Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
16. máj 2010

Ahojte, mukky ale zuuzi by ten sprej nemala, nakolko florsalmin je šalviová tinktúra a šalvia zastavuje tvorbu mlieka 😅 ja som pila šalviové čaje a miešala si florsalmin do vody ked som prestávala ,,kojiť"
my už sme tiež naobedovaní,teraz mi ide mm farbiť vlasy ale kupil mi len jednu farbu a ja potrebujem dve 😝 som zvedavá ako to dopadne ale bojím, bojím 😅

mukky
16. máj 2010

ako si ho ukecala??? 😕 😀
bola som ,volakedy som bývala do 4 ale uz som si to zatrhla 😝 a teraz sa snazím byt tak do tej druhej ale stane sa... 😀

petka035
16. máj 2010

tak teraz čakám kým príde z tesca aj s druhou 😉

mukky
16. máj 2010

idem si lažkať,majte sa 😀 😔

petka035
16. máj 2010

dobrú noc 😉

leelo
16. máj 2010

mukky, nakojila som ho, nechala zaspat na kojacom vankusi poriadne netvrdo, nepresunula som ho hned do postele, takze 15 min navyse mi potom este nejake tie 2 hodinky spanku urobilo 😀

peti, ja tiez muzovi zverujem podobne zalezitosti, hoci vlasy si nefarbim. kupodivu, chlapi maju v tomto dobru zrucnost, niekedy az prekvapia 😀

leelo
16. máj 2010

s tou salviou je to pravda, ale ked sa neuziva vnutorne, len klokce... iked pri bylinkach clovek nikdy nevie, to su vlastne silne lieciva. ja preto ani caje nedavam malemu. ale to uz je moj extremizmus 😀

mukky, dobru

petka035
16. máj 2010

leelo mne vie mm nafarbiť vlasy lepšie než kaderníčka aj ked mu to trvá ale výsledok je fajn 🙂 len dnes idem zmeniť farbu,kedže po porode mi o dosť stmavli vlasy 😝 a ked vyrastá spod blond tmavá tak je to ble 😅

petka035
16. máj 2010

no ale tak sliznicou sa tiež čo to vstrebe a šalvia je sama o sebe silná 😒 ja čaje tiež nedávam, len vodu

petka035
16. máj 2010

no idem ja, prídem asi až večer.pa

leelo
16. máj 2010

pravdu mas.
papa

bejbypd
16. máj 2010

No čaute babulienky konečne som domka po vyčerpávajúcom víkende 😀 Malá už je chvalabohu ok,bez kašlíka,bez soplíkov,bez teploty takze lieky chvalabohu vyliečili ako mali 😉 No v piatok som bola prvýkrát v tej práci,ale len na štyri hodiny..no bolo to náročné a namáhavé bo som sa musela naučiť robiť viedenskú kávu,latté,capucino...samozrejme chodia tam vačšinou sami zazobanci,ale v pohode...robí sa tam aj pizza,šalátiky,cestovinky...kuchár varí úžasne naozaj...V piatok som robila s dvomi chalanmi boli perfektní,hneď ako som prišla tak mi hovoria no čau zlatíčko no poď ideme sa učiť,čo nevieš a tie kávy so mnou trpezlivo skúšali hádam stokrát,no perfektní,potom piršla na smenu aj holčina Zuzka sa volá 🙂 ,milá,šikovná,super sa mi s ňou robilo...no a mala som prísť až v pondelok,ale včera o dvanástej mi volali,či nemožem prísť,tak som s malú nechala s krstnou a z roboty prišla o desiatej večer,unavená,vyšťavená,ale spokojná a šťastná...Miška krásne poslúchala,no je to už moja veľká žena...No a teraz k tomu čo sa tu vyskytlo,k individuu s názvom askorka..no ja mám dosť naozaj som prekvapená,zhnusená,zhrozená, no jednoducho keby stojí teraz pri mne tak ju tak prefackám a vynadám jej žeby sa nespamatala 😠 No aj v téme násťročných som ľutovala sedemnásťročné dievčatko,čo vraj rodičia nenávidia,ona je na intréku,chodí na dve brigády,frajer otec dieťaťa sa na ňu vykašľal a neviem čo...už som aj rozmýšľala,že jej pošlem nejaké vecičky 😔 a ona madam si písala z dvoch nickov a ten druhý to bola akože 19 ročná s dvojročným dieťatkom a čakala druhé a ešte akože medzi sebou aj komunikovali...raz sa pomyllila a išla písať ako natalie a napísala z toho druhého nicku,tak som písla adminke že čo to a adminka potvrdila,že je to z jednej ip adresy...no nesklame to človeka?strašne som prekvapená z niektorých ľudí 😠 😕 a k októbrovkám a ich reakciám sa už vobec nevyjadrujem,zachovali sa jak tretia cenová v niektorých prispevkoch,ale šak za dobrotu na žobrotu...

lenka_66
16. máj 2010

bejby hlavne ze si spokojna s pracou .a ozaj jedno macciatto prosim 😀

bejbypd
16. máj 2010

leni no spokojná som hlavne s tringeltami,ktoré sa pohybujú od jedného až do desiatich eur na jednom účte...len včera som si na tringeltoch zarobila 20 eur 😀 tak sa vytešujem 🙂 len ešte uvidím ako to bude,bo sa mi zdá,že keď bude krátky dlhý týždeň tak budem musieť pracovať od deviatej do desiatej, cez víkend do polnoci,čo sa mi veľmi nepáči byť takto od malej,že celý deň ...uvidíme ako sa ešte dohodnem so šefinom lebo najprv hovorí tak ,potom tak...

mukky
16. máj 2010

Manžel jemne uštipne svoju polovičku do zadku a vraví:- Keby sme si to nechali spevniť, nepotrebovali by sme elastické nohavičky.Potom ju uštipne do pŕs a vraví:- Keby sme si to nechali spevniť, nepotrebovali by sme podprsenku.V tom ho žena uštipne medzi nohy a vraví:- Keby sme si to nechali spevniť, nepotrebujeme elektrikára, záhradníka, poštára a ani tvojho brata 😀 😀 😀

misiacka
16. máj 2010

ahojte
tak s tou kasou som si to rozmyslela jasne este pockam,ale mame problem s kakanim a preto sa chcem spytat ci mate niektora skusenosti so zarabanim UM do odvaru z vlociek. Citala som ze by sa mohlo tak neviem aj mama mi povedala ze nam to davali

petka035
16. máj 2010

misiacka neviem ja by som to nerobila u tak malého dieťa 😖 kedže vločky obsahujú lepok kt. sa má pridávať až po 6mesiaci.iné nič nepomáha?

petka035
16. máj 2010

mukky 😀

mukky
16. máj 2010

baby ja asi az vecer dojdem,malý sa sice hraje sam ale neviem dokedy/hraje-rozumej robí neplechu 😀 a bordel 😀 /
ale nudi sa evidentne a aj ja..asi si ideme peciatkovat alebo kresliť..ked nic ho ale na dlhsie nezabaví.. ☹

mukky
16. máj 2010

potrebuje surodenca 😵

zuziiiicek17
16. máj 2010

mukkyyyy 😀

zuziiiicek17
16. máj 2010

mukky ,kamoska uz odisla 😉 Halo halo 😀

lenka_66
16. máj 2010

misi, a to mate hnacku abo zapeceny?

misiacka
16. máj 2010

skusali sme kvapky a nic zacalo to ked mi odislo mlieko a zacali sme naplno sUM dovtedy neboli ziadne problemy a ked som hodila do vyhladavaca odvar tak mi vyhodilo ze sa moze ze neobsahuju lepok ze mozu len vtedy ak pri ich spracovani bola najprv na pase psenica tak neviem a vsetky maminy co pisali boli s tym spokojne

zuziiiicek17
16. máj 2010

mukky,ale to ze maly potrebuje surodenca to musis hovorit tm 😀

misiacka
16. máj 2010

nemoze sa vykakat takze zapeceny.Keby sme mali hnacku tak nato odporucaju zase ryzovy odvar

mukky
16. máj 2010

Stretnú sa dve blondínky a jedna hovorí:
"Včera,keď sa vypol prúd, ostala som tri hodiny zaseknutá vo výťahu!"
"To je nič! ja som zasa tri hodiny stála na pohyblivých schodoch 😀

Blondínka dáva inej blondínke hádanku:
- Má to štyri nohy, je to chlpaté, má to chvost...
- To je pes!
- Ešte som nedopovedala! A šteká to!
- Aha, tak to neviem.. 😀

Stretnú sa blondínky a jedna hovorí:
"Jééé Eva ty máš nové prsia, že?"
E: - " No " -
"To sú dvojky alebo trojky?"
E: - " Ani dvojky ani trojky, pôvodne som chcela trojky, trojky ale nemali tak som chcela dvojky, ale tak dvojky tiež nemali, tak som si kúpila jedničku PRDEL" 😀

mukky
16. máj 2010

😀 😀 😀 😀

Žena ma doma dvoch milencov a zrazu počuje že prišiel manžel domof, tak im hovorí
"chhodte sa skryť na balkón mam tam dve prázdne vrecia tam sa môžte skriť"
tak sa skryjú a manžel príde do izby a píta sa ženy
" no čo, čo si robila dneska? "
žena:" á bola som u mamy na dedine a priniesla som nám niečo domou"
tak muž ide na balkón, zapáli si a jak tak fajčí kopna do vreca a
z 1 vreca: "kotkotkotko dák"
tak muž si povie "áá dobre hydinu máme"
kopne do druhého vreca a nič, kopne druhý krát a nič,a na tretí krát úplnu šupu zajebe a
z 2 vreca:"ZEMÁkY ty kokot nééé???

leelo
16. máj 2010

misiacka, a odvar z akych vlociek mas konretne na mysli?
na zapecenost existuju aj prirodne metody, ako napr.masaz rascovou mastickou, pocvicenie nozickami, prip.rascovy cipok.
do 3 mesiacov sa to napravi, on si musi aj na to UM zvyknut

mukky
16. máj 2010

za pravopisne chyby nezodpovedám 😀