Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

dankolucka
19. feb 2010

ahojte, niki aj chrisovi vsetko naj k narodeninam.....ja obcas citam, malo pisem a este sa tolko neorientujem 😉

nikollette
19. feb 2010

Dankolucka aj tebe vdaka 🙂

vinifera
19. feb 2010

No som sa pobavila. Danu (adminka) skopírovala do starej "milkinej" témy nejakú novozaloženú duplicitnu tému. Čiže to vyzerá tak že na vrchu je danu a pod nou už príspevky. A Milka jej odpovedala radou.... Teda že Danu odpovedala🙂

mukky
19. feb 2010

svadba mojej sesternice a zase si nemam co obliecť 🙄 neznasam oblecenie na svadbu 🙄 rifle by boli najlepsie 😀
ok,navarene uz mam,navsteva uz je na parkovisku,večer sa stavím,pa

nikollette
19. feb 2010

baby to je sila...
táto kocka... čo my máme... sme ju kupili v tescu za 4,75eur...
a na mmb sa predáva za skoro 30eur.... len kukám, kokšo... a to v tescu na to nebola ani akcia, ale to bola normálna cena...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7761973&tab=0

vinifera
19. feb 2010

Niki podľa mna je to veľká a krásna hračka. Podľa mna to vtedy v tom tescu zle nacenili a predávali pod cenu a všimli si to neskoro. Fakt si to myslím. Lebo ked si zoberieš tak omnoho menšie hračky podobného typu predávajú v hraačkárstvach za väčšie peniaze. Takže sa podľa mna vtedy pomýlilo Tesco. A teraz si nejaký manager trieska hlavu o stenu...

nikollette
19. feb 2010

Vini možno 😀
lebo ani mne sa tá cena vtedy veru nezdala 😕

dankolucka
19. feb 2010

niki, k tebe poslem na prevychovu moju dcer..nechces? 😀 😀 Zavidim, ze tolko mozes spat. Nauc ju spat a potom vratis spat. ok? 😉 😀 8

vinifera
19. feb 2010

hehe dankolucka to som už aj ja chcela krpca poslať na prevýchovu k niki🙂

dankolucka
19. feb 2010

😀 😀 sa tam stretnu vsetci nespavci z konika

zuzka1.
19. feb 2010

Niki malemu anjelikovi vseeetko len to najlepsie, najkrajsie, lasky od mainky a ocinka. nech Vam robi len a len radost 😉

nikollette
19. feb 2010

No tortu máme doma, krásna je. Po oslave pridám fotky, asi zajtra večer ked budem mať čas...
lebo oslavujeme aj v nedelu, s inou časťou rodiny...

zuzka, dakujeme ti 🙂

vini, dankolucka 😀 😀 😀 😀 😀

mama.wolfka
19. feb 2010

Chrisinkovi všetko naj naj naj 🙂

mama.wolfka
19. feb 2010

jeeej, ja trúba nevšímavá

Tomáškovi všetko naj naj naj k narodeninkám 🙂

nikollette
19. feb 2010

Dakujemeeee 🙂 🙂 🙂

vinifera
19. feb 2010

Ďakujeeeme🙂)
Akurát som ho uspala. Hladná som ako vlk. Asi idem ešte hore niečo uloviť. Celý den som poriadne nejedla. Máme ešte z karu guláš. Tak ho už 4tý den dojedáme - už nám aj ušami leze 😅 Ale zajtra budú už navarené čerstvé mnamky🙂

zuzka1.
19. feb 2010

BOOOOze ja dalsia,
Tomaskovi malinkemu nezbednemu veeela zdravicka, stasticka, maminkine didi nonstop k dispozicii a vela lasky 😉

nikollette
19. feb 2010

Som pridala foto našej zajtrajšej tortičky 🙂 som na rýchlo cvakla, a prihodila...
v chladničke sa chladia ešte dve smotanové studené, a este jedna autíčková by mala byť zajtra...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mukky
19. feb 2010

wolfka 😀 a ty tu taky? 😀

mukky
19. feb 2010

vini uz ti je lepsie?

mukky
19. feb 2010

pekná torticka a aká je plnka?

nikollette
19. feb 2010

Plnka je banánovo - oriešková.
Babnány by tam mali byť čerstvé nakrájané,.. uvidíme 🙂
robila mi ju jedna maminka tu z MK 😉

Ja som haldná ako vlk... som robila chystala, ale ja som sa nenejedla poriadne celý den. Tak teraz jem...

mukky
19. feb 2010

o hlade mi nehovorte ani 😝
ja asi pojdem si dat zmrzlinu noc je este dlha a potrebujem mrazak uvolnit 😀 dombra vyhovorka nie?ale fakt.. 😀

nikollette
19. feb 2010

Ešte diétuješ? Ako sa darí?

mukky
19. feb 2010

stale zatial len tie 3 kg su dole...este ano ale ak mam na nieco chut dam si..ako sladkost myslim ale len trochu

mukky
19. feb 2010

dobra torticka bude 😀

nikollette
19. feb 2010

Tak aj to je niečo... 🙂
radšej pomaly a postupne ako rýchlo a nabrať to hned späť..

no dúfam, že bude dobrá... dám vedieť potom 🙂

nikollette
19. feb 2010

Idem zalahnut, asi sa tu zajtra neukážem, caká nas dlhý den...

tak sa majte pekne

mukky
19. feb 2010

nikk ahoj a uzite si to zajtra,hlavne maly 😵 a neboj,budeš tu aj zajtra 😀
niki ip

lenka_66
19. feb 2010

Dva úhly pohledu

Nebuďte naivní :o)

Přijde ráno žena do práce a zasněně se chlubí kolegyním:
"Tedy, holky, já jsem tak nádherně unavená, se mi po včerejším večeru ani nechtělo vstávat. Představte si, po tolika letech manželství, to tedy bylo….
Nejdříve tříhodinová předehra, pak dvě hodiny krásného milování a pak si manžel se mnou ještě hodinu povídal….."
Přijde ráno chlap do práce a říká kolegům:
„K.rva, chlapi, to byl zas včera den…...nejdříve se mi tři hodiny nechtěl postavit, pak jsem se dvě hodiny nemohl udělat a nakonec jsem hodinu nemohl usnout…...“