Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
31. júl 2010

a teraz michala znova uspavam ...jasne ,ze vreskot

zuziiiicek17
31. júl 2010

@zuzka1. ja ho davam spat o pol osmej ,zaspi po osmej a raano je o siedmej hore

zuzka1.
31. júl 2010

ved to je dobry, my sme tak vstavali dlho predlho.

zuziiiicek17
31. júl 2010

@zuzka1. lenze on celu noc neprespi 😒 zobudi sa aj 10x

vinifera
31. júl 2010

@zuziiiicek17 no čo ti poviem. Včera vstal o 7 mej ráno. Zaspla poobede o 14,30 na dve hodky. A zaspal o 22.30 hod.

wandeirra
31. júl 2010

my sme tiez od 6 hore...ale vynimkou nie su ani dni ked skace o 4-5 rano. a v noci tiez buntosi a to ani nekojim.
dnes mam pocit ze mi hlava praskne a to je este len cosi po deviatej 😔

zuziiiicek17
31. júl 2010

@vinifera no tomino je preslaveny "aligator" 😀

adal
31. júl 2010

@zuzka1. ďakujem, mamina pripravená, už som spokojná 😉

prajem pekný deň, ideme trocha oslavovať kamarátove narodeniny 😉

vinifera
31. júl 2010

Zaspal. psssssssst. Milujem ticho.

zuziiiicek17
31. júl 2010

@vinifera ja tiez milujem ticho 😵 hlavne to vecerne 😅

bashenka
31. júl 2010

Čaaute baby... tak Laurinka mi o pol noci začala zavýjať z postele že ju niečo bolí ... to sa nám ešte nestalo tak som sa zlakla a hned ju vybrala von a mi ukazovala na riťku 🤐 ... tak som ju rýchlo posadila na nočník na našu postel zlatučká už bola troška pokakaná ...samozrejme hovienka sa rozkotúlali na našu postel 😅 😀 ...ale chvalabohu sa pekne vykakala lebo zajtra by to už bol 3- den čo nekakala takže ju to chytilo takto v noci aspon že tak 🙂 Ale som sa zlakla 🙂 Inak sme vstali o po10-tej 🙂
A budeme čakať na Tata okolo obeda dojde ... inak neviem čo ešte vymyslíme 🙂

bashenka
31. júl 2010

@zuziiiicek17 teraz ti hajá Miško? Už si mu púšťala tú pesničku či ešte nie? 😝

zuziiiicek17
31. júl 2010

@bashenka nie momentalne rewe 😠 ked pojde niekto okolo ,tak si povie ,ze ho tyram 🙄
Inak my ficime najnovsie na gumi mackovi

bashenka
31. júl 2010

Ved ja som myslela gumi mackov 🙂 ...mne sa to pomaly páči ešte viac než malej 😀

bashenka
31. júl 2010

Ja už nemám ani na koníka čas :( ... Idem to tu dať rýchlo do poriadku, napapáme sa ideme troška von, dneska ju nebudem ani ukladať ked sme tak neskoro vstali ani by nezaspala a už aj program máme... poobede do galanty za babkou a ešte aj ku otcovej sestre do Limbachu... tak sa majte krásne večer sa snád ozvem :P Vela trpezlivosti s Miškom! 🙂

zuziiiicek17
31. júl 2010

@bashenka Ja mam book zapnuty cely den ,tak obcas odpisujem alebo tak ,ked sa chvilku hra .Ale fakt uz nemozem .predchvilkou som mu chcela dat jest-cuketu a zemiaciky a ani na to nepozrel a vytresol mi misku z ruky 🙄
teraz je s babkou ,ona ma viac trpezlivosti ako ja.

zuziiiicek17
31. júl 2010

@bashenka ozaj ,dufaam ,ze Laurinku to rychlo prejde 😨 mozno je to len chvilkove

tweetinkapp
31. júl 2010

ahojte
@leelo aj ja som chcela mat vyrocie na SNP, no nakoniec nevyslo, lebo sme sa neskoro spamatali a saly uz neboly moc volne...tak mame o den skor. teda tej druhej svadby, my sme sa totiz brali 2x 😀

jaaj..my neviem, co dnes vymyslime. pocasie vyzera zase na dazd 😒 a byt doma zavreti s adamkom, to je tak na maslu 😅

vinifera
31. júl 2010

@tweetinkapp prečo ste sa brali 2x?

leelo
31. júl 2010

ahojte

@tweetinkapp my sme mali termin normalne, na sobotu - 25.8. a museli sme na poslednu chvilu (cca 3 mes pred) menit na tu stredu prave preto, ze nam zrusili rezervaciu saly.
preco ste sa brali 2x?

u nas je dnes, naopak, krasne, uplne cista obloha, pojdeme poobede nieco poriesit. maly je vonku s mm, spi

zuzka1.
31. júl 2010

aj tu je krasne 😉
maly spinka, bazenik nachystany, ja do plaviek a budeme sa jasit v zahrade,

bashenka zo stravy, ci?mate to casto?

janac1974
31. júl 2010

ahojte dievcence...
@zuzka1.chceli sme ist do hotela Donat***,3km od Zadaru,ale asi to nestihneme,mali sme ist buducu nedelu...
a este sa mi pacil hotel Funimation,pretoze tam je aj detsky bazen... len tam uz je vsetko vypredane...moje
poziadavky su all inclusive,det.bazen a pies.plaz...som narocna ja viem...
dnes aj F papal spenatik so zemiackami...
doobeda som upratovala a maly bol s mm vonku,aj v bazeniku sa kupkal...dnes tu mame 28st.
@zuziiiicek17 moj F chodi spat dost neskoro,niekedy zaspi az 22,30 a rano spinkame aj do 10tej...
uvidime ako ho naucim vstavat rano do skolky...ale to je este daleko...

zuziiiicek17
31. júl 2010

Ahojte ,no ja som hotovaaa 🙄 boli sme vonku od jednej do cca pol tretej .presli sme sa do vvedlajsej dediny a potom s5 .Ked sme sa vratili ,maly spal v kociku ,tak som si sla lahnut aj ja No ako naschval 5minut potom ako som zaspala ,maly sa zobudil ,
A teraz zase reve 🙄
Ja potrebujem vypnut ,mat trochu pokoja od neho .Mozno to niekomu bude zase kolat oci ,ale ale najradsej by som ho tu nechala a isla prec aspon na tri dni .Vysrat sa na toto vsetko dpc .

@janac1974 inak ,ja viem ,ze oslavuju v jeden den 😵

vinifera
31. júl 2010

@zuziiiicek17 pošli 1. triedou ku mne. Ja som malého zaviezla k svokrovcom. Nakoľko je svokor nečakane tento víkend kvôli tomu pohrebu doma. Naši sli na oslvu 70 tky. MP je v robote. Tak som sama doma. Teda až na tých 3 psov. Hmm idem teda upratovať.

zuziiiicek17
31. júl 2010

@vinifera tak to si "uzi " to volno 😅 myslim,ze s tym mojim by si tiez mala dost.On je ale doslova moja cicka 🙄 este sa s nim aj hram a furt reve .idu mu sice zubky ,ale mam taky pocit ,ze on je stale taky a neprestava byt taky ani ked mu zub vylezie .dalsim sa to pravdaze stupnuje .ale uz to lepsie asi nikdy nebude.Ked bude mat dva roky ,tak sa pravdepodobne obesim 😀

vinifera
31. júl 2010

@zuziiiicek17 neobesíš. Bude to lepšie. Keď začne chodiť bude sa vedieť viac zabaviť. Tú bolesť tak lepšie rozchodí.
Viem že prvé dva zuby boli pohoda. Ďalšie dva zuby mal 40°C teploty. Tie ďalšie boli katastrofa. Vždy šli po dvoch.
Teraz mu ide 5 zubov naraz - má prerezané 4 stoličky a 1 očák. Ale tým že behá lieta tak sa nesústreduje na tú bolesť až tak. Protivník je. To je pravda. Ale už je to trochen lepšie. Vieš ked dieťa leží alebo max 4nožkuje a do toho ho bolí celý chrup tak to viac vníma. Ked už behá lieta tak je to trocha iné.

zuziiiicek17
31. júl 2010

@vinifera no dufam ..miskovi tiez vzdy idu dva naraz ,ale taky veru este nebol.su to myslim horne dvojky.i ked ma opuchnute vsetko

vinifera
31. júl 2010

@zuziiiicek17 No ved píšem že horné dvojky boli najhoršie.

adal
31. júl 2010

ahojte, sme doma 😉 nohy ako kupy, ešte že je leto, inak musím kupovať obuv o tri čísla väčšu 😀

nikollette
31. júl 2010

Ahojte...
Ja som teraz vstala.
Ráno do obeda sme boli v senci, v meste, potúlať sa, a tak.. U našich... Došli sme domov okolo pol druhej, malý ešte hajá od vtedy. O 17tej, pre neho má prisť svokrova priatelka, a berie ho von.
Ja som nejaká oťapená 😒