Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
26. máj 2010

@janulka182 hlavne trpezlivost a ponukat 😅

leelo
26. máj 2010

petka, nikol, presne tato vekova hranica sa marila aj mne. neviem odkial to mam

mukky, len ja aj keby som uz nekojila, tak isto na UM neprejdem, zda sa mi zbytocne ho na to navykat. a kravske teda vobec nie. cize pevne verim, ze budem kojit minimalne do tych 10 mes.
S ma akrobaticke vlohy, vidno to aj na fotke s radiatorom 😉

mukky
26. máj 2010

@nikollette zajtra alebo pozajtra asi budem robiť zapekané šampinony,si ma navnadila...uz mm kupil,aj nivu a asi tým ,este sa uvidí..zajtra maju prist svokrovci,bude sa stahovat spalna a detska tak neviem ako budem stíhať

leelo
26. máj 2010

@petka035 to preco vas zavolala na taky termin? rozhodla sa pokracovat v tom co zacali svokrovci a imunizovat petusku? 😉

nikollette
26. máj 2010

My sme si trošku pozerali knižku.
Leelo, kebyže už nekojíš, tak čím by si mu nahrádzala to mlieko??? To vážne by si UM nedávala?

mukky
26. máj 2010

@leelo ja som plne kojila len mesiac ☹ a potom dalších 12 mesiacov kojenie + UM ako som už písala,v 13.mesiacoch sa so smiechom z mojich prs 🙄 na dovolenke sám odstavil ☹
ale aj tak to bol zázrak,kojiť aj byť na flaši 😅 😅

nikollette
26. máj 2010

Idete robiť malému izbičku? 🙂
Ja toež budem asi reorganizovať malého izbu 😀 stále tam niečo mením..
Pomaly kúpim aj stolík a stoličky z Ikei, tú seriu mamut, sa mi to velmi páči. Ked si už aj kresliť začne a tak 😉
Myslím len ten stolík a stoličky 😉 POtom postel detskú (nie postielku) a tak postupne všetko. Ajtak ešte bude dlho spávať s nami v spálni, v baby postielke 😉

leelo
26. máj 2010

aj my sme uz poobede: kuracinka, mrkvicka, spenat a takisto olej - repkovy. vzdy tu vodu z prikrmu zlejem do avent poharika na MM a po lyzickach malemu davam, ked sa mi zda, ze to ma pocas papania uz v ustach moc " suche". dnes mi ten pohar trhal z ruky a pokusal sa pit - jazyckom ako maciatko a tak sa z toho tesil, ze sa cely nadhadzoval o oblieval sa. komplet mokry bol 🙂

nikollette
26. máj 2010

@leelo aktualizujem otázku? 🙂

leelo
26. máj 2010

@nikollette no ved to - mliecnymi vyrobkami. naco ho budem teraz ucit na um...som rada, ze som sa ho zbavila. my sme isty cas museli dokrmovat , ale robila som to cez suplementor, na prsniku a dost namahy mi dalo vratit sa k plnemu dojceniu. takze k um sa nevratim ani za nic. do tych 10 mes. snad vydrzime. otehotniet sa nechystam. no ale ved aj ako tehotna by som mohla kojit
no mukky, to teda bol zazrak!

cestovatelkaandrea
26. máj 2010

@mukky kolko tu este budes? dam sem nejake foto

mukky
26. máj 2010

@leelo aj mna ta odpoved zaujíma 😕

mukky
26. máj 2010

@cestovatelkaandrea idem hají o 10 minut a potom som tu vecer 😀

leelo
26. máj 2010

@mukky ved som npisala, nie?

nikollette
26. máj 2010

Takže ked budeš kojiť len do 10mesiacov, tak potom už iba mliečne výrobky, žiadne UM?
Myslíš že to bude dostačujúce?

leelo
26. máj 2010

@nikollette ved ja budem kojit aj dalej

leelo
26. máj 2010

@nikollette a myslim, ze je to viac ako dostacujuce 🙂

nikollette
26. máj 2010

Ale keby sa ti nepodarilo, (z akých kolvek príčin) kojiť, tak aj tak by si UM nedala? 😉

cestovatelkaandrea
26. máj 2010

@mukky tak este chvilu vydrz.cca 15min. hodim sem foto a potom ich vymazem.

nikollette
26. máj 2010

Mukky ty načo by si rada vedela odpoveď. Zase som nejak mimo...
To čo sa ja pýtam Leelo?

leelo
26. máj 2010

@nikollette ved to pisem: nie, nedala

mukky
26. máj 2010

@nikollette no,tak postupne...mám z ikei uz pred rokom kupeny stol,este je zabalený a k tomu teraz sme kupili policku tej farby alke nie mamut,ale ten obycajny ked ho pokreslí tak neva...
záclonu som mu kupila teraz v ikei taku peknucku ci skor závas to je...potom taku bielu policu a tam co sa dávaju tie farebné boxy,rozne ine boxy.a este neviem co vsetko máme pozabalované 😕

mukky
26. máj 2010

@nikollette yes a chod spať dnes ti to nepáli 😕 😀 😀 😀 😀

mukky
26. máj 2010

@cestovatelkaandrea fíha a 5 minut spanku menej si ako nahradím??? 🙄 😀 😀 😀

nikollette
26. máj 2010

No viem... Tam sa dá pekne a lacno nakupiť do detskej izby. Ako ten mammut stoličky a stolík. Aj police a boxy 😉
Len my máme kopec boxov 😒

mukky
26. máj 2010

@leelo ja som tabulka teda riadna 😔 ale čím chces nahradiť UM ak by si ani nekojila? 😕

cestovatelkaandrea
26. máj 2010

@mukky uz su tam tri take najaktualnejsie

mukky
26. máj 2010

@nikollette no len ikea od nás je najblizsia asi 250 km v Budapešti ☹ ☹ takže sme pokupili teraz v BA aj minule..

nikollette
26. máj 2010

Andy krásnučký 😵 😵 😵
A zmenil sa od posledných foto čo som videla.Aj vlásky mu narástli 🙂

nikollette
26. máj 2010

@mukky písala že mliečnymi výrobkami...