Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
1. máj 2010

Ok tak papa zatial

vinifera
1. máj 2010

hej hej aj ja idem s MP von. On bol síce aj včera večer. Ale ja chcem ísť dnes tak pôjde so mnou.
No masáž hlavy je super akurát že ju zažijem akurát tak bleskovo u kaderníčky. Ďubem tu jak datel do kôry s týmo mokrými nechtami.

leelo
1. máj 2010

Na jednej dovci som si dala masaz hlavy - trvalo to hodinu, bolo tam, umyvanie, masky, cesanie, slabe fukanie a cely cas nepretrzita masaz. bola som tam este niekolkokrat, jak uchyl...

nikollette
1. máj 2010

NO mp už išiel pre moju mamu, za 20min. sú tu.. o chvílu idem do vane a chystať sa....
tak vám želám pekný večer

nikollette
1. máj 2010

Vini vy kedy idete? Už sa chystáš? Len mna nejak chytá únava... Budem sa musiť prebrať nejakým alkáčom 😅 😕

vinifera
1. máj 2010

neviem o ktorej. Drahý je ešte v robote. Ten šikmý pásik na nechtoch mi nechce zaschnúť - je to hrubá vrstva 🙄 . No a uvarila som si akurát klobásky. Tak idem ešte to zjesť až má aromatický dych na večer do spoločnosti 😀

nikollette
1. máj 2010

Aby ti tak alohol nešlapal... mastné to vstrebe 😀 😀 😀

nikollette
1. máj 2010

Oprava: alkohol....

nikollette
1. máj 2010

A ja už idem pomaličky do vane...
Tak sa majte

Vini sa zabav 😉

zuzka1.
1. máj 2010

ahojte,
docitana len posledna strana.
boli sme na dod, milion ludi, bude urcite aj v sprvach, etse som nejedla, len pila 😀 alibernet moj milovany 😀
ideme dat gulas a vecer von 🙂

ja si mylsim, ze o rok budu vsetky rozpravat rovnako, aj mukkyn aj moj. vyrovna sa to 😉
a nas ked ma dudu v puse a rozprava, poviem, ze mu neorzumiem a vybere ho a povie normlane. u nas plati,nerozumeim ti a vie co ma robit 😉

petka035
1. máj 2010

Ahojte, no toto kým som dočítala 😅 my sme boli zas celé doobedie vonku.teraz leje 🙄 bože ako Vám závidím,aj ja by som išla von,ale neviem kedy sa odvážim malú niekomu zveriť 😝 teda mm by som ju nechala,ale tak aj s ním by som rada išla.
Niki mne sa to stalo minule s malou,že som ju zachytila už vo vzduchu,ale nepadala zo schodov ale z postele.som išla od nej len na meter a ona ako stíhačka,som ju už na zemi videla, tak som hodila šípku vzduchom a pristála na kolenách pri posteli 😔 a ona z toho veru tiež ešte radosť mala.

leelo
1. máj 2010

baby, co idete zurovat - zelam prijemny vecer! 🙂

mna to zatial nejako nelaka, ale aj to pride. neviem si predstavit kojo a okrem toho, yo by sem museli prist nasi. alebo my ist zurovat na sk 😀

petka035
1. máj 2010

leelo tak si počkáme na žúr spolu 😉

leelo
1. máj 2010

peti - 😉
chyba mi napr. ist niekam s muzom na veceru a potom sa prechadzat a smiat 🙂 alebo kino, divadlo...

petka035
1. máj 2010

leelo presne tak,mne normálne chýba byť aj dlhšie hore ako do desiatej a pozrieť si v klude doma film 😅

leelo
1. máj 2010

ano, presne, aj taketo zdanlivo bezne veci.
ale nas cas pride a este nam bude luto, ze su drobci samostatnejsi a uz nas tak nepotrebuju 😉
chodis spavat s Ninkou?

nikollette
2. máj 2010

Cavte..
Ja som ešte rozbitá ako teľa 😕
Kokos... Fuj jak mi je zle... a to máme ísť dnes ešte do BA 😒
Som aj tyčkovala...
Sme došli home okolo 3tej ráno... Ale super bolo... po dlhej dobe.. som aj tancovala, som si dávala zahrať pesničky u DJ-a...
Som tancovala aj s iným chalanom (Co má mojho priatela otec ženu a jeho brat) cca 27ročný....
Sme spolu tancovali, pili, ma pozýval... a mp už začínal žiarliť... 😅
S kamoškou sme sa fakt dobre rozbili.. aj naši chlapi... veľmi dobre bolo fakt po dlhej dobe...
Baby ja som ešte teraz mimo 😅 😅 😅
Musím piť bo skapem..... 😝

zuziiiicek17
2. máj 2010

Niki 😀 tiez by som sa tak chcela 😀 Ale vzhladom na to ,ze moj drobec ani neprespi v noci viac ako dve hodiny vkuse ,tak nemam sancu ist ani na kofolku 😀

vinifera
2. máj 2010

No ja ako som predpokladala tak aj bolo. Všetci sa rozbili v piatok. Takže to včera všetko o polnoci zahlásilo že ide domov. Ešte nás teda susedia stiahli na záhradu bo ešte o polnoci grilovali 😅 Tak sme došli bola asi jedna hodina. Asi preto že som zožrala tie dve klobásy tak som sa ani opiť nemohla. No vypila som asi 7 borovičiek a nič mi nebolo. Takže dnes pohoda.
No Nika teraz by ti bodla polievka taký dobrý vývar.
Mali sme dnes ísť na motorky. Ale nakoľko je sychravo a miestami prší tak sme nikam nešli 😒

petka035
2. máj 2010

Ahojte tak Niki si si to teda užila 😅 Vini nabudúce budeš musieť ísť v piatok,ked nezvládajú dva dni 😉
leelo nie nechodím s nou spávať,ona chodí tak o pol osmej až osmej a my tak do desiatej určite,kedže ráno vstávame medzi piatou a šiestou
🙄

zuziiiicek17
2. máj 2010

Akoze kde ste vsetky ,??? 😕 😕 😕

vevusiatko
2. máj 2010

ja som tu 😅

vinifera
2. máj 2010

Tiež tu pobehujem okolo. Bola som vo vani. A ideme k MP rodičom lebo pradedko má narodky - 80 tku.

lenka_66
2. máj 2010

ahojte,
no bolo ti rusno 😀 .
niki, az ma stiaslo ked som citala , no ako pises hlavne ze chris je OK.

a zbytok zabudnuty 😀

my sme boli u svokry .cely den na vzduchu jooj ale sedel na deke a len trhal travu a sledoval chrobacikov 😵

lenka_66
2. máj 2010

malo byt bolo TU rusno

nikollette
2. máj 2010

Ahojte... Ja este furt rozbita😝 ideme domov z ba, sme boli v Zoo... Som bola ako matoha. Ledva zijem... Mam riadnu opicu, teda gorilu... Kokos, sme si sadli na lavicku pri zirafach, a mp si vylozil z vacku penazenku. Odisli sme odtial a ideme do bufetu sa najest, a penazenky nikde... Tak utekal spat, a chvalabohu tam bola. Preslo cca 6min... (mimochodom mal v nej pekny obnos penazi, 400eur) nakolko si vcera vyberal, lebo ide nieco zaplatit. Skoro ma jeblo... Pridam aj fotos ked dojdeme, t.j za chvilu, uz sme skoro home....

mukky
2. máj 2010

ahojte,
mukky je dnes ubolená,smutná a depresivna takže z nej dnes asi nič 😔

nikollette
2. máj 2010

Ahoj mukky.. a prečo máš depku? Ved život je krásny 🙂

Ubolená som aj ja... Horšie ako po pôrode... jeden celý bok ma úplne bolí všetky rebrá, a aj to koleno po včerajšku...
Aj kríže lebo sme spali v obývačke... A moja mama s maým v spálni...
Unvená som ako ťažný kôn po celodennej práci....
Mám suchoty, hlava sa mi točí... nevládzem... brucho ma bolí... otras... takže aj ja som na nič 😝
Idem pridať foky.....

nikollette
2. máj 2010

🙂

nikollette
2. máj 2010

😎