Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
10. mar 2010

JA som sa teraz najedla, a na to salko s mandlami. Také rafaello, bez kokosu na surovo 😀 😅

nikollette
10. mar 2010

Mukky obejdnám asi takéto kocky. Podobné tým vašim.
A tu su este dvaja malý plyšáčikovia, ktorých môžeš do kociek vkladať.
Už som tam písala, že z akého su materiálu. Ale asi ich vezmem 🙂

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6114406

mukky
10. mar 2010

vinifera a aku máte stoličku?lebo malý je tam priputany a zatial chvalabohu pokial má čo robiť,nechce z nej odchádzať..
pozrela si si link,dozvedela si sa niečo nové?

niki ved si objednaj aké sa ti páčia 😅 a z akého materíialu su tamtie?

mama.wolfka
10. mar 2010

kuk 😀
jaaaj koľko tu pribudlo, som len chvíľku nešmírovala a 😕 to ani nestihnem dočítať 😀

mukky
10. mar 2010

wolfka len dočítaj hlavne včerajšok,bolo veselo,čo si tiež nedošla? 😀

mukky
10. mar 2010

zuzi dnes nespíš či spíš? 😀

mama.wolfka
10. mar 2010

idem si pripraviť nejakú dobrú papu ... alebo len šišku 😀 a idem na to
včera som veľmi chcela ale padla som včera jak kabela 😀 tuším aj skôr ako Sam

zuzi asi myslíš inú zuzi, že ? asi pochopím keď dočítam 😀

mukky
10. mar 2010

zuzka teba ty wolfica 😀

mama.wolfka
10. mar 2010

jáááj, to som si nebola istá 😀
dnes ponocujem zasa trošku 😀
no dočítala som a veru bolo riadne veselo 😀
ja som občas mávala chuť dať si pohár vermutu s ľadom a citrónom, ale len tak jeden pohár max. dva, na chuť, ale už som dlho nemala také chute
takže sa tiež pridávam do klubu abstinentov 😀 nejak ide alkohol mimo mňa a nechýba mi

inak dobrý tip na obed krpcovi mukky - myslím tú pohánkovú kašu s ovocím
už dlho neviem čo mu variť a takýto obec na sladko by mohol byť tiež ok
dokonca mám v mrazáku nejakú dobu aj mrazené bobuľové ovocie, že mu budem dávať
na zajtra mám v pláne zemiaky+špenát+vajko
dnes mal plnenú papriku, teda guľku aj s knedľou, ale veľa nepojedol a pritom mne z taniera by knedľu z omáčkou vyjedal

mukky
10. mar 2010

ešte stale si robíš papať či si sla do výrobne na šišky? 😕 😀

lenka_66
10. mar 2010

mukky kde je u nas neaky bio obchod.okrem hlavnej a optimy

mama.wolfka
10. mar 2010

😀 😀 😀
to som toľko čítala 😀 pomaly mi to ide, lebo medzitým tlačím
dala som si nakoniec pizzu z fornetov a zopár bryndzových fornetov ... jaaak zdravo 😀
to som si včera nakúpila, že keď budem ponocovať, nech mám čo tlačiť a nemusím chleba natierať a dnes to dobre padlo 😀
šiška ostáva na neskôr 😀 😉

mukky
10. mar 2010

leni ja som bola tuším len presne v tých dvoch čo píšeš...a na hlavnej v jednej uličke,ten myslíš?kde je orol tuším reštaurácia

mama.wolfka
10. mar 2010

toto moje fazuliatko len kope a kope
ale nesedím poriadne, hrbím sa tu, tak sa mu to asi nepáči
to bude zase živel 😀

mukky už dva príspevky v rovnakom čase 😕 sme nejaké zosynchronizované 😕 😀 😀 😀

lenka_66
10. mar 2010

mukky hej ten. chcela som kuk na kukuricne chrumky nesolene .nikde tu nablizku nevidm

mukky
10. mar 2010

leni dostanes ich v M a M ,len ten balík je mensi a aj v kauflande..bio v optime a aj ryzove tak isto ryzove aj v meste ..aj v lidli maju ale taký velký balik len neviem no,aký je vyrobca..tusim nie sk

mukky
10. mar 2010

wolfka hej asi sme 😀
ale idem kuk film ..opustim vás o chvilu

mukky
10. mar 2010

fazulke opat cmuk posielam a aj samkovi,manzelovi nemusíš 😀

lenka_66
10. mar 2010

mm som obehla a nemali. v lidli som bola asi 3x to neaky cudny obchod je same polsko mi pripomina.

lenka_66
10. mar 2010

diik idem bo zjtra nas caka odber 😠 .chuda moje

mukky
10. mar 2010

lleni idl ako obchod neznasam..teda to piskanie,ale ver mi,kvalitnejsie veci ako tam u nas nekupiš..vcera sme boli okolo 19 tej,sme sa doma nudili 😀 a na prechadzke len 5 minut,bola strasna zima..aj u vas? 😀 😀

leni ☹ cmuk malemu..

mukky
10. mar 2010

moj chlap dnes asi tahá 24 hod.šichtu 😀 😀 😝
12-tka v robote,potom mal ist odniest auto opraviť komplet na leto aby bolo v poriadku na dovolenke no a s kolegom si sadnuť ....prídedomov asi ako troska 😲 😀

mama.wolfka
10. mar 2010

posielam cmuk naspäť, ale nie mamke, len Savíkovi 😀

inak ja lidl na potraviny tiež veľmi nemusím, nejak nemám dobrý pocit, občas chodím nakuknúť na ponožky alebo podobne krpcovi, nejakú drogériu, ale inak veľmi nemusím, chodíme sa tam poprechádzať keď je zima 😀

mukky prečo myslíš, že sú tam kvalitné veci ? a ktoré myslíš ?

mama.wolfka
10. mar 2010

možno príde len troška 😀

mama.wolfka
10. mar 2010

sa tu vyhrážaš, že kuk na film a potom nič 😕 😝 😀

mukky
10. mar 2010

ide reklama a velmi ma otravujes a stale ti musim odpisovať 😀 😀 😅 😅 a som s tebou v 2 temach tak mozem ja kukať film 🙄 😀

mukky
10. mar 2010

mamke nie? ☹
je tam vela veci kvalitných...napr.sunky maju velký podiel masa,kvalitne syry,natierkove masla...cestoviny,dzemy su perfektne,take aj v umelých poharoch aj v skle..s kuskami ovocia..sladkosti,zmrzliny,take mandlove nanuky,totozne s magnumom,lacnejsie o polovicu takmer a lepsia cokolada...je tam užasny zavin tvarohovy mrazeny z listkoveho cesta,staci len upiect ale na mensom troska stupni ako pisu...ani ja lepsi neurobim,plno plnky,nie suchy tvaroh..odporucam...

mukky
10. mar 2010

kupujem tam malemu plienky,krem proti vraskam za nejakych 5 e vysiel v teste lepsie ako vichy ci iný za ovela viac penazí...vysiel na 1 mieste..este co chces vediet? 😀 aj vína su tam kvalitné,ryby v omackach...vlastne vsetko..len to piskanie mi tam vadi a bordel ...

mukky
10. mar 2010

kava mi vcera dosla tak sme tam sli na nu..pijeme len nescafe ale je tam jedna velmi dobra,za 72 sk tusim..arabica 100 % columbia..

mama.wolfka
10. mar 2010

tak teda aj mamke, keď si už tak vynucuje cmuuuuuuuuuuuuuk 😀
len kukaj moja kukaj 😀 kukuk 😀

ale ako vieš, že sú kvalitné ? len z pocitu, alebo máš nejaké info.? to len zo zvedavosti ma zaujíma
inak niektoré sladkosti chutia aj mne 😉