krátku sukno vpredu! a z materiálu čo jej pridal 10 kg ☹
tá tretia foto - kočka bola v 9 tom mesiaci 🙂

leelo
1. sep 2010

@zuzka1. hellou, kde sa ty tulas? 😉

@adal tak vykrocte pravou nohou do novej ery! 🙂

leelo
1. sep 2010

@vinifera ta so stlpovymi nohami je desna, ale viac ma rusi zenich s kravatou bez vesty. to je fakt zle. a vyzera, ze ani opasok nema. woooooooooo

zuzka1.
1. sep 2010

@leelo kade tade😀

vinifera
1. sep 2010

@leelo to bolo fotené na Malorce. Takže by si bolo hold teplo.
A s tými nohami som sôr myslela tú v tých zlatých šatách. To bola tiež nevesta. Stanka (s tým neurpaveným ženíchom) to sa už berie s rezervou v takom vysokom štádiu tehotenstva že mala tiež nohy nabraté trochen.

vinifera
1. sep 2010

http://www.odlu.sk/index.html
tuto asi pôjdeme na zimu na mesiac. Lebo ako som predpokladala ako začalo pršať. Tak malému vyliezol celý ekzém. už si to zasa škriabe do krve ☹

leelo
1. sep 2010

nieeee, stanka vyzera praveze super. ja som myslela tu zlatu.
a teplo, neteplo - svadba je spolocenska udalost a patri k nej protokol. resp k obleku patri vesta a opasok !!!!!!!!
mohol si dat lezernu platenu koselu a platen nohavice. ale ked uz ide na slusno, musi byt dosledny. vyzera jak keby sa isiel obesit

leelo
1. sep 2010

@zuzka1. tak co nove? 🙂

vinifera
1. sep 2010

@leelo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adal
1. sep 2010

@vinifera ak mu to pomôže, choď 🙂

adal
1. sep 2010

@leelo Ty teda píšeš 😀 ale súhlas 🙂

zuzka1.
1. sep 2010

@leelo cakam ci budem alebo nebudem tehu 😀 ale to vzdy, ked nahodou pride mrcha, ovulka, a mm striela 😀 😀 😀 😀

lenka_66
1. sep 2010

caute ,

@leelo no chlapi niekedy svadbu beru tragicky koniec.tak mozno preto 😀

adal
1. sep 2010

@zuzka1. raz to príde moja 😉

vinifera
1. sep 2010

@adal no vieš chodí sa na 21 dní. Hmm nie je ľahké zdekovať a na mesiac preč. No ale vytočí ma chlap tak bude za mnou len dym a čára. 😀

adal
1. sep 2010

@lenka_66 Ty už keď "zapíšeš" 🙂

adal
1. sep 2010

@vinifera rob to pre dieťa vini, drahý počká 😉

tweetinkapp
1. sep 2010

@leelo 😀 😀 😀

lenka_66
1. sep 2010

@adal ked zapisem tak precitas 😉

@zuzka1. nemaj boja dojde ked budes najmenej cakat

vinifera
1. sep 2010

@lenka_66 ale inak je to super chlap. Jediný chlap na materskej ktorého poznám 😉

vinifera
1. sep 2010

@adal šak ja to robím pre dieťa. Ale tak všeobecne sa zdekovať na mesiac preč od všetkého ....

lenka_66
1. sep 2010

@vinifera sak ja nevravim nic.ja poznam 2 oteckov na materskej.a on nema matersku demenciu ?

lenka_66
1. sep 2010

@vinifera a tam sa objednava ?

vinifera
1. sep 2010

@lenka_66 No tažko sa ja s ním porozprávam - lebo je to Španiel. Ale tak podla rozprávania a podľa toho ako sa chová k malej Tare (alebo Lare si to nikdy neviem zapamatať). A ako sa chová k Stanke mi príde stráášne zlatý. Takže neviem či trpí matersku demenciou.