Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
20. máj 2010

Ahojky,no to si mala smolu 😖
co si kupila tm ?

petka035
20. máj 2010

ahoj zuzi. nové kolieskové korčule a mobil nový -samsung omnia 2

zuziiiicek17
20. máj 2010

Aj ja chcem byt tvoj manzel 😀 Zisiel by sa mi novy mobil

petka035
20. máj 2010

však ale to z jeho peňazí 😀 ale nie zo spoločných 😉 malá sa tu plazí za čokoládou 😀
idem ju prezliecť a dať jej jesť.papa zatial

leelo
20. máj 2010

dobre ranko 🙂
to je co za haluz? 😅

lenka_66
20. máj 2010

aj ja prajem pekny den

marek si ma pomylil zo zinienkou tak tu teraz sa vala po mne 😀

leelo
20. máj 2010

leni, maly uz aj nieco blaboce? ja mam v okoli same dievcata a tie su vzdy popredu od chlapcov, vraj... takze s babami neporovnavam. zaujima ma, co bude u nas o cca take 2 mesiace. iked moj maly je velmi malinky a neni este taky silak, aby lozil...

lenka_66
20. máj 2010

lelo , ano furt hundre 😵 .no a my sme levnici tak nelozime.myslimze kazde dieta je individualne .ja neporovnavam vobec.hehe ved toh tucniaka ani nemam s kym.uz asi 2 tyzdne ,, pinzetkujeme" teda ked si spomenie ze to vie.akonahle vidi jedlo chnapne celou rukou 😀
v niecom sme pozadu a v niecom dalej.
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1100/ch...

lenka_66
20. máj 2010

napr.zuzkin misko uz je spravny lezun 😉

petka035
20. máj 2010

tak my sme sa donedávna pohybovali takto:

https://www.youtube.com/watch?v=xuBTwAq35b4


a na kolienka sa dáva už dlho ale len sa pohupuje, no už spraví tak aj zo dva,,kročky"ale zas my sme predčasniatko 😖

leelo
20. máj 2010

ja tiez porovnavam len tak orientacne. skor ma zaujima co robi napr. tvoje dieta ako to, co nerobi este moje.
ten link poznam, moc ho nesledujem. co ma prist, pride. mne sa zda, ze B napr. prilis vela papa. kolko mu uvarim, tolko zje. a vsetko mu strasne chuti. prve 2-3 dni dokrmovania zjedol par lyziciek a odvtedy uz plnu misku. snad mu s tym nejako neroztahujem zaludok...

leelo
20. máj 2010

peti, super videjko. divim sa, ze mi funguje...
takze to sa mala plazila a teraz uz stvornozkuje?

petka035
20. máj 2010

leelo a kolko Ti asi spapá?lebo Ninka zjedla aj 325g balík mrazenej zeleniny, a vždy tak 300ml, a teraz posledný týžden vymýšľa a nechce 😝

leelo
20. máj 2010

peti, aha, az teraz som si precitala 2.cast tvojho prispevku

petka035
20. máj 2010

leelo ano plazila sa a ešte stále sa plazí,len sem tam sa jej podarí spraviť kročiky štvornožky,na štyri sa dá v pohode len nevie skorigovať ruky s nohami, kolienka si vie podsunúť ale ruky zas nevie dopredu dať, tak ešte si počkám chvílku asi

leelo
20. máj 2010

ja to nemeriam, ale ked som namatkovo merala, tak to bolo 200ml+. sa mi to zda vela..
napr. zje cely banan + celu hrusku

petka035
20. máj 2010

tak to krásne papá, Ninka ked tak ten banán, hrušku by už nezjedla, aj ked zjedla už aj 300ml ovocia(tiež to nemeriam ale ked jej dám napr tú frutaparu tak tá má 100ml a ked zje 3 tak... a zeleninový príkrm tiež len tak odhadom,kedže viem kolko je 200ml ked sme mali kupovaný,tak to zje vždy tolko.ale ovocie moc nechce a kaše tiež nie.no môžem ja vyvárať pohánku,ovsené vločky, ked si to musím zjesť sama 😝 dnes bude na večeru jogurt

lenka_66
20. máj 2010

myslim ze ak by im bolo vela tak za zblinkaju.

leelo
20. máj 2010

peti 😉
to je len prechodne obdobie. skus jej urobit nejaku zmenu - kupit novy farebny tanierik, farebnu lyzicku do ruky...
B od zaciatku musi mat lyzicu a pcha si ju striedavo do ust a do oci 😀
na obed mu davam masko, to som si surove namrazila po 30g do sackov + zeleninu - napr.cuketa+batat, naporcovane odhadom. k tomu este vlocky, za taky mensi tanierik a repkovy olej.
pedka vravela, aby som mu davala ovocne stavy k tomu, kvoli vit.C s ktorym sa zelezo z masa dobre vstrebava, ale este som neobjavila ziadnu bez cukru, takze nic. davam mu vypit ten vyvar, par lyziciek a potom nakojim

leelo
20. máj 2010

lenka, pravdu mas. maly sa este nezbluval 😀

lenka_66
20. máj 2010

leelo , no ja som nechcela tak surovo napisat a tyto ospalis 😀

lenka_66
20. máj 2010

.... odpalis

sunny_face
20. máj 2010

ahojte dievcata,vy teraz mate krasne obdobie lozenia,moja stvornozkovanie preskocila.uzivajte si to,lebo ked zacnu behat,tak je koniec srandy.mne lucia vylezie vsade,staci ze chvilku nedavam pozor a musim ju ist zachranovat,lebo uz z policky na mna krici.
Citala som,zete vcera riesili asi vasu znamu s viacerymi nickmi a priznam sa, ze sa v tom nevyznam,lebo z jedneho pc mozu pisat viaceri ludia,ja ked som mala pokazeny notebook,tak som nakukla z kamoskinho a videla som,ze sa mukky po mne zhana,tak som jej odtial aj odpisala. Ale to je asi nepodstatne,lebo ako som pochopila,ona mala asi viacej nickov a zamotala sa do klamstiev.
Dnes budeme mat rusny den,susedia pod nami idu asi prerabat jadro-nevyhoda panelakov.lucia sa na obed asi moc nevyspi

sunny_face
20. máj 2010

No a my máme nové No.1, tým vaším krpčekom to ešte nič nepovie ale starsím deťom sa to páči

https://www.youtube.com/watch?v=q0Tr3ZZfHIA
lenka_66
20. máj 2010

baby, ako to je ked nieco kupujem cez net.kto plati postovne ? kupovala som kocik tak sme sli na polku teraz chcem nieco kupit a vsade ze kupujucu.

lenka_66
20. máj 2010

hej a co ja predavam tak ze vraj predavajuci

petka035
20. máj 2010

leni zväčša kupujúci platí

petka035
20. máj 2010

to nie, ja ked som niečo predávala, tak platil poštovné ten kto kupoval