Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
28. jún 2010

@zuziiiicek17 jáááj hej v raji som teraz 😀 😀 zuzi a super,potom aj nafot skusku ako si ju nalicila a posliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mi 😀
a suoer ze si zarobis 🙂 len to nevrav frajerovi lebo ti nepošle ani korunu-cent :(
@bashenka ty nemas nejake foto svojej prace? 😀
S spinka,aj pojdem 😀

mukky
28. jún 2010

@nikollette ahoj,nestiham ale ten tiger ma zaujimal 😀

my sme si akurat dnes vraveli so segrou co kupime nasim na 2 rocky,ja jej kupim lego duplo lebo este nema

nikollette
28. jún 2010

Joooj, vy máte čo nevidieť 2 ročky 😵 😵 😵
Chystáš veľkú oslavu? A aké darčeky Saviekovi? Už vieš? 🙂

leelo
28. jún 2010

@mukky duplo je super. ja uz teraz po nom pokukujem. asi pre seba na hranie 😀

nikollette
28. jún 2010

Leelo je super... my máme kooooopec dupla 😉
Ja sa už teším na to klasické creator lego 😵

leelo
28. jún 2010

@nikollette a maly sa s tym uz hra? kedy mozem kupit prve? asi este casu dost, ze?! v tom outlete mali uzasne dupla

nikollette
28. jún 2010

Leelo náš mu sme kúpili prvé balenia (hned 12balení, od mensších po väčšie) na 1. rôčik 🙂
no hrali sme sa s tým skor my.. stavali a tak... a malý asistoval, pozeral, alebo búral a rozoberal😅

bashenka
28. jún 2010

@mukky nemám 😀 iba čo sme kreslili jedno oko na výkres a mali ho urobiť podla seba a ešte aj presne tak ako bolo na obrázku.... mne sa malá dosť skoro narodila takže také veci ma ešte čakajú to sa robí až vo 4.ročníku...

nikollette
28. jún 2010

Ale nedošla som do obchodu a kúpila 12balení naraz 😀 😉
taaak postupne, dva mesiace, mesiac predtým, vždy ked sme išli na nákupy, vždy sme kúpili nejaké balenie 😉
A odložili na narodky....

mukky
28. jún 2010

idem hajuskat vecer odpisem 😀
aj my mame duplo,jedno z rakuska co sme teraz boli,to je najvacsie-tam nas vyslo lacnejsie,jedno od svokry a jedno male sme kupili v prešove ked sme sa boli poflakať...

nas to nevedel este poskladat ked mal asi 14mesiacov...treba predsa trosku sily k tomu na zatlacenie teda spon sa mi tak zdalo 😕

mukky
28. jún 2010

@nikollette my tak vela nemame 😀 ani nebudeme mať ☹

mukky
28. jún 2010

@nikollette akurat minule som kuk tu fotku 😀 ,vlastne cely album 😵

nikollette
28. jún 2010

Ja sa ešte chystám dokúpiť série čo nám chýbajú, napr. na 2. narodky a tak 😉
Série zo zvieratkami, ktoré ešte nemáme, alebo vláčikovú súpravu a podobne 🙂

zuziiiicek17
28. jún 2010

cauky 🙂 my sme sa vratili od kamosky ,maly mi vobec nechcel teraz kasu spapat ,tak len cici mal .Ale uz pinka 😵
Zajtra este budem musiet ist do mesta kupit dve ceruzky na ocka a mozem ist na skusku .Drzte mi palceky ,lebo nevestu som licila iba raz ,tak snad sa jej to bude pacit 🙂
v nejakom clanku som citala ,ze svadobne licenie ma trvat hodinu a pol ....ja som nikdy v zivote nikoho tak dlho nelicila 😀 to nas naucili v skole ...kedze sme mali mac 45minut 😀
a na prehliadke som nemala na jedno licenie ani 10 minut 😀

zuziiiicek17
28. jún 2010

a uz som sa rozhodla ,takto nalicim nevestu 😀 😀 😀

zuziiiicek17
28. jún 2010

@bashenka ty si kolko rocnikov presla ? 2 ci 3 ? my sme sa zacali " ucit " licit v tretom ...a v stvrtom sme mali upravu ucesov + maturitne temy.
ked som isla na tu skolu ,myslela som si ,ze tam toho bude o liceni viac ,ale nakoniec viem o kozmetike oooomnoho viac ako o vizazi .kedze kozmetiku a dermatologiu sme mali cele 4roky

nikollette
28. jún 2010

Zuzi už dosla šiltovka? Dobrá je? som kukala na FB 😉

zuziiiicek17
28. jún 2010

@nikollette je fajn ,nie je az taka super ako na obrazku ,ale paci sa mi 🙂 len je trochu tvrda,ale to sa pravi po case

nikollette
28. jún 2010

MP docvičil a išiel na chvílu s malým k svokrovcom. Má vybraté maso cigánsku že ide robiť, no ja som už zatial požrala doma všetko čo nepožralo mna 😝
A že už zajtra o 18tej donesú psov 😕

zuziiiicek17
28. jún 2010

@nikollette co si si dobre dala ?

nikollette
28. jún 2010

Paprikové chipsy
suché koláče
medové kolieska s mliekom
dva rožky s bylinkovou nátierkou, segedínkou, a cherry paradajkami
tri broskyňe
bebe brumík
tyčinky
malého kukuričné chrumky
kinder mliečny rez
korneto

to cca od 17tej 😖

zuziiiicek17
28. jún 2010

@nikollette 😀 😀 😀 ty si uz in kategoria jedaka 😀
tiez by som si dala

nikollette
28. jún 2010

Hm, no nič moc tolko žrať 😝
Brucho mám teraz ako hajzlový pavúk 😅

zuziiiicek17
28. jún 2010

@nikollette no ty isto 😀 ja som ako sud 😀

nikollette
28. jún 2010

Jejda vááážne 😅
Zas si nemysli 😅

zuziiiicek17
28. jún 2010

@nikollette 😀
a co robi chrisko ?

a kde ste vsetky ? 😕

nikollette
28. jún 2010

Písala som že je s tatom ešte u svokrovcov...

nikollette
28. jún 2010

Písala som že je s tatom ešte u svokrovcov... 😉

zuziiiicek17
28. jún 2010

@nikollette 😅 ja uz som aj citat zabudla 😀