Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
9. máj 2010

vini ahoj,no po porode mi moja uzasna dr povedal nech si ho kupim 😕 teda ta super dr malého,pizda...
ja som mala černocha 😀

vinifera
9. máj 2010
lenka_66
9. máj 2010

mukky prepac ale mala si si dr. zenu abo muz .meako to z toho neviem rozlustit? kde si rodila

petka035
9. máj 2010

leni už som napísala aké sú to 😉 mukky sa nezdáš 😅

mukky
9. máj 2010

leni dr maleho mi povedala nech si kupim magne6 tusim to je ked som dosla s malym ku nej po porode ako na poradnu..som si ho kupila...ale som ho nebrala,snad len par kuskov 2-3
kedze som nechcela nic ked kojim

vinifera
9. máj 2010

mukky on mi neodporúčal magnézium tak do 10 dní po pôrode aby sa zavinula maternica - potom neva

lenka_66
9. máj 2010

jaj no uz vidno ze nocna hodina nastala.a kde si rodila?

vini zaujimave , ale aj tak ked kukam na svoje tak fakt nevidim nic. este aj podsivka je pekne s nazvom

mukky
9. máj 2010

vini aha..

no ale musim vas sklamat s tym cernochom nič nebolo,sa bál 😀 to sme boli este mladí 😀 mladsi teda 😀 šak ho nutit nebudem ked nece 😀

mukky
9. máj 2010

šaca

mukky
9. máj 2010

vini som videla tomaskove fotky s tým ekzemom,som ostala ako obarená ☹ ☹ ☹ som ani v sne by si nepomyslela že to je az take u neho ☹ ☹ ☹

petka035
9. máj 2010

mukky 😠 teraz nezistíme pravdu 😀

mukky
9. máj 2010

vinifera si aj pila? u teba nie casto zvykom robit tvrdky 😀
to aj na wolfine sa smejem a ona to pripisuje tehotenskej demencii 😀

lenka_66
9. máj 2010

boze ja som ale pribrzdena ten cernoch bol uz k inej teme 😀

mukky
9. máj 2010

veru 🙄 😀

mukky
9. máj 2010

co?co s cernochom?nie,to o mojom hovorime 😀
leni ved daj do ip ked nechces prezradit kde si robila..

petka035
9. máj 2010

ved ja som už mimo 😕 😀

mukky
9. máj 2010

dajte si stv 2 ak mozte 😀 to milujem ten archiv 😀

vinifera
9. máj 2010

ja to zdementievanie ohľadom gramatiky pripisujem konovi ☹((
No tie fotky vznikli keď mal ekzém infikovaný ☹ Teraz má líčka, hrudníček aj obe rúčky čisté. Nôžky sú ešte trocha osypané.
Inak nie nepila 🙂

mukky
9. máj 2010

peti to dvaja z jednej flase sa zrubete??kelo litrov ma? 😀

petka035
9. máj 2010

mukky 😀 len jeden 😢

petka035
9. máj 2010

a už nieto 😀

vinifera
9. máj 2010

Inak doteraz neviem čím to bolo infikované. Kožná vtedy nerobila stery. A keď v nemocnici robili stery tak už to bolo všetko suché a hlavne po antb. Ale som alergologičke hovorila že mi vlhne spálna (nepomáha ani kúrenie, ani vysušovanie toho rohu ventilátorom, ani vetranie ani ceresiť ☹( Tak že asi z nejakej plesne - asi Candida.
To sa z tých prašivých plastových okien drží vlhko v izbe. Kým neboli platové okná bola tá izba v pohode.

lenka_66
9. máj 2010

mukky , to veru bolo ze som pribrzdena ? 😀 😀 😀

mukky
9. máj 2010

vini tak nech je taky bez ekzemu navzdy..

baby ja som tiez dementna z pc 😕 som normalne nevedela minule napisat drobcovi pisane velke E 😕 😕 😝 😲 😀
ale fakt..ty vole som nevedela napisat

lenka_66
9. máj 2010

billa

vinifera
9. máj 2010

No a fakt píšem s chybami asi si fakt potrebujem vypiť 😉

mukky
9. máj 2010

nie 😀 ze nezistime pravdu ako je to s cernochmi 😀
to som pisala petre

petka035
9. máj 2010

mukky som si hned v mysli vybavila E 😅

lenka_66
9. máj 2010

ja som minule potrebovala napisat mail.no a som zabudala dat velke pismena na zaciatok vety vlastne vsade kde maju byt 😠

petka035
9. máj 2010

mukky ale tak ak nejakého poznáš.... 😀 lebo ja nie 😀