Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
22. máj 2010

MP robili posilku s kamosom tu u nás doma.
To je čo? 😀 Ryža, zelenina, čínske huby, vselijaké výhonky a blbosti a kuracie masko 😉

mukky
22. máj 2010

hej čo to je 😀 tak uz terazuz viem,,ja do čínskych nechodím tekze to neovládam

nikollette
22. máj 2010

Mukky ta čo ty len markízu pozeráš stále?????? 😕 😅

leelo
22. máj 2010

mukky, aj ja to robim s masom pre B tak. aj dnes som kupila kuracie prsicka. musim naporcovat... robim si do sackov aj davky zeleninky

mukky
22. máj 2010

nikoll skoro vzdy..a aj iné ked niekde nieco ide,ale vacsinou archiv v noci..inde nic nejde..vcera svokor namontoval na chatu satelit s 99 programami tak sa vyberiem tam?? 😀

mne staci to co máme,len mi chýba paprika,ten program o varení

mukky
22. máj 2010

leelo aj ja,som kupila morcacie masko a naporcujem do sackov po jednom kuse co nakrajam a potom len vyberám

nikollette
22. máj 2010

Leelo našla som cd k fonu, ale je rozlomené 😒 (malého dielo) keď mu všetko dovolím 😖
A MP mi povedal že to bymi ajtak nepomohlo, tak neviem 😒

leelo
22. máj 2010

paprikaaaa, to bol super prg! 😵
ja zboznujem este nigellu. ona sa tak vyziva v tom vareni, je uzasna. a ma super vybavenu kuchynu. len tie jedla nie su az tak zdrave, ale neva, hlavne, ze jej chuti 🙂

nikollette
22. máj 2010

Mukky my máme presne 306 aktívnych programov, a ajtak stále neviem čo pozerať 😅 😕

mukky
22. máj 2010

nigella sa aj mne pácila 😉
ok baby,na dnes sa lucim,idem pobalit to masko a zacina o chvilu horor tak som zvedava ci nebudem budiť mm ze sa bojím nech príde ku mne 😀
papapa

leelo
22. máj 2010

@mukky ja zatial krajam na uplne pidi-kusky, hlavne hovadzinku 😉 ale maly ppapa uper, nic nemixujem

@nikollette cd isto potrebujes. novy laptop nevie. co si mala instalovane na starom

nikollette
22. máj 2010

Aký horor?????????????????????,
kde????????????

leelo
22. máj 2010

pisem jak trcko, snad chapete

nikollette
22. máj 2010

Ale tu to našlo tu kartu, len ju nevie rozpoznať a otvoriť 😒

leelo
22. máj 2010

@nikollette potom neviem. drivery su spustace, zosuladuju jednotlive pridavne zariadenia s compom. daju sa stiahnut na nete. proste ked necita kartu, tak ju nevie najst, nema potrebny driver na jej rozpoznanie

nikollette
22. máj 2010

Jaaaj asi myslíš Hmlu @mukky
to je iná hovadina 😅 videla som to... ja už skoro všetky horory mám prekuknuté 🙂

nikollette
22. máj 2010

a ako to stiahnem????

lenka_66
22. máj 2010

leleo a ty akou recou pises ? 😀 😀 😀

nikollette
22. máj 2010

MP povedal žmi donesie kábel. Na spojenie PC a môjho fonu. Lebo môj sa kdesi zapatrošil. Ako skoro všetko u nás 😝

leelo
22. máj 2010

@nikollette naj by bolo, keby som sedela za tvojim compom 😒

mukky
22. máj 2010

drbny

nikollette
22. máj 2010

😕

vinifera
22. máj 2010

@mukky prečo?

mukky
22. máj 2010

😀

vinifera
22. máj 2010

mukky a nie nedali mi lístok čo by mohol jesť - povedala mi x vecí ktoré nemôže. A tiež sa testy nedajú robiť na všetky alergény. No ale keeď spapá niečo čo mu nepasuje tak sa do dvoch hodín vysype na tvári ☹

mukky
22. máj 2010

drbny tým myslím klebetnice,baby co vela recnia 😀 a to som aj jasan ze ja 😀

mukky
22. máj 2010

vini ☹ a je nádej ze z toho vyrastie?

mukky
22. máj 2010

@nikollette asi to ta hmla bude fakt blbost

mukky
22. máj 2010

@leelo my sme nikdy nemixovali len vrvý den príkrmu a potom som pučila uz len vidličkou

vinifera
22. máj 2010

@mukky netuším. Môj chlap celkom solídne z alergií vyrástol. Ale nemal ich až v takom rozsahu.
Tá alergologička je tiež zvláštna. Tvrdí mi napr že vanilka nie je alergén. Ale som čítala a x ďalších ľudí mi povie že je alergénom.
Môj chlap tvrdí že veľmi prehána. Svokre sa to tiež neveľmi zdá. A to tam chodila s oboma synmi.
Mám za úlohu nájsť ešte nejakú inú alergologičku - a to už keď povie moja svokra - tak som aj ja ostala prekvapená.