Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
24. nov 2009

Mukky, kukla som fotky, malý je velmi zlatý 🙂
a tie dlhé vlásky mu spasujú 😉

mukky
24. nov 2009

vini aj ja by som sla s tebou rada 😀 😀
robila som par rokov v obchodoch s oblecenim,takze v tomto som doma 😀
malokto odisiel na prazdno,zeby nieco odomna nekupil 😀 ,mala som velmi rada tuto pracu...a je to taky krasny pocit ktory hreje na dusi ked prisli ludia do obchodu a povedali majitelovi ze chcu mna aby som ich obsluhovala a nie kolegyna...,nechvalim sa?nekole to oci? 😀

krpito
24. nov 2009

bejbypd, čo máš nové ? ako deppko, dúfam že O.K. aj keď sa neozývaš 🙂

vini, mám tu pár kusov čo neoblečiem, bo sa mi zbehli 😀 ale Tebe budú ako uliate, pošlem 🙂

mukky
24. nov 2009

niki teraz som pridala z nakupov ale su rozmazane 🙄 ,ja fotim vzdy mobilom a nie je to ono 😝
a dik,chcem mu nechat dlhe...akurat ofinu mal 2 krat cvaknutu,velmi rychlo mu rastu vlasky

nikollette
24. nov 2009

No kukám, že mávaš také rozmazané tie fotky ☹
a tak si neviem dobre pozrieť toho tovjho fešáka 😉 🙂

náš ešte vlásky nemá 😒

mukky
24. nov 2009

krpi ze zbehli 😀 😀 😀 to je dobre,to budem pouzivat 😀 😀
teda mne sa zbehla cela skrina,ta pracka teda blbo perie 😀 😀 😀

mukky
24. nov 2009

niki mam aj z fotaku ale mama mi ich uz 100 rokov chce stiahnut 😝

mukky
24. nov 2009

niki ty si nikolette?

nikollette
24. nov 2009

Mukky, tiež som nato myslela... s tým "zbehli"...
ale čo ty vieš, možno Krpitku vážne zbehli, 😉

nikollette
24. nov 2009

Ako som krstená? Nikoleta 🙂

vinifera
24. nov 2009

No aj môj chlap tvrdí, že sa mu vždy všetko zbehne keď mu periem. 🙂
Niki nič si z toho nerob. Aj my sme total holohlavý. No aspon nemusím strihať 😀
Pozerám panelák. Malý tu zasa lozí hore dole 😕 Som zvedavá kedy pôjde spať. Drahý je ešte vonku. Dnes má u mna malé bezvýznamné plus. Ma hodil do mesta lebo na aute mám prepadnuté exportné značky. Už ma s tým chytili policajti v nedelu. Tažko by sa vysvetľovalo, že stále na tom jazdím 😀

mukky
24. nov 2009

moja svagrina je nikola,teda bola asi 18 rokov...svokra sa smiala ze je to ruske chlapcenske meno...sama jej ho dala...
tak sa svagrina uz asi 3 roky vola nikolette,dala si zmenit meno
aj tak je stale niko a nikola pre kazdeho...a mne to nepride ze je to chlapcenske....svokra je svokra 😀 😝

mukky
24. nov 2009

nika tam malo byt

lenka_66
24. nov 2009

zdravicko

baby , dnes sme boli ockovany.okolo 20 to zacalo cervenat tak som dala studeny obklad tak na 30 minut.no aj tak to neskutocne opuchlo.odpuchne samo abo co mu mam dat?
diik

mukky preco mas v pase moj blok? 😀

nikollette
24. nov 2009

No to už ked sa dá premenovať po tak dlhej dobe, už ajtak pre každého ostane tak ako sa volala predtým.
Ja som Nikoleta, pre rodinu a známaych Nikolka, pre kamarátov Niki 🙂

Niko 😕 😕 to ju tak volajú? To si neviem predstaviť 😕 😅

lenka_66
24. nov 2009

oo a mame 7750g.dr.pozerala marekovi do hrdla a vravi mu: tak ty si taky hladny ze mi az palicku zjes 😀

nikollette
24. nov 2009

Lenka, ja som dala na to octanovú masť, ale nám to neopuchlo, ale som dala preventívne radšej...

mukky
24. nov 2009

moj zazitok so zbehnutim 😀 to musim napisat 😀
este ked sme len zacinali spolu s mojim zit,som mala 19 a som sla prat botasky a nevedela presne na akych stupnoch...a som rozmyslala ze mama ich ma take pekne po vyprati...mm bol v robote a ja som dala prat jeho nove adidasy,moje nove adidasy a take obycajne botasky...
dala som na 90-tku 😀 😀 😀 😀
teda sa parilo riadne z pracky uz som vedela ze je zle 😲 😲 😀

koniec?obycajne sa rozpadli len podrazka ostala 😀 😀
moje adidy nove 🙄 sa zbehli trochu vnutro a podrazka taka trosku vacsia bola 🙄 😀 😀 a mm detto len to nebolo vidiet len pocut...lebo,
zaver 😀
mm som nepovedala nic pre istotu 😀 a rano vstaval do roboty ja som akoze spala a pocujem ako vravi na chodbe....do pííííp ta co mi cez noc noha narastla???? 😀 😀 😀 😀 😀
nevedel obut botasky poriadne 😀 😀

az vecer som sa mu priznala ako som prala 😀 ale aspon boli pekne vyprate 😀 😝

lenka_66
24. nov 2009

no diik ale ja som ho z ockovania niesla ku kamoske lebo som sla na rehabku a to trva 3 hodiny.minule nemal ziadnu reakciu.

mukky
24. nov 2009

nika ju volaju som sa opravila potom

lenka_66
24. nov 2009

mukky 😀 😀 😀 😀 😀 .hehe si ma pobavila

mukky
24. nov 2009

lenka aj ja som sa pobavila 😀 😝
ale luto mi bolo mojich botasiek 😝 ,jeho boli vcelku ok 😀

leni malickemu davaj aj nadalej obklady,do 72 hodin najneskor by mali trvat neziaduce reakcie....
nad 38,5 teploty sa potom moze podat liek,sirup ci cipky
verim ze zajtra uz budete ok

lenka_66
24. nov 2009

muuky ja som mu tam prilozila taku somarinu co sa dava do cestovnej chladnicky no normalne mal studene ak krize tak bojim aby neprechladol (a to som zabalila do utierky)

tanjaja12
24. nov 2009

Ahojte "netabulkove" mamicky. Myslim, ze v tejto teme uz ani netabulkove mamicky nie su...Ja som sa hlavne do jedneho roka dcerky snazila byt tabulkova a myslim, ze kazda mamicka, najma ak ma net nemoze byt neinformovana.Teraz uz davam dcerke vacsinou z nasho jedla, a dokonca mam niekedy vycitky, ci to nie je velmi slane, alebo tak... No dnes som sa presvedcila, ze naozajstne netabulkove maminy su tie co na taketo fora nechodia. Prechadzali sme sa dnes a stretli sme jednu taku mamicku. Poznam ju aj osobne...A povedala, ze mala jej dnes zjedla celeeeho jednotacika a to nie hociakeho ale XXL!... Snazila som sa nedat najavo udiv. Len som sa spytala, kolko ma vlastne mala...A ona ze 5 mesiacov...

mukky
24. nov 2009

leni ale to nema v kuse na rucke,ci?

mukky
24. nov 2009

tanja ako vies ze sme tabulky? 😀
tanja aaaale chodia aj tu.. 😖
uprimne mi je toho baba luto ked uz v 5 mesiacoch zacinaju takto nezdravo 😢

ja varim malemu zvlast...a je to 😀

tanjaja12
24. nov 2009

Myslim si tiez, ze tabulky tiez neexistuju, vsetky sme niekde medzi, tabuliek je toooolko, ze neviem aka mamicka by ich mala nastudovane vsetky...Obcas to tu citam a viem, ze sem chodia vselijake mamicky, no kedze je tu viac tych "informovanych" tak tie su hned odbombardovane...Som tym len chcela poukazat na tie mamicky, ktore su mimo netu a inych zdrojov informacii a nemusia to byt zrovna ciganky.
Ja som v nasej rodine na pretlacanie novych info sama. Svokrovci i svagrina a dokonca niekedy i manzel mnohokrat nechapali preco uz malej nedam to ci ono...(tvaroh, med, orechy, kravske mlieko...) a mnohe moje prehresky vyplyvaju hlavne z toho, ze som uz unavena donekonecna sa opakovat.

mukky
24. nov 2009

tanja ja som tiez z toho unavena..teda nie unavena ale nahnevana skor ze to musim opakovat...niektorym v rodine 🙄
zajtra mi ma prist postrazit svokra so svokrom maleho na par hodin a dufam ze mu nic nedaju jest,ked striktne poviem co bude mat nachystane len moze...pretoze svokor uz minule zahlasil ze prides sam bez mamy...lebo som mu nedala kolace a tortu a neviem co este
ja nesolim este malemu,nekorenim,sladke pozname len ovocie...

mukky
24. nov 2009

idem si urobit kavicku a postudovat este nieco...

wolfi okolo 1 nakuknem

lenka_66
25. nov 2009

dobre ranko ,
no nasa noc krasa.marek sa vyspinkal do ruzova vstal o 7.no mamka to mala prerusovane.kazdych 15-20 minut vychadzli z postielky vzdychy , stony , delove rany a neidetifikovatelne zvuky 😀