Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
16. jún 2010

niki, ked len mlieko odmieta, tak tam je lahka pomoc. skus kamuflaze a nerob si tazku hlavu. mozno mu kravske z flase zachuti, ktovie... my kravske vobec nepijeme, ani B nebude a vobec nemam pocit, ze mu tym poskodim mozog

janac1974
16. jún 2010

vini a to tam sam vyliezol 😕
moj z flase len mliecko,vodicku pije z poharika,ale ten mu musim drzat,
ale zvladne aj sam,len sa mu nechce...

leelo
16. jún 2010

vini a co teda malemu obliekas? to je to speci oblecko? co si mu davala v horucavach?

cau mukky 🙂

ceresne mnaam. aj vevusiatko sa dnes chvalila ceresnami na fb. ale sem nedojde a nedonesie 😉

vinifera
16. jún 2010

@janac1974 no neboj ja ho tam nevykladám 😉 . Ja ho skôr celý den odniekaľ skladám 😖 😠 .

janac1974
16. jún 2010

mukky ahooooj 🙂

leelo
16. jún 2010

a kde je zuzicek?

vinifera
16. jún 2010

@leelo to je bodynko bavlnené biele - tak nám bolo odporúčané. A dole má dnes polodupky. Lebo overaly sa mu začínajú medzi nohami rozopínať a minule si vnoci rozškriabal nohu do krve. Inak cez den má špeci gate čo som mu dala ušiť. Sú z bavlny. S gumou okolo členka a popod členok aby si to nevyťahoval. Fotos mam len v telefone - ale zasa v PC nemam natiahnuty soft od telefonu☹ Takže aj ked sú horúčavy tak má dlhý rukáv a dlhé nohavice ☹(

janac1974
16. jún 2010

vini 😉 sikovny je...ale aspon vies,ze ho mas...moj je tiez stale v pohybe...

zuziiiicek17
16. jún 2010

tuuuu som 😀

zuziiiicek17
16. jún 2010

JA som akasi leniva aj pisat .TAka vynervovana z maleho ,ze amen tma ...
Mne maly z flasky nevypije ani glg ,ked vidi flasu ,tak utecie radsej .Horsie je ,ze ani ked boli horucavy ,tak nechcel ...ani z pohara

janac1974
16. jún 2010

mojmu sa asi pred dvoma dnami urobl na bokoch,tam kde sa plienka zalepuje,taky cerveny
flak,ako popalenina,som mu to potrela tou carovnou mastickou od oriflame..a ono to do rana
zmizlo...neviem,co to bolo...

mukky
16. jún 2010

boli sme u svokrovcov, a pomotkať sa v NC,mm si kupil tričko,/som mu nanutila/,malemu drevené puzzle- to oblecenie,topánocky co sa oblieka dievcatko alebo chlapček..zaspal s tým ani pustit to nechcel 😀 ,len je to este zabalené..ja puder a olejový sprcháč,lebo stale kradnem malému olej do kupela 😀

idem V ás dočítať

leelo
16. jún 2010

@janac1974 myslis to vajicko oriflame? ej ale mi to chyba, hojivy zazrak 😉

lenka_66
16. jún 2010

caute , a ja vam nechybam ci co ????? 😀

janac1974
16. jún 2010

ano leelo....je to take male vajicko,moj otec mi to daroval...ja inak po uzivam aj calciovu mast
aj ta je dobra na kožu...

lenka_66
16. jún 2010

docitane mam tak bleskovo uz som aj zabudla

zuzka , marek mal 3 mesiace stejnu vahu a dr. nic nemudrovala.sak sa misko hybe tak co.a naco krv?

vinifera
16. jún 2010

Po náročnom boji zaspal 😨

leelo
16. jún 2010

@lenka_66 caaau, mne hej, len tu nechcem vyvolavat ako k tabuli 🙂
co nove?

lenka_66
16. jún 2010

@vinifera , ozaj tie samochodky som kupila dik.sice tazko ale narvala som mu tam labku .dakujeeeeeeeeem

@leelo tak pri nej som bola vzdy duta 😀

vinifera
16. jún 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/obuv/3usw/krasn...

Nika takéto si chcela?

Nie je zač lenka 😉

lenka_66
16. jún 2010
zuziiiicek17
16. jún 2010

@lenka_66 pretoze mu na pol roka krv nebrala ani ziadne vysetrenie ani nic .A ma to stve ,lebo chcem vediet ci mu nechyba napr zelezo ,lebo misko neznasa masko ...ked vidi ,ze masko je dakde tak hned odvracia tvar

vinifera
16. jún 2010

@zuziiiicek17 ja som ti to už písala. Malému brali prvý krát krv až ked sme boli v nemocnici. A to mal už viac ako rok.

lenka_66
16. jún 2010

@zuziiiicek17 zuzik nam akurat brala moc ze to je 5-6m.povinne.krv na predoperavne vysetrenie a tam mal kusok nizsiu hranicu zeleza.a ak by mal malo zeleza co mu chces davat?

zuziiiicek17
16. jún 2010

@vinifera lenze tvoj maly okrem ekzemu nemal problemy ,ci ? moj misko je strasne bleducky a ma kruhy pod ocami .Neviem z coho ,ale on neustale tak vyzera .A moja doktorka je znama tym ,ze na take veci serie .ona povie ,ze je nieco angina aj ked je to zapal pluc 😖 cize pri nej si radsej dam pozor 😉
keby som nemala nejake podozrenie ,tak by som to neriesila vobec

vinifera
16. jún 2010

@zuziiiicek17 Tak ja som ľavým okom prebehla tvoj fotoblog a teda nikde kruhy pod očami nevidím a bledý nie je. Detičky sú všetky bledšie ako dospelý človek. Už len preto že sa natierajú napr. OF 50. Podľa mna vyzerá zdravý a životaschopný.

maatkka
16. jún 2010

tak ja musim Julinku pochvalit - uz dlhsie pije z cohokolvek 😉 z flase z hrnceka z pohara aj cez slamku 🙂 a vie aj sama ale najradsej ma ked ju krmime - hlavne pred spanim - to ma taky upokojujuci ritual 😀
inak ja som vdacna za UM hlavne preto ze ked ma Lilu dni ze nechce zeleninu alebo maso alebo tak - UM si da vzdy - tak viem ze ma aspon tie vitaminy a mineraly co su v UM... a vzdy ked jej robia rozbor krvi ci ma vsetkeho dostatok tak ho ma ukazkovy - bez UM pochybujem...
vini ja tiez malu stale skladam od niekal 😀 ona ked chce nieco dociahnut si vacsinou vyberie tu najnestabilnejsiu vec siroko-daleko (napr. hojdacieho konika) dotiahne si ho kam potrebuje a vylieza...
mukky ja som este chcela k tomu "chudnutiu"... ja mam tiez lieky ktore vraj sposobuju priberanie alebo aspon spomaluju chudnutie? (betablokatory) a ide mi to aj s nimi - tak to urcite nevzdavaj 😉
moje dieta dnes skoro cely den prespalo 😕 som sa "hadala" s mm nech ju este neuklada ze este nezaspi...a spi... som zvedava aka bude tato noc... radsej idem aj ja 🙂

mukky
16. jún 2010

tu ste?s mamou kecám 😀

lenka_66
16. jún 2010

@zuziiiicek17 .no dobre ale co mu das ak ma malo zeleza.marek ho ma a ked citam co obsahuje zelezo tak to marek nemoze.lieky zas pchat moc nechcem.

@maatkka , julinka je sikulka .a preco sa ma namahat ak ma na to ludi 😀

zuziiiicek17
16. jún 2010

mno ,mozno mas pravdu vini ...ved uvidime po vysledkoch 🙂 ved sem tam sa mozem aj ja strachovat 😀