Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
18. dec 2009

Hmm tá kočká predáva to všetko za 100 (našla som ďalšie inzeráty od nej🙂
Akký do toho fusak? Nehrká to?

nikollette
18. dec 2009

To je moj inzerát 😀 😀 😀
pondelok asi kočík posielam jednej pani😢

mukky
18. dec 2009

vini teraz som citala co si pisala o drobcovi ☹ ,ale vy sa urcite z toho vystrabite a presne ako krpito pisala,more jednoznacne

vinifera
18. dec 2009

😀 😀 😀 mna z teba odvezú NIKOLETA..... Tak ja si tu už nan brúsim zuby..... A ty mi nakoniec napíšeš, že je to tvoj inzerát.... Tak jej pošli vajco vaničku ... a mne pošli športák🙂)

nikollette
18. dec 2009

Ona vajco ani nechce práveže 😀

nikollette
18. dec 2009

mne sa lepsie predáva cez bazoša nakolko na mmb ak chces aj nieco predať treba mat hviezdy a aktualizovať tovar... na bazosa šupnem vždy co nepotrebujem, a poprípade dám topovať.
na mmb zase nakupujem 😀

nikollette
18. dec 2009

Vini kuk moj album. tam v tom mám klasický fusak a ked je vacsia zima ešte prikryjem dekou.

nikollette
18. dec 2009

A hrkať nehrká vôbec 😉

vinifera
18. dec 2009

Tiež dávam veci na bazoš🙂 preto som mala ten inzerát aj vysnorený 😀
No tak zoberiem asi ten quinny speedy sx. Kedže tento si už predala. Šak darmo tu ja vypisujem, že chcem krikľavý s ornamentom.... Neva.
Idem napustiť vanu bo drahý sa rúti s kaprami... 😕 Som velice zvedavá kto ich zabije chudáčikov. 😨

nikollette
18. dec 2009

No tá pani sa mi má dnes este ozvať. že na 99% ho bere.
Ale vieš ako je tu s tými kupujucimi. Jasne ze by som to radsej predala tebe 😀 😉

Inak mna ani netrklo, ze taký ako ty zhanas máme aj my.
Az dnes ked som dasla link aky mame, že asi by sa ti niečo také páčilo.

Joj chudáci kapríci, mne ich je aj luto cez tie sviatky ☹

vinifera
18. dec 2009

No strášne mi je ich ľúto. 3 sú. Jeden je taký dosť pooožgieraný. Týranie zvierat to je....Aj tak budem jesť filu.
Idem upratovať ďalej. Lebo zasa figu spravím. A to som malého šupla ku svokre až môžem čo to poupratovať.

nikollette
18. dec 2009

No tak kočík bud týžden ide preč.

Zajtra nákupy, už sa teším 🙂
Vini, aj vy idete nie?

nikollette
18. dec 2009

Vini niečo takéto?
toje hôlboká aj športová časť za super cenu a k športovej je aj nánožník.
a farba akú chceš 😉

http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...

nikollette
18. dec 2009

Alebo toto je aká parádna cena na nový šporťák:

http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...

vinifera
18. dec 2009

Ja chcem 3 kolku 🙂
A tento zelený predávajú na Bertoni sk ako bertoni - tu sa to volá foxy 😝

http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=217

http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=18

vinifera
18. dec 2009

Neviem či zajtra niekam pôjdeme. Môj chlap je nepoužiteľný 😠 Teda je použiteľný ale len na jeho veci 🙄

nikollette
18. dec 2009

Jaj hej, teba láka trojkolka čo 😉
však ho prehovor nech ti spraví radosť a čo 🙂

vinifera
18. dec 2009

Umyla som 4 okna. Len to 4 té budem musieť ešte preleštiť. Lebo už to brutal mrzlo a už sa to fakt nedalo. Ved na pondelok hlásia oteplenie. Tak to dorobím.
On vie, že chcem ísť na nákup. Aj to že by mi to spravilo radosť. No ale odo mna sa očakáva, že ked sa nebude dať tak nebudem vystrájať.... No a 9 z 10 prípadov sa nedá. Takže sa mi už ani nechce vystrájať ked zasa niečo nevíde. Už som len proste sklamaná. A podľa jeho správania je mu to šuma fuk. Mám prote chlapa ktorý sa nedá vytrucovať...

nikollette
18. dec 2009

Vini ☹ 😠 a pritom by si si zaslúžila 😉
Ja si všetko vytrucujem zase...

lenka_66
18. dec 2009

zdravim,
tak my sa od 9 rana tulame . boli sme nech spravia kuk na to hnisave tbc potom u kamosky trosku von a pomaly aj den pekne zbehol.mareka som zahulala ze ho ani vidno nebolo 😀

vini, nikol no obtiaznejsie ste si uz nemohli odbavit inzerat 😀 😀 este osobne stretko no to uz by bolo fakt super 😉

nikollette
18. dec 2009

lenka odbaviť inzerát, nechápem 😅

No kočík je predaný ☹ aj mi budeme za ním troška smutno 😅

nikollette
18. dec 2009

Nikto?? 😕

No ja sa lúčim, ani zajtra tu nebudem celý den, kvoli nákupom, tak prajem príjemný predvianočný week 🙂

zuzka1.
18. dec 2009

ja len kratko mam to za A, IT,IS, MIS,DSS,EIS,KWS,TPS,CAM,CAT,CAQ,CIM,CAP a podobne ptakoviny mi nebudu robit problem.
zajtra popisem osm ko, bolo pisomne aj ustne, prisla som pred pol hodkou.

nikollette
18. dec 2009

Zuzi gratulujem 🙂

nikollette
18. dec 2009

Kokos teraz som dopísala zoznam vecí na zajtra... No ty kokos 😲 😲 😲

zuzka1.
18. dec 2009

dakujem moja,

aj ja si vzdy pisem zoznam 😉

krpito
18. dec 2009

zuzka, Ty moja šikula 🙂 🙂 🙂 som nepochybovala 😉 práve som dostavala stromček a ozdobila okná 🙂

nikollette
18. dec 2009

Baby vy už máte všetky stromčeky 🙂 to je zlaté.. už máte doma takú Vianočnú atmošku...
my asi až v stredu postaviame 🙂

zuzka1.
18. dec 2009

dakujem DAdi, jj mame my uz skoro tyzden 🙂 od zajtra frei 🙂 jaaaj sa tesim