Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
19. máj 2010

No tie naše drogérie 😖
Ale nejaké trysky ostali voľné - tak som si aspon nos dobre naparila.
Akurát som dožrala dve plnené papriky. Idem pokračovať ďalej. Ale sa mi nejak extra nechce 😅

nikollette
19. máj 2010

Mp dosiel z velkého nákupu. Idem sa pustiť do červenho melona mnam 😀

Mukky, nie v súkromnej 😉 ešte predtým čo bola mánia 😕

bejbypd
19. máj 2010

už som tu som chorá ako pes,tak sa mi nechce ani tu večeru robit 😀 mukky tiez nad tym teraz silno rozmyslam ci som ja ja..ale nejde mi to do hlavy lebo na fb ma aj fotku aj priatelov,ktori maju tiez fotky,proste realnych ludi aj tych ktori mali byt ona..ja uz nicomu nechapem a vobec neviem comu mam verit...

mukky
19. máj 2010

bejby akurát som ti chcela dnes písať ako sa máš...si chorá? ☹
a čo robíš na večeru?

bejby ved može mať tam aj svoje meno,aj priatelov,len popri tom je blbá a chorá 😀 a mozno si vsetky tie mená priatelov vymyslela a aj dala tu námahu stiahnuť tolko fotiek

ale to už je fakt na hlavu?ale nejaké je to divné že so to tak rozrudilo?vsak?podla mna nie je reálne aby jeden človek mal tolko nickov,pamatal si čo kde píse,mal tolko casu... 😕 to je iste organizovaná skupina 😀

čo ked chcu aby zanikol koník?už mi to tak pripadá,ako keby riešili konkurenciu alebo čo 😕

vinifera
19. máj 2010

No to by sa narobili - lebo pod jeden server spadá aj modrastrecha.sk, modrykonik.sk, mojasvadba.sk - plus české verzie.
Ale zaujímavá konšpiračná teoria.

mukky
19. máj 2010

vini 😀 no ale nie?

nikollette
19. máj 2010

Konečne mi idú normálne obrázky aj videá 😀 😀 😀
Takže môžete hádzať linky. Bol to MP kamoš a mi to spravil. Jupííí 😀

nikollette
19. máj 2010

oprava: bol tu MP kamoš...

nikollette
19. máj 2010

Mukky čakám IP 😀

bejbypd
19. máj 2010

Prepáčte zamrzol mi počítač a nemohla som ho naštartovať...no som chora fakt mandle mam velke s prepacenim ako pes gule 😀 no do piatku sa musim vyliecit bo robim cely vikend..vcera som bola v robotke 15,5 hodinky 😝 Miska bola v sukromnej skolke ktoru sme jej nakoniec vybavili a som s nou nadmieru spokojna,potom uz bola s ocinkom ja som bola od siedmej rana do pol jedeastej vecera v robotke,ale zvladli to moji milacikovia..a k tej anaride ja neviem to su nejaki realni ludia ako jej kamosi s fotkami so vsetkym je pravda ze taky zivot ako ma ona ma malokto ,ale ja proste neviem,nechce sa mi tomu verit...

nikollette
19. máj 2010

Inak spoločné znamenie všetkých týchto osob je že:
-im každý závidí, za to ako žijú, ako obliekajú svoje deti
- a žijú, alebo sa sťahujú do zahraničia a veľa cestujú

nikollette
19. máj 2010

Bejby skoré uzdravenie 😉

bejbypd
19. máj 2010

dakujem niki bude musiet byt skore 😀 normalne rozmyslam ci sem este chodit,ci ma vyznam zacat niekomu doverovat,vsetko s nim prezivat a pritom sa s prepacenim nechat takto oj...t 😠 ☹ aj ked ja som sa s anaridou v mladych maminkach takmer ani nestretla,ale myslim ze baby s nou dost vsetko prezivali ☹

nikollette
19. máj 2010

Ja preto nechodím do iných tém, okrem nejakých kde sa radí ohladom detí.
A po tomto všetkom by som teda ani do iných tém chodiť nezačala. Načo... 😒

vinifera
19. máj 2010

Bejby skoré uzdravenie. Ja som našťastie len nachcipaná - uvažujem že som do tej žehličky pri tom žehlení na pare mohla prisypať aj nejakú morskú soľ -mala by som to 2v1 - žehlenie a naparovanie sa 🙂
Sú to ľudia ktorí jednoznačne trpia - nedocenením spoločnosťou, chudobou, samotou .... a takto sa snažia si to kompenzovať. Budovaním vzdušných zámkov a vytváraním klamnej ilúzie o tom ako im každý závidí (a pritom si ich nikto nevšíma) o tom ako sú bohatí (a pritom majú problém vyžiť...) No ale nikto nevie kde je pravda. Snáď len tie kočky samé vedia ako je to v realite - teda ak ešte dokážu odlíšiť realitu od imaginárneho svete .
Idem vysávať 🙂

nikollette
19. máj 2010

Vini presne tak. Ja som tiež písala že tieto ženy si kompenzujú, to čo v reáli nemajú.
Teda si myslím že nemajú ani deti, a žijú skromne 😔 a pritom by to o čom píšu veľmi chceli.
Tak si to budujú aspon takto imaginárne s pocitom že im niekto verí a možno aj závidí 😒

leelo
19. máj 2010

podla mna su to bud velmi mlade (skutocne nastrocne) alebo prihluple osoby, co sa mi kazdemu zavidia, tak sa vpasovavaju do role tych, ktorym akoze zavidia.
inak neviem co je zavideniahodne na tom, ze niekto zije v zahranici, zacina tam od nuly, bez rodiny, kamaratov... ja chodim do temy Nemecko a veru mnohe baby tam to nemaju na ruziach ustlane. ale vsetky su to inteligentne osoby😉

nikollette
19. máj 2010

Leelo ale ona písala že v zahraničí všetko budú mať. Jej tatko má firmu v ktorej robí jej muž nejakého riaditela a podobne...
Takže ona tam akože nezačínala od nuly... proste rozprávky 😝

leelo
19. máj 2010

No presne tak - ona je natolko hlupa, ze vidi len to pozlatko zivota v zahranici - ze ako sa tam cloveku zije, priam v centre NY, kopec $$$ a podobne bajky

leelo
19. máj 2010

Ale to uz vidno zo stylu pisania a ako zuzka povedala - aj podla pravopisu, ze niekto je uplne vymlety 😉

nikollette
19. máj 2010

Podla mna je už natolko závislá na klamaní a podobne že by si bola schopná kúpiť nový comp 😀 😀 😀
aby sa zase mohla registrovať z iného ID 😀 😀 😀

A keby náhodou došla na MK nejaká baba, co má naozaj reálny príbeh ako opisovala Askorka a podobne, asi by jej nik neuveril 😀 😀 😀

nikollette
19. máj 2010

Mne bolo úplne smiešne ked napísala že ide robiť rizoto, (a písala že s cestovín)
A ja s peťkou kukáme a že rizoto nie je z ryže??? 😕
A ona úplne vymletá ani nevedela čo napísať 😝
Možno je to úplná soplaňa... 😕

leelo
19. máj 2010

ale vidis , ze anarida asi detto. ved ona tu fungovala niekolko rokov - rodila v januari 09, prispievala do temy. ona realna je, aj priatelov ma na FB, len si trosku ten zivot prifarbila tu na mk a este pridala zodvadsat nickov 😝

leelo
19. máj 2010

nikol, presne to som myslela - ze kazdy musel odhalit, ze klame. teraz uz su ludia opatrnejsi, asi az moc

nikollette
19. máj 2010

Tak anarida možno e reálna, ale klamala...
Inak ona tvrdila že fotky jej malej si stiahla nejaká iná žena. A možno to pritom sama robila 😕

bejbypd
19. máj 2010

leelo vies co je zaujimave ze aj tá elibetka je realna aj jej muz,aj ta holcicka aspon teda na fb su a tiez uz funguju dlhsie a si zoberte ze aj ten pribeh s tou mamickou co jej stvorrocna dcerka zomrela pri autonehode , nick lujzatko aj to ma byt vymyslene,ak je to naozaj vymslené,tak je to vrchol nechutnosti 😠

leelo
19. máj 2010

bejby, mozno len admini moc bezhlavo blokuju. co ja viem aky maju kluc... mozno si vsetky tieto baby vytvorili nick na mk na 1 pocitaci niekde v 1 skole al.i-net kaviarni.
ako priklad... 😎

bejbypd
19. máj 2010

snažím sa hľadať nejaké východisko lebo z tohoto mám fakt strach ak toto dokázal jeden človek 😠

nikollette
19. máj 2010

Ja to radšej neriešim už, ved aj načo...

niečo na rozveselenie 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=UHHeW1xorq0