Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
17. máj 2010

mukky, takze maly je racik? ja som 😉
mozno 2 mensie oslavy typu poobedna kava a chlebicky by ta nezatazili tak ako 1 velky rodinny obed pre obe strany

lenka_66
17. máj 2010

mukky , si zlata tolko si viem vypocitat ze o 2 mesiace bude jul.
ja neviem ako to bude u nas . ale moja mama je KE a svokrovci a krstny marekovi su z vranova.tak neviem ci tu len nieco take mini presne 11. alebo cez vikend u svokry a aj mamu zoberiem

lenka_66
17. máj 2010

my sme chodili s marekom na fit lopty a potom spal aj 4 hodky v kuse .rano len cestu tam pospal.takze unaveny musel este dohanat ranny spanok.

mukky , kam ste chodili.rozmyslam nad tym vita .... .tu pri moste smerom nja popradsku

leelo
17. máj 2010

leni, unavit ho to aj unavi, ked s nim zostanem vonku po cviceni, tak v kociku prespi vela, len potom mu obed budem servirovat o 17.00 😅
ale vravim, raz do tyzdna - ziadna tragedy 😉 ale som rada, ze nie som sama v tychto dilemach

petka035
17. máj 2010

no my si urobíme súkromnú oslavu,ešte budú hádam svokrovci chcieť aby oslavovala spolu so švagrininým malým,kt.má narodky o 3dni neskor,ale už siedme 😝 toto bude oslava pre Ninku a kedže máme malý byt tak bud budeme samy a nech jej potom prídu zagratulovať alebo u mojich rodičov.

lenka_66
17. máj 2010

leelo sak to je jedno , abo zober zo sebou a daj papkat po cviceni.neako to posuvaj rano

mukky
17. máj 2010

leelo no ani poriadne neviem 😀 mna nejak znamenia neberú 😀 ,ale hej,tuším je ráčik 😀
ja som kozoroh,mm lev,znamená to niečo? 😕 😀

leni do novej nemocnici,ale sa opravuje bazen a asi dlhodobo ak vobec 😝 este nam dlzia nejaké peniaze...mm musim vyslať nech to vybaví,ja som to vybavila cez telefon ale som chytala nervy ako treba postupovaťpri vrátení mojich penazí 🙄 😠

myslís na popradskej?tam je to drahé,tusím 10 eur za hodinu 😕 a vraj je tam slaná voda co vraj pre tak male deti nie je dobre kedze sa jej aj napiju 😕 to mi povedala zdravotná sestra..

lenka_66
17. máj 2010

hej viem jeden kurz 100-1bo 120 ea o inom v ke neviem. co som citala tak same chvali na nich su.noneako ho rozhybat musim.ale ma to hacik . nemam plavky a take velke stany na moj zadok a brucho tazko zohnat.videla som sice v exitsporte ale vypredaj za 35e.dakujem 😠

zuziiiicek17
17. máj 2010

my asi urobime jednu oslavu.ale to bude skor taka zahradna opekacka ,ak bude este pekne v septmbri 😵

leelo
17. máj 2010

my to mame 5 min od domu, takze pridem domov, nakojim, navarim. papa kedy papa, z toho sa nestriela, len je to vsetko posunute a vecer zaspava neskoro, s narusenym rytmom, uplne zle.
asi som moc uzkostliva, dokonca ani neplace, to je len moj zly pocit. musi to tak byt, viem. len ja som zvyknuta, ze ma takr dlhsie, 3-4 hodinove spanky a tie uz potom nedozenie.

baby, predstava pritomnosti mojej svokry na akejkolvek rodinnej udalosti ma desi. nastastie sme daleko. snad na narodky maleho zabudnu 😀

lenka_66
17. máj 2010

lelo tak len dufaj ze sa nedotrepe ako samotny darcek 😀

aj nam by mohlo pocko vyjst.11.8. 😎

a vstali sme , bolo mi potesenim pismenkovat tu

zuziiiicek17
17. máj 2010

lenka ,vy mate super datum 😵 mozem s vami oslavovat moje meninky 😀 ?

petka035
17. máj 2010

mne malá spí už od 9:40 😕 zázrak 😵

mukky
17. máj 2010

leelo 😀 😀 😀 😀 😀 😝
svokra je az taká hrozná? 😕 😀 a mm tam má prácu?budete tam dlhodobo?

pet a ty co tu strašíš,co nespís? 😀

lenka aj šaci je plavanie

petka035
17. máj 2010

mukky ja som sa celkom fajn vyspala v noci tak nemusím 🙂 a okrem toho som ju medzitým musela asi 7krát isť pohojdať a podobne, takže zo spánku by nič nebolo

mukky
17. máj 2010

my sme platili 4 e za hodinu,muži museli mať urobené vyšetrnie moču/ockovia/ a maminy gynekologické vyšetrenie a detičky detto moč vyšetrený tuším ..pri vstupe do bazéna,co je podla mna správne

ja som si kupila plavky v madarsku,tam maju aj obrovske čísla na zadky a lá lodný kufor a chladnička za nejakých 10 euri? 😀
podotýkam v športovom obchode ak chodíš do auchanu tak oproti...

ja som nechodila do bazéna ☹ ☹ ale mm ☹ ja som sa hanbila vyzliect..ale kupili sme na chatu so svokrovcami bazen a tam som sa na to vykaslala...tam sme vsetci stíhli 😀

bobačik je už v postielke a číta si...nahlas 😀 alltays ci ako sa to volá katalog..som ho dala spať skor o 2 hodky tak ci zaspí..ale nevyskakuje uz par týzdnov co je super 😅 😅

leelo
17. máj 2010

jej, Marek je akurat na Zuzanu 😵 😵
svokra je udesna, ja som jej totiz ukradla syna 😉
sme tu na neurcito, aspon podla kontraktu, co mm podpisal... ale zase nam sa tu paci

leelo
17. máj 2010

babby, co mate s tymi lodnymi kuframi a chladnickami?? 😕 😀
mukky, maly je super s tymi letakmi. vcera som narazila o par stran dozadu na tie foto z hrania co si zavesila sem. za 100 bodov! bude z neho obchodnik 😀

mukky
17. máj 2010

ja som uplne nervozna,unudená a bez nálady..super,nie? 😀 😀 😝

pojdem sa naobedovať,ostalo este zo vcera a zalahnut a verím ze ked vstaneme uz budem ok...mm je dnes konecne doma tak msa asi niekde vyberieme..ani to počasie mi nepridáva na nálade..fuka vietor,je zamracené a zima,od vcera nám opať kuria 😕

mukky
17. máj 2010

leelo no lebo ja nemám zadok ale tank 😀 a to doslova hahaha 😝
a máme to v rodine 😝 😝

leelo dík..no on si radsej "číta" poslednu dobu a kreslí ako sa hraje s hračkami..

vzdy beriem na tony letáky z obchodov 😀 ,lebo časro ich aj potrhá,máme ich plno 😀

leelo
17. máj 2010

mukky, nalada je pochopitelna vzhladom na pocko. esteze vam aspon kurit zacali, to nasi v ba mrznu 😠
u nas dnes prekvapivo svieti slnko. hned sa mi zije lahsie. ja som velmi meteo-senzitivna.

inak spojenie kozorozec a lev je vraj vasnive 😉

zuziiiicek17
17. máj 2010

leelo,never jej ani slovo .minule som videla foto a nie je taka,zato ja som horsia.ja som puding s ocami 😀

mukky
17. máj 2010

vášnive??? 😀 😀 😀 😀
bejvavalo 😀 😔 juj sa rehlím si mi spravila náladu 😀

je vášnivý,ale rybár...pracovník...sportovec 😀 o takej vášni vravíš? 😀

mukky
17. máj 2010

zuzi hahahaha ty koza umriem od smiech ze puding s očami 😀 😀 😀 😀 ja som 2 pudingy 😀

zuzka ale som ti písala ze si este k tomu pridaj niekolko kg 😠

leelo
17. máj 2010

ved neverim jej - mala tu velmi pekne fotky, tie neklamu.
😀 😀 😀 😀 kosim sa na pudingu s ocami, kde na toto chodite 😀 😀
mne ostal trochu rosolovity zadok, lebo necvicim 😒

leelo
17. máj 2010

ano, mukky, presne ten typ vasne! 😀

zuziiiicek17
17. máj 2010

hej 5 si napisala ...to neni az tak vela ,cize vysledok nebude ovela horsi
A leelo vychadza to z reality 😀

mukky
17. máj 2010

takto sa u nás spinká 🙄 😀

mukky
17. máj 2010

leelo fotky klamu...tam mi vidno iba tvár 😔
a naozaj...ale koniec lutosti 😀 bud si kupim pressovar alebo stacionár 😕 😀 musela som svokre stacionár vrátiť..

mukky
17. máj 2010

pozri si moju svadobnu fotku a pridaj si k tomu este 10 kg ☹