Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
27. okt 2009

neviem , mne to pride ako platena reklama vyrobcu. no z prace viem ze detska strava je strasne kontrolovana tak musia byt vhodne.no a to vajco tiez som jedla skor a som zdrava.

hehe teda ako poviem ja : ,,kromne hlavy vsechno zdravi"

zuzka1.
27. okt 2009

lenka ty si expert

krpitko to nemysli zle a jej rady si je dobre zobrat k srdcu, aspon obcas. 😉
zajtra ma nosis na rukach 😀 😀 😀

to sa do nej nepustila este mukky, ta je zasadovajsia mylsim 😉

krpito
27. okt 2009

zuzka1. 😉 ja sa do nikoho nepúšťam, preto je to verejné fórum aby si každý napísal čo chce 🙂 mne môže písať kto chce čo chce, ja sa riadim podľa seba 😝

som lepšia ako mukky ? zuzka1. ďakujem, nikdy Ti to nezabudnem 🙂

smailinka
27. okt 2009

lenka, jasne, ked chce predat, tak vymysli barsco....ale ked som kukala aj ine vyrobky, teraz nemyslim len piskoty, tak zlozenie nebolo bohvieake, ale reklama ti to doslova nanutila 😀 😀

zuzka, priznam sa, tuto temu som velakrat citala kvoli krpito, velmi sa mi pacili jej nazory 😀 😀 ani nevie, kolko mam naucila🙂

krpito
27. okt 2009

inak sa mi páči, ako to tu dnes žije 🙂 už tu dávno nebola sophie ☹

krpito
27. okt 2009

smailinka, to akože srandičky ? 😀

smailinka
27. okt 2009

krpito, praveze vobec nie....vo vela veciach s tebou suhlasim, co sa tu popisalo...ja nie som z tych, co si robia srandu 😉 😉 ja som velmi vazny clovek 😀 😀

mukky
27. okt 2009

nikol som dala ten link na detsky gel na zubky tak neviem ci si videla

baby vam ide normal konik?mne nejdu smajlovia ani hlavna stranka ...mm tu sice teraz nieco robil tak neviem a ani youtube mi nejde a Vam ?
ja piskoty nedavam...nevidim na nic nejak nic prospesne

smailinka
27. okt 2009

mukky, ja ich davam viac-menej preto, ze ked sa napapa a zda sa mi, ze by daco chcel hryzt.....neviem, sice, ci je to spravne.....ale jemu sa to lubi, ako to mrvi vsade 😀 😀

lenka_66
27. okt 2009

mukky , mne blbne a zamrza , cakam kedy zdochne. no a to je drzost clovek pise v 4 temach a kon blbne

zuzka , no pri srdci uz mam pluca tak pohladam kusok miesta pre krpito
😀

mukky
27. okt 2009

lenka my sa este asi nepozname odtialto,ci?

mukky
27. okt 2009

tak ste ma potesili som myslela ze mm mi daco postlacal ale uz som ho aj stihla obvinit 😀

smailinka
27. okt 2009

mukky, ten gel je nieco ako pasta???dobre chapem?

mukky
27. okt 2009

smailinka ak ma zubky tak mu skus dat pohryzt mrkvicku surovu 😎 mozno si uz skusala...len treba mu na to potom na to vyclenit stare oblecenie 😀

mukky
27. okt 2009

smailinka ano je to ako pasta a je super a zdraviu neskodliva

smailinka
27. okt 2009

mukky, zatial nema, ale uz sa rezu....reve ako tur, a obhryzol uz vsetky hracky do jednej 😀 😀 oblecenie mam, vdakabohu dake stare po mne 😀 😀 mrkvu sme neskusali, akosi na nu nemame stastie ☹ ☹ zatial zuzlal hrusku a jablko, ale to asi bohvieco neni, ze????

vinifera
27. okt 2009

Ahojte kočky. Ako to tu pekne žije🙂) Priebežne čítam...
Teraz zobral drahý malého so sebou do Považskej tak idem povysávať kým je čas. No aj ja som dnes nad Sophie uvažovala. Asi lieta do nemocnice za tým tatinom. Hádam je tam všetko vporiadku.
Kočky čo všetko už môže papať taký osemmesačný valibuk? A môžte mi niekto poslať do IP recept na nejakú polievočku? Ale prosím len kto má čas lebo ja som absolútny antitalent na varenie. Ale, že absolútny. Ale chcem aspon niečo môjmu dieťaťu navariť. Nech stále nepapa to kupované... Takže ten recept musí byť absolútne podrobný... Vopreddd ďakujem 🙂 😀

krpito
27. okt 2009
lenka_66
27. okt 2009

baby , no idem ja.musim zobrateste kosacku do sprchy bo zajtra idem na kontrolu po 600nedeli

krpito
27. okt 2009

lenka_66 tak si urob pekný strih 😀

lenka_66
27. okt 2009

joo , vynasnazim.sak aj nohy mam jak yetty

lenka_66
27. okt 2009

krpito , dam sipku aby vedel kam ma ist 😀 😀

mukky
27. okt 2009

smalinka preco nie..ja ale mu jabko hryzt nedavam,som mu minule dala maly kusocek bez supky a sa mi dusil no som skoro umrela od strachu,radsej mu ho postruham a aj hrusku uff az mi je zle ked si na to spomeniem

krpito
27. okt 2009

no tak idem ja tiež do sprchy, ale bez kosačky, ja už mám šestonedelie dávno za sebou 😀

mukky
27. okt 2009

vini ahoj 😉 odpisala som ti v teme MJ 😉
a co tvoj maly papka?Polievocky su jednoduche,fakt.zaklad je vzdy zelenina hocijaka na kusky nakrajat a dat varit,hodis tam napriklad aj za hrst ryze a ak davas masko tak na kocky nakrajane.&alebo v kuse a potom si nakrajas ho do polievocky.&mozesd urobit aj hustejsiu s kukuricnou krupicou,ci tam pridas cestovimy bezvajecne,alebo kukuricne bezlepkove,pripadne celozrne.&alebo uvar cervenu sosovicu a zemiacky,a pred koncom pridam biely jogurt a povar este par sekund,budes to mat ako polievocku ci privarok,podla hustoty.&ja nedam dopustit na ryzove vlocky,tie su uzasne a krasne ju zahustia

smailinka
27. okt 2009

mukky, ja len tak, ze ci to nie je velmi sladke...no maly je spekulant, dam mu osupany velky kus, a on pomalicky hryzie, ukaze mi, co ma v puse, ja mu to vyberiem a takto to ide dokola...raz sa mu podarilo ukradnut si okruhlu piskotu zo stola, to sme len tak cumeli, ked otvoril usta a tam piskota 😀 😀 tiez sa bojim drhnutia....je velmi pachltny.... 😉 😉

mukky
27. okt 2009

smailinka neviem co myslis co je sladke teraz?

smailinka
27. okt 2009

to jablko, hruska...

mukky
27. okt 2009

je to sladke ale to neva,je to zdrava sladkost 😉
pokial ti papa zeleninku nevidim v tom problem,uz dlho prikrmujes?

mukky
27. okt 2009

pridem o 20 minut najdem tu este niekoho? 😎