Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

janac1974
28. aug 2010

@lenka_66 este mi prezrad,cim zivis maleho,ze je taky velky,je vacsi ako moj F

lenka_66
28. aug 2010

pre zuzku

lenka_66
28. aug 2010

@tweetinkapp hej to je torta z kyslej smotany .vyklopena z misky na nej kivi , hlava broskyna , nohy a chvost banan

@janac1974 si ako dr.z gastra len ho zbadala a ze viac jest zeleniny a nic sladke 😀 .ked som jej povedala ze co je tak len ocami gulala ze aky je a do spravy napisala ze chut do jedla nadpriemerna

lenka_66
28. aug 2010

baby hodim par foto do albumu a potom mazem .on to ma v genoch

zuziiiicek17
28. aug 2010

@lenka_66 dakujem 🙂

@janac1974 no ,ze si sa uz vratila 🙂 pozerala som fotky ,ste krasna rodinka 😵

@tweetinkapp ahoj moja ,co nove ?

janac1974
28. aug 2010

@zuziiiicek17 cavko 🙂 ano dcery su pekne obidve,chlapi za nimi behali stale,takze museli sme ich strazit
aj ty si bola na dovolenke,bolo dobre s drahym?asi ta zase niecim vytocil,si nahnevana na neho?

zuziiiicek17
28. aug 2010

@janac1974 mno mp sa uuuplne zmenil ...fakt vkuse ma obskakoval ,hral sa s malym atd ,dokonca aj ked sa rano o siedmej maly zobudil ,tak ho obliekol a sli vonku ,aby som sa vyspala 😕 😵 ...no bohuzial sa zacal snazit neskoro .myslela som si ,ze to nejak prebudim -city v sebe ,ale uz to nie je laska ...a dost dlho to je len rozum .momentalne mame pauzu .

lenka_66
28. aug 2010

no tak su tam 3 kusy

janac1974
28. aug 2010

@zuziiiicek17 tak to ma mrzi...uz ho asi nelubis...

janac1974
28. aug 2010

@lenka_66 to je cista podoba...cely dedo,to je tm otec?

janac1974
28. aug 2010

@zuziiiicek17 a co zmenilo tvoje city k nemu?ta nejako asi nahneval par krat,ci?ale tak niekedy je rozumnejsie radsej cuvnut skor

lenka_66
28. aug 2010

ano cast ich rodinho pokolenia .dedo ,syn a vnuk.takze viem ze marek z toho vyrastie.sak ako vyzeral marian..a svarinina dcera detto.

leelo
28. aug 2010

caute, sak nestiham citat! 😉 ale lenkine foto som stihla zmrknut pred vymazom. leni - marek je kucerave zlaticko a ako ste ho super naaranzovali k tej torte 😀 a to bola teraz niekedy dalsia oslava, ci ta, na kt.svagrina vymyslala?

lenka_66
28. aug 2010

@leelo prene ta .a bolo to robene foto presne ako mal marian.preto ten stary stolik aj ta decka 😀

leelo
28. aug 2010

@lenka_66 hej aj moj daddy ma presne taku s dekou a stolom z 1.narodiek. si mi to uplne pripomenula 😵

jani, kukla som prave vase fotky. no mali ste sa uzasne, velmi dobre sa na to pozera. len teba je tam akosi pomenej 😉

janac1974
28. aug 2010

baby idem ja spat maly vymysla,budi sa...idem mu dat mliecko...majte sa pekne,zajtra nakuknem,ked bude cas,
dobru nocku vsetkym,pa 😉

lenka_66
28. aug 2010

@janac1974 paa ja tiez pomaly budem nasledovat

lenka_66
28. aug 2010

idem haji

leelo
28. aug 2010

no vy ste teda 😉 ja akurat docitavam...
dnes mame 3.vyrocie svadby. a so mnou to nic nerobi... 😀

janac1974
28. aug 2010

@leelo mas pravdu,mam malo fotiek na ktorych je moja malickost,ale nikto ma nechcel fotit...zato mm je na kazdej fotke,on ked mal oddych,tak niezeby fotil,ale sedel pri pive

janac1974
28. aug 2010

@leelo tak srdecne gratulujem 😵 len tretie?my uz mame 6x viac v novembri oslavujeme mozno

leelo
28. aug 2010

@janac1974 😀 😀 skusal domace znacky? uj, dobre ste ma aj s viniferou navnadili na HR. vzdy sa na taky 3.-4.den aklimatizujem a snazim sa plynule rozpravat po chorvatsky az do konca dovce a obrovsky sa na tom zabavame vsetci.

leelo
28. aug 2010

@janac1974 takze vase manzelstvo je uz dospele tento rok, cooo? nasmu este tecie mlieko po brade 😉

leelo
28. aug 2010

@zuziiiicek17 a daj prosim foto noveho ucesu. som zvedavka 🙂
a dobru noc vsetkym, mne sa z neznameho dovodu nechce

zuziiiicek17
29. aug 2010

@janac1974 velmi dlho som sa to snazila udrzat ,hlavne kvoli malemu,ale ked som tam bola ,tak som si uvedomila ,ze ho uz nelubim .taky vztah nema buducnost .aj keby sa potrhal ,tak k nemu uz nebudem nic citit .spravil mi prilis vela zleho ,velakrat ma oklamal ,dlzi mi na maleho dost penazi a ja to mam stale vv hlave ,ze mu nemozem verit .Potrebujem istotu .A s nim si ista nebudem ,lebo neviem kedy sa ku mne zase zacne chovat ako k handre .TAk to radsej ukoncim .Teda ,mozno je to odo mna hnusne ,ale chcem pockat az do miskovych narodenin a tak po par dnoch mu to poviem .On to uz v podstate vie ,ale snazil sa ma prehovorit .

@leelo fotky este nemam ,ale vecer hodim 😉

Poobede ideme so svagrinkou do mesta ,teda do NC ,tak sa tesim .chcem kupit malemu nejake topanocky a ciapocku .Som zvedava ci nieco schopne najdem 🙂 Ozaj ,predstavte si ,ze synovec .ten s ekzemom uz ekzem nema takmer mesiac .mozno je to nahoda ,ale nema ho od kedy ho pokrstili .ja viem ,ze alergia atd v tele ostava a pravdepodobne je to len docasne ,ale aj tak ma to potesilo ,lebo doteraz mal vzdy mokvave loziska -aj teraz v lete ,proste vzdy .

zabka4
29. aug 2010

ahojte maminy, mozem sa k vam pridat? neda sa pisat s mamickami ktore sa striktne riadia tym ze co sa pise v knizkach a co odporucaju odbornici...my sme si s Eliškou prezili svoje a nie je nad riadit sa materinskym instinktom a srdcom.

vinifera
29. aug 2010

😠 😠 😠 😠 vyšprtal celého Ducka WC čističa z hajzla 😠 😠 😠

lussy23
29. aug 2010

@lenka_66 - Marek je krásny.

@janac1974 - pekná torta. Hm, tá smotanová vyzerá dobre. Po príchode urobíme 😉
Ako sa máte? Ja so msem prišla opraviť sestru, lebo tu napísla poriadnu blbosť. Nešl isme do Zličína,a le do brna. nevie, čo ju to napadlo.

lussy23
29. aug 2010

@janac1974 a Krásne fotky v Albume.

janac1974
29. aug 2010

ahojte,pekne nedelne popoludnie prajem 🙂
uf,maly konecne zaspal,dceram som kazala poskladat suche pradlo z vesiaka a upratat si izby,ak chcu ist von...

@zuziiiicek17 😒 poznam ten pocit,ked ti niekto ublizi,je tazke odpustit a hlavne zabudnut na to...ale ked citis,ze nemas istotu v tp,tak to nema vyznam...aj my sa s mm casto hadame a na druhy den si chlap uvedomy a seka dobrotu...
je ako med,lebo ja si nenecham skakat po hlave a on to dobre vie...

@leelo odporucam HR,mne sa tam paci...dorozumiem sa v pohode,ludia su mili,debatila som so vsetkymi od upratovaciek az po riaditela...mm ma nechape,ale to je jeho problem 😀

a som velmi rada,ze sa vam fotky v albume pacia 🙂 dakujem za pochvaly 🙂