Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
2. júl 2010

@petka035 😀 ale to sa nevola steper,preto som napisala sumu ci je to to podobne

zuziiiicek17
2. júl 2010

@petka035 to aj misko robi vkuse ,on je chudak taky dotrepany 😅 vsade musi tu hlavu vopchat .minule sa postavil o dvere a kym som stihla k nemu pribehnut ,tak babka otvorila dvere a amaly sa strepal ...som sa bala ,ale nakoniec chvilu plakal a o tri minuty to robil zase

mukky
2. júl 2010

ide dobr film na joj ale som ho videla 4 krat 😒

leelo
2. júl 2010

@petka035 jeeej, si zlata, dakujeeem 😵 😵
prave si mi priipomenula, ze mam v chladnicke pre maleho kupene 3 grecke tukove 10% jogurty. super, ze to viem az teraz. to preto, ze su zabalene v kartone, tak su neviditelne.
inak malemu uz sa tyzden chystam dat jogurt a neni kedy- furt len spi a tak papa len 2x 🙂

petka035
2. júl 2010

@mukky- orbitrek? 😅 podobné to asi je,lebo aj na stepery robíš rukami,teda pohyb asi ako pri bežkovaní

mukky
2. júl 2010

joj musim docitat lebo ja neviem tak pisat ked neviem co sa dialo 😀

petka035
2. júl 2010

zuzi hm babka mu zavadzala 😅
ja som konečne zohnala bielu hollandiu 😝

zuziiiicek17
2. júl 2010

@leelo no niezeby si rada bola ,ze spiii 😅

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky nic sa poriadne nedialo 😝 😀

mukky
2. júl 2010

som zabudla k tým jogurtom,ze mozu sa v obchode skladovat v najsupernejsom chlade a boxe pre nich urcené ale ked sa pri prevoze na to fláka tak potom 😝 moze byt v zaruke a skazeny

viem sama dobre ako ked bolo plno ludi v obchode a malo predavciek,ako tovar stál na chodbe kým sa vylozil 🙄

mukky
2. júl 2010

som dala new photos

leelo
2. júl 2010

@zuziiiicek17 som a velmi. ale nestiham zaradit 3.prikrm. dnes obedoval o 17.00 😖

mukky
2. júl 2010

do albumu

a ani ste mi nepochvalili moje super vystizne motto ktore uz mam asi tyzden 😀 😀 😀 😀 /okrem lienky 😀

petka035
2. júl 2010

@mukky my sme v stredu kupili kuracie prsia naporcované už,že v štvrtok si spravíme rizoto a tak som ich dala na noc len do chladničky a ráno sme ho išli robiť a to mäso smrdelo,že až 😝 tak sme mali zeleninové 😅 že ja nie som vegetarian 🤐

zuziiiicek17
2. júl 2010

ja jogurt davam iba obcas ...malemu to nechuti 😀

petka035
2. júl 2010

@mukky krásne fotky-podarený je malý 😵
Ninke jogurt chutí, ona zas nemá rada kaše

leelo
2. júl 2010

zase sa mi hlava toci z tych potravin. ktovie co vsetko sme uz pojedli a ani nevieme 😕

zuziiiicek17
2. júl 2010

@leelo aspon mame silnu imunitu 😀

@mukky ,krasny je drobec 😀 a to motto ....nepravda 😀 😀 😀

petka035
2. júl 2010

a ja som pridala nový album 😅
@leelo najlepšie asi nič nejesť 🤐 ja ked som si minule prečítala tento članok,tak som sa už aj zeleniny bála 😔
http://primar.sme.sk/c/2225481/je-tu-sezona-cer...

zuziiiicek17
2. júl 2010

mimochodom toto je najlepsia tema na koniku 😀 😀 😀 😀 😀 :
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/perly-nasi...
😀 😀 😀 😀

leelo
2. júl 2010

mukky, maleho ten uces tak pochlapil a vyzera aj starsi. chutny je 🙂

petka035
2. júl 2010

zuzi ja som si to včera čítala,až slzy mi išli a mm kukal po mne,že či som ok 😀

zuziiiicek17
2. júl 2010

ja som sa tiez na tom strasne rehotala 😀 tie deti vedia porozpravat 😀

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky ty docitavas vsak ? 😀

mukky
2. júl 2010

hej 😀
@zuziiiicek17

mukky
2. júl 2010

@nikollette chlastáššššš čínanka? 😀

zuziiiicek17
2. júl 2010

a ostatne co robiiite ??

petka035
2. júl 2010

ja pojdem spať za chvilku, bolí ma hlava,celý den na slnku 😝

zuziiiicek17
2. júl 2010

@petka035 a tm nepinda ,ze si na nete 😕 😀 juj ,jak mne je fajne ,ze mne nema kto pindat

mukky
2. júl 2010

@bashenka som ti tiez zabudla napísať ze zelené sopliky nie su dobré ☹ ,hádam bude vsetko ok,urcite bude

ja dávam iba vodu cistu a tento a minuly tzden prvy krat slivkovu štavu-nektár koli kako,to obsahuje cukor 😝 a pomarančový dzus 100% ,bez farbiv a konzervantov, 😀 len prírodný cukor z ovocia obsahuje,riedim vodickou a le nechcem mu to davať denne ani nie kazdy tyzden.zatial