Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
26. máj 2010

Tak dš hrozno 😉

nikollette
26. máj 2010

Vini, ja som ti tiež odpísala 😉

mukky
26. máj 2010

@vinifera ja som sa ta vcera nieco pýtala a neodpovedáš tak čo...

vevusiatko
26. máj 2010

ahoj vini 😵
Mukky hehe nebud zla ideme v sobotu na daleky vychod 😀 Moja sa dusi zo supky uz jablcko papa celkom pekne 🙂

vevusiatko
26. máj 2010

hrozno su tam tri bobulky takze sa moc nenaje 😀

mukky
26. máj 2010

@nikollette euro za par bobul hrozna? 😀 to mu dam radsej chrumky,roztek aleboi banan 😀 ,ale keby dali len hrozno tak fajn,alebo si so sebou donesiam struhadlo 😀

vevusiatko
26. máj 2010

mukky predzuvaj 😀

mama.wolfka
26. máj 2010

@mukky mám ťa 😀
písla som ti u teba 😉

vinifera
26. máj 2010

mukky a čo si sa pýtala. Nie vždy všetko zaregistrujem. Tak čo sa hned fúkaš 😀

nikollette
26. máj 2010

Je pravda že jasné že sa to moc neoplatí, ale len tak aby aj jemu si niečo kúpila, keby že tam vy idete jesť vieš 😉
Alebo jogurt...
Aj mlieko sa dá kúpiť 😀

vevusiatko
26. máj 2010

Mukky sa ofuci za vsetko 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
26. máj 2010

@vinifera ale nič...a este si to musela mať v kto na mna spomina tak sa potom necuduj..

mukky
26. máj 2010

@mama.wolfka viem mojko 😅

vinifera
26. máj 2010

Nič v mekáči sa neoplatí - ale pre tú chuť to za to stojí 😉

vevusiatko
26. máj 2010

ja si pozeram kociky 😅 pre druhe 😀 😀 😀 😀

mukky
26. máj 2010

@mama.wolfka som tam vcera dala nové recepty 😉

vevusiatko
26. máj 2010

inak mukky od teba jedinej mam spravy v tom, ze kto ma spomina mna tu nik nevola vevusiatko 😀

leelo
26. máj 2010

ahojte,
vini, nie si priesvit, ale napisala si prave ked ja som mala rozpisany prispevok o tom ako B prespal celu noc, tak som to zmazala...
ja stale verim, ze u vas je to docasne. poznam v okoli pripady, co sa prejavovali presne takto, pomohli im pobyty pri mori, do par rokov bolo po trapeni, vlastne este do skolky to stihli 🙂
on si teraz odkruti to svoje a uvidis - este ho budete mat na olympiade, ved je to riadny chlap!
s tym papanim musite trpezlivo skusat, po case najdete to svoje a aj reaktivnost bude odznievat. ked bude totiz vacsi, budu ho oni moct aj inak, invazivnejsie liecit.
chodte asap do tej jaskyne 😉

mukky
26. máj 2010

@nikollette nič iné nepapáme ako ovovie a taký jogurt tiez nie som ja mrcha mrchava 😔

leelo
26. máj 2010

@vevusiatko cau, ja ta spominam 😀 😝

mukky
26. máj 2010
nikollette
26. máj 2010

Vini, jasné že sa neoplatí...
A to tam mesačne nehávame okolo 50 - 60eur...
Za jededn big mac, máme celé ve kuratá pomaly 😕 😕

vevusiatko
26. máj 2010

leelo dakujem 😵 😵 😵 hned mam lepsi pocit 😀 😀 😀

leelo
26. máj 2010

@vevusiatko a nie si teho, ked ti zrazu mcd nechuti? hmmm 😎

nikollette
26. máj 2010

Veru, veru...
Inak vy sa snažíte? Ako v pravom slova zmysle? 😉

mukky
26. máj 2010

potrebujem ist na wc,navarit malemu a pohrat sa..ale ako to urobim neviem..v kuchyni nemam dvere a ak ho necham behat bude ockovi buchat a ten spi po nocnej,vstane,naje sa a ide opat 😒
musi ist opat do stoličky ☹ ☹ a to nehovorim o tom ze chcem ist do sprchy 😒

leelo
26. máj 2010

@mukky vezmi ho v stolicke do kupelky, nech je pri tebe 😉 ja to tak robim

nikollette
26. máj 2010

Mukky, u nás by to vyriešila ohrádka, aj ked už ho tam vôbec nedávam, fakt skoro nikdy. Už sa tam nehráva ako volakedy.
Iba ked idem napr. na wc na minutku ho tam dám a viem že je v bezpečí, alebo tak...

nikollette
26. máj 2010

A ked varím, tak sedí pri mne v jeho stoličke, a pozerá si napr. knižku alebo niečo... a pozerá ako varím...

leelo
26. máj 2010

v tychto pripadoch som ej veru velmi rada, ze maly este nelozi