Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

smailinka
28. dec 2009

zomrela mi starká...nebola ani stará, 71rokov....vyzerá to tak, že v kľude v spánku....len sa s tým neviem vyrovnať...chýba mi....

rozhodla som sa, že takýto život nakopem do ri.....!!!

minimálne, nech sa skončí tento rok, okrem Matúška nebolo na ňom nič dobré.....

mukky
28. dec 2009

smaili uprimnu sustrasť... ☹

vinifera
28. dec 2009

smailinka úprimnú sústrasť ☹

smailinka
28. dec 2009

baby, ďakujem, už je to v pohodičke....malý nám dáva všetkým silu, je to náše zlatíčko...aspoň sa ho starká dožila a teraz nám ho stráži z nebíčka 😉

mukky
28. dec 2009

kde ste? 😕

vinifera
29. dec 2009

Ahojte.
Potrebujem radu ako žiť s chlapom a nezabiť ho 😀

adal
29. dec 2009

vini, tak to neviem, ja už by som mm zabila dávno 😉

lenka_66
29. dec 2009

adal uz nemusis pisat IP mam to 😀

lenka_66
29. dec 2009

vini ak to zistis navrhnem ta na nobelovu cenu

lenka_66
29. dec 2009

smailinka ☹ ☹ ☹

mukky
29. dec 2009

ahojte,je tu niekto?
vini ty ma asi ignoruješ.. ☹

vinifera
29. dec 2009

Jáj mukky. Neignorujem. Som zabudla odpísať. Skleróza 😲
Vieš ked je tu jedna téma už otvorená a príde nejaká kočka a založí takú istú. Tak príde admin. Zamkne ju a dá link na tú starú kde sa už problém rieši. Niekedy adminom pomôžu aj kočky čo majú už koníka pobehaného. Takže do témy hodia link a admin to už len zamkne. Ako keby pomáhali adminkám. Tak včera aj zamkli tému babatká a Silvester. Nika hodila link na už prebiehajúcu tému a danu to už len zamkla.
Ja sa tiež rozčulujem nad tým, že prečo nemajú snahu pohľadať takú tému. Či tu už nie je. Ale bezhlavo zakladajú stále nové a nové témy 😠 Takže Nika "adminovala".

nikollette
29. dec 2009

Ahojte...

Smaili úprimnú sústrasť 😔

Vini, občas adminujem, hej 😀 😅
Tak konečne bude new kočík, čo 😉

nikollette
29. dec 2009

mukky malý je celý ty, ked si bola malá 🙂

mukky
29. dec 2009

vini ahá 😀 tak dík ze ma neignoruješ 😀
mozno su niektoré nové a nevedia ako to tu chodí...ja som nevedela o koniku nič ked som tu prišla a tiež som tápala 😀 ,skoro 2 tyzdne mi trvalo kym som sa zaragestrovala,ja trdlo som len čitala a stale som nevedela co je ip 😀

nikollette naozaj?dik 😀 ,to už som bola velká,asi 5 ročná 😀
nechce mi dnes vobec pridavať popis k fotkam a neviem prečo 😒
som maleho včera ostrihala a lá šerblík 😀 😀 ,aj daddy ho držal,aj ruky aj hlavku,ale sa lepšie nedalo 😢 a plakal...od kedy mu ta hnusna lekarka stiahla pipíka sa boji vsetkeho,strihanie nechtikov plač strašny až sa zaduša..ani sa nesmiem dlhsie zdrzať pohladom na nom,ci je ok lebo hned sa chyta a zacina plakat.. ☹ ,pamata si chudáčik ze mu niečo robili ☹

mukky
29. dec 2009

mm sa lyžuje v Tatrách,maju pekne slnečno,umelý sneh 😝 a drahota je tam neskutočná,no čo už..jeden listok na den 20 e,benzín 800 sk,nechce sa mi ratať 😀 ,požicanie lyží,strava...drahý špás...ale zasluži si,nech si užije 😀 ,ved na to robí 😀 🤐 ,nie len mamke stale na parady a syncekovi na hračky 😀

adal
29. dec 2009

mukky, ja dávam popis hneď keď vkladám fotky, dodatočne to ani mne nešlo 🙂 skús tak

nikollette
29. dec 2009

Adal ja tiež tak, hned pri vkladaní foto... 🙂

Mukky ved jasné, nech si užije 🙂

adal
29. dec 2009

malý aký štramák, celá mama 🙂

mukky
29. dec 2009

adal super album,skoro som teraz zinfarktovala z tej hudby ako som sa zlakla 😀 😀
nie,mama je celý on 😀 a dakujem,to tak potešííí 😀

mukky
29. dec 2009

adal pekny mikuláš 😀 😀 to si tak aj dala na mikulaša?? 😀 a teším sa velmi s tebou,ved vieš.. 😵 😵
no a malý aky je nadherný ani nevravím,aj to vieš 😀 😵

mukky
29. dec 2009

babulky ja sa lučim,dnes som to v noci pretiahla..nie bola pretiahnuta,pretiahla 😀 😀 🤐 .s babami som sa tu zakecala sla spat po 4 tej...nesom unavená,len sa nudím tak idem spinkat k drobcovi 😀 ,podvečer nakuknem ak bude čas..

nikollette
29. dec 2009

Mukky dobrú ako vždy 😀 😉

nikollette
29. dec 2009

Náš malý ma starsne rád knižky. Vie si ich strašne dlho pozerať. A už vie co je kde. Ked poviem kde je pipika, tak ukáže na sliepku, alebo na vlka, ci auto... a najradšej má autá. Hrá sa snimi ako nejaký školkár. Talčí ich pred sebou, naraza s nimi, a vie sa tak zahrať fakt dosť dlho. Aj teraz listuje v ohrádke takú drevenú knižku 🙂

vinifera
29. dec 2009

Niki tiež by som rada adminovala. Registrujem témy čo sú tu viac krát ale už nemám čas hladať tie staršie. Malý Zlobr je stále na ceste niečo vystrájať. Tak podchvíľou lietam za ním.... No a kedže chodí spávať večer o 23 tak to sa zrútim do postele za ním a som všeobecne nepoužiteľná.

Mukky dobrú 😀

mukky
29. dec 2009

mnam,mnam..

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20079
dnes som len na jogurte a ovoci 😝 ,kolko ste pribrali cez sviatky?ja presne 1 kilogram 😝 😝 😠

nikollette
29. dec 2009

Mukky nerob chute 😅
Ja neviem, radsej sa nevážim.. kašlať na to...

Vini, a tu ohradku si si nezaobstarala? Môj malý by tiež liezol hore dole, by povystrájal všelico, popadal by.
Takti sa tam vie celkom zahrať, s autíčkami, čo pozeraním knižiek. To je jeho.
A už chce chodiť sám. Také tri kroky už spraví. Už čakám kedy sa rozbehne sám. 🙂

nikollette
29. dec 2009

Mukky asi ten recept dnes urobím.
Vyzerá jednoducho aj pre mňa, čo neviem variť 😀

nikollette
29. dec 2009

Moj priatel má v januári narodky. A neviem aký darček kúpim.
Celkom sa mi zapáčilo tieto EH rifle, ale zase cez net rifle na neho 😕 🙄

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7269171

vinifera
29. dec 2009

Niki tak Chris už je šikovník 🙂 my zatiaľ stojíme a lozíme rýchlosťou blesku. V postieľke vydrží tak asi 5 min a dosť. Preto som ešte ani tú cestovnú nekupovala. Ale asi budem musieť lebo ku svokre potrebujem nejakú postieľku. Ja ho môžem doma dať aj do klasickej postieľky. Len čo ked mi tam nechce byť☹
Rifle sú čači len s tou veľkosoťou by som fakt nevedela.