Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
19. máj 2010

Mne ho postážia aj na celý den, aj moja mama, aj svokrovci...
Ale neviem, nedávame ho tam moc... Fakt iba ked potrebujeme.. a to len občas cez víkend.. Tak 2x do mesiaca približne...

nikollette
19. máj 2010

Veve, čo porábate.. Mne malý zaspapri rozprávke.. NIč sa nedá fuj, vonku fúka ten jebn..ý vietor, že ked som vyšla s malým, sa z toho dusi ako mu fúkalo do tváre, takže nehrozí byť moc vonku. Nech už je pekne.. V sobotu som chcela ísť do senca 😒

vevusiatko
19. máj 2010

My sme sa vratili z posty u nas je dnes celkom ok trosku fuka ale da sa 🙂
Draganka kocikuje babiky a ja neviem asi daco upracem

nikollette
19. máj 2010

A co dosiel balík?

vinifera
19. máj 2010

No svokor tu nebol cca tri týždne. Svokra ho medzi tým mala asi dva razy. Chodí do práce. Voľné má len víkendy. Aj to nie vždy. Tak tiež nie vždy vládze a stíha. No ale ke´d je tu svokor (lebo robí v CR) tak si ho zoberú aj na tri dni. Chodia s ním na výlety a tak. Už som môjho chlapa varovala že začne malý dedka považovať za svojho otca - lebo napriek tomu že svokor robí v CR je s malým snád viac ako MP 😠 ☹
Moja mama je chorá. Takže to moc nehrozí. Tá teraz spí. By som ju do riti kopla .... to je samoliečiteľka. Ledvo chodí - zjavne lieky ktoré si sama naordinovala nezaberajú a k doktorovi nepôjde ani za b..a. Koza! Raz sa takto privedie do hrobu.

nikollette
19. máj 2010

Vini ešte stále je TP tak álo s malým? ☹

vevusiatko
19. máj 2010

Vini to ma mrzi ze je tak malo s malym .... ☹
To je super ked ho zoberu na par dni to je najvacsia pomoc poupratujes navaris aj si oddychnes hned by som to brala

nikollette
19. máj 2010

Vini snáď sa to zlepší, a nájde si TP viac času na malého..

leelo
19. máj 2010
nikollette
19. máj 2010

Anaridaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa???????????
Ty kokos to som fakz netušila... ja som myslela že je OK, a som ju aj lutovala... ked sa stažovala ko jej ohováraju malú a ako jej každý závidí 😔

nikollette
19. máj 2010

Ja ju mám v priateloch na FB 😲 aj ona mna... 😝

vevusiatko
19. máj 2010

cooooo to ne to ako vazne??? ja ju mam v priateloch aj ju mame v teme

nikollette
19. máj 2010

Ved to ona písala v maldých mamičkách aj u nás v Mánii 😲

leelo
19. máj 2010

ja uz neviem baby, co si mam mysliet

leelo
19. máj 2010

admini robia poriadok vo velkom. ak to je pravda, tak kde boli doteraz? tolko nickov, hmmm

nikollette
19. máj 2010

Veve daj im tam vedieť pre boha..
To by ma nikdy nenapadlo že aj ona 😔

Adal ahoj moja 😵 😵 😵

leelo
19. máj 2010

ona tam ma zverejnene cele meno v profile normalne. ja nechapem.

a mam este 1 tip, ale nechce sa mi to riesit. klame ich tam v teme a oni to nevidia. tak nech...

bejbypd
19. máj 2010

baby som zhrozena naozaj a vazne...

leelo
19. máj 2010

vidim, ze u vas takisto kradne pocko. ani sme von nemohli ist. mm je ale taky zlaty, ze ak prsi cez vikend, vezme kocik, maleho, da si kapucu a uspi ho aj na dazdi. potom zvysok dospi na balkone 🙂

vini, to je super pomoc od svokra. je velmi zlaty. ja sa takeho niecoho ani dockat nemozem, aj ked bude maly samostatnejsi, kedze som tu odrezana od vsetkych...

leelo
19. máj 2010

bejby, cauko 🙂
ako v praci?

vevusiatko
19. máj 2010

nikol dala som vediet

bejbypd
19. máj 2010

babusky napisem vecer bo musim ist chystat veceru a hrat sa s malou 😵 tak sa drzkajte vecer sa ozvem...

nikollette
19. máj 2010

To už nie je normálne čo sa tu na MK deje 😔

vevusiatko
19. máj 2010

bejby nestiham pisat niki balik dosiel plno triciek a legin a tak 🙂

no toto je uz riadne psycho sak tam ma 20 nickov a mam z toho asi 5 ich na fb a tam dalsich 50 kamosov tam maju sak to je jake

nikollette
19. máj 2010

Veve hrozné fakt... Ja nechápem načo to niekto robí? 😔

Takže došiel balík s vecičkami? Môžeš vyobliekať tvoju maličkú 😵

vevusiatko
19. máj 2010

hej tesim sa 🙂

no je to hrozne ale nejak sa mi to nezda 😒

vinifera
19. máj 2010

No to by som rada vedela čo ju k tomu viedlo - veď to by ma ani nenapadlo toľko nickov vymýšľať ... To sú buď ľudia čo sa veľmi nudia ale snáď už trpia nejakou formou schyzofrénie ....

Ženy netušíte ako odstránim spáleninu zo žehličky? Už mi to aj upchalo trysky na naparovanie ....

nikollette
19. máj 2010

Už som ju vymazala spomedzi priatelov 😖

Vini, netuším. Snáď baby poradia.

leelo
19. máj 2010

vini, existuje na to handricka speci. neviem ako sa vola, popytaj sa v drogiske, mali by to mat

mukky
19. máj 2010

ahojte 😲 😲 😲
už normálne rozmýšlam či ja som ja 😕 😀 😀 😀

aj ja som jej písala ake krásne má motto 😕 ,som ju zahliadla v jednej téme a mi jej bolo luto že písala ze v 7 témach sa objavila ale nikto sa k nej velmi neozýval 😕 😀 😀 😀

drobec dopapal,sedí a vylieva si vodu z flase na tácku a utiera ju podbradníkom a veľmi sa tomu teši 😖

ale tolko nickov? 😀 nikoll a kde bola v mánii?teraz v sukromnej čo máme? 😕