Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
30. apr 2010

lenka - ty tabulka 😀
vini - chlapi, hlavne ti vlastni, su strasne zlati niekedy

vinifera
30. apr 2010

No áno mukky. Po správnosti by sa mal v lete piť horúci čaj - nakoľko je telo rozhorúčené. A v zime piť studené. Aby telo nezažívalo šoky z teplotných rozdielov. No ale skutočnosť je samozrejme iná.

lenka_66
30. apr 2010

mudro vravis co vravis mukky.

no ale je to studene aj hrdlo a crievka / zaludok

mukky
30. apr 2010

nestiham vas docitavat 😕
lenka co ,co česky?

vinifera
30. apr 2010

křoví

lenka_66
30. apr 2010

vini , ale bratia rusi to tak robia 😉

leelo , ta co uz 😕

lenka_66
30. apr 2010

vini, sikulka 😉

vinifera
30. apr 2010

No ale inak sú bratia Rusi trafení - praktizujú také veci ako delfínkovanie detí a letaní miminek. 😔 😕 🙄

mama.wolfka
30. apr 2010

síce ešte stále dočítavam, ale zachytila som tu niečo o zmrzline, tak si idem dať 😀
je mi horúco 😝 a mám v mrazáku kýbel jogurtovo-višňovej, tak nedaj si ? 😀

lenka_66
30. apr 2010

zuzi , a babka co na to ze idete prec?

zuziiiicek17
30. apr 2010

Moj syn ma vyhodil z postele 😀 lezi krizom cez postel a ja si nemam ako lahnut na vankus 😀 No ,ako som si ho naucila ,tak ho mam 😅 😵

lenka_66
30. apr 2010

no oni maju debilitu v genoch

leelo
30. apr 2010

ano, prepacte za to krovi, nemam funkcnu sk klavesnicu

lenka_66
30. apr 2010

zuzi , on ta posiela erdzt .na posteli by si zaspala. 😀

zuziiiicek17
30. apr 2010

Lenka ,babka sa nevyjadrila ...podla nej by som nemala ist ,ale co uz.Ved nemozem jej byt na krku do konca zivota a uz by som sa aj chcela osamostatnit ,lebo vela veci by sa robilo inak ako to robi ona .Uz ma len muso za tri mesiace naucit varit 😀

lenka_66
30. apr 2010

zuzi , zivot ta nauci 😀 😀 😀

leelo
30. apr 2010

wolfka - ine chute robis
ako sa citis? miminko poslucha?

zuziiiicek17
30. apr 2010

mukky si si vsimla,ze po dlhej dobe tu erdzi viac ludi ako len my dve ?resp tri s wolfkou 😀

vinifera
30. apr 2010

leeelo to nebolo nič proti tebe - len mukkky nebola v obraze.
Wolkfa malý kope tak ho ideš schladiť zmrzkou? 😀

mukky
30. apr 2010

aj ja mam doma zmrzky 😀 nanuky s mandlami a tvarohovu misa s kakaom a carte dor jahoda 😀

leni asi mam debilitu v genoch lebo som polovicna Ruska 😕 😀

kto je z ke? 😀 tadýýýýý 😀 tudy 😀

lenka_66
30. apr 2010

zuzi , a ako ides sama , letecky? bo to je dost dlho s malym a este kufre , kocik 😒

zuziiiicek17
30. apr 2010

😀 Mnam ,ale by som si aj ja dalazmrzku ,ale my nemame ,aby ma nepokusala.Vsetko sladke zlikvidovane 😀

mama.wolfka
30. apr 2010

treba si nakúpiť do zásoby, keby prišla chuť 😉 😀
malé miminko zatiaľ poslúcha, to väčšie len občas 😀
inak dosť unaveno a to teplooo je desné, ešte tri mesiace 😲 ... to fakt netuším ako vydržím, asi v sprche pol dňa a Samka pripútam k práčke, aby tam vydržal so mnou 😀 😀 😀

mukky
30. apr 2010

teda sa opravim Ukrajinka a som na moje korene hrdá 😉 😀

vsimla 😀 zuzi rada zehlis a upratujes este raz sa pytam 😀 nestiham vas sledovat co a co som neni v obraze? 😕 😀

leelo
30. apr 2010

zuzi, presne, najlepsie je nic sladke nemat poruke. hlavne v noci 😉
kam sa stahujes, zuzka?

zuziiiicek17
30. apr 2010

Teraz o necely mesiac pojdeme vlakom v noci,aby maly pospal ,To pojdem sama ,ale to zase nebudem mat toho vela ,len jeden kufor +kocik a maleho 😀 a v Prahe po mna pride MP .

lenka_66
30. apr 2010

leello a ja som zle napisala . som tam dala mukky a nie teba 😔

mukky zeby som aj ja bola ke? no cest vynimkam (rusi) 😀

mukky
30. apr 2010

zuzicek len teraz musis uz davat velky pozor na malinkeho aby ti nespadol z postielky ked uz zacal stvornozkovat uz ho nemozes nechavat ani na sekundu sameho ze baby?

zuziiiicek17
30. apr 2010

Mukky ,moj nevlastny otec je ukrajinec ,cize som si tiez s nimi rozumela 😀
A stahujem sa o tri mesiace cca ...do Novej paky v CZ .,to je asi hodku a pol od Prahy

lenka_66
30. apr 2010

zuzi , tak si odlupni lad v mrazaku 😀