Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
8. jún 2010

vini ,sak ma ani nenapadlo teraz fotit,a maju aj ze aby clenok bol pevny ? dik . u nas som take nevidela ☹

lenka_66
8. jún 2010

mukky skus mu dat len gatky a nie plienku.lahsie sa vyzlieka a ked nahodou raz bude nehoda asi mu to mokre bude viac vadit ako plienka tak sa mozno posnazi

mukky
8. jún 2010

@zuziiiicek17 este bola zima tak som ho nenechavala a mm ho nechal chvilu a sa popiskal ...

mukky
8. jún 2010

@lenka_66 gaťky nemáme 😀

zuziiiicek17
8. jún 2010

treba ucit ucit ucit ,aby si nedopadla ako potvorine deti ...trojrocny vkuse plienky

lenka_66
8. jún 2010

tak kup 😀 vlastne slipy ale aj tak mne je to stejne v tom mimi rozmere 😀

vinifera
8. jún 2010

@lenka_66 sú až po členok. Ale sú makké. Akoby látkokoža. Nie je to tvrdé ako botasky. Ale dobre sa mu v nich behalo.

zuziiiicek17
8. jún 2010

to musi byt chutne 😵
inak ,ja asi zajtra dam miskovi prvykrat kratasky a tricko 😕 hmmm...dufam ,ze z toho nebude chory.

mukky
8. jún 2010

@zuziiiicek17 ja tak nedopadnem 😀 ale S 😀 😔
ale násilim nic nedosiahneš,potom sa ta spýtam ked tvoj sa bude učiť 😀

lenka_66
8. jún 2010

vini , diik .pockam este mozno niekde najdem .zatial este netreba.

a darcek k narodkam od mareka - zacal lozit lenosko moj 😵

zuziiiicek17
8. jún 2010

Nie ,nedosiahnes ,ale ani tym ,ze to budes odkladat,ci ? 😝 uz som ticho .fakt moze byt ,ze miso nebude chciet.
buduci tyzden kupim nocnik a uvidime,i ked si myslim,ze to nedopadne dobre 😀

zuziiiicek17
8. jún 2010

jej ...a to lozit ci stvornozkovat? 🙂

mukky
8. jún 2010

zajtra idem na endokrinologiu 😒 sa mi nechce,zase tam stvrdnem cez hodinu 😒 ,mam aj nieco s tlakom a očami ☹ stitna mi robi problemy ☹

lenka_66
8. jún 2010

mukkt , mudro vravis co vravis 😀

zuzi nemal by.ked ho teplo oblecies sa spoti fukne vietor a bude chory aj tak

mukky
8. jún 2010

@zuziiiicek17 my to neodkladáme,pred navstevou ba chodil na redukciu a teraz sa bojí a detto nocnik tak co ho mam priviazat alebo na neho kricat?

lenka_66
8. jún 2010

muuky , aj oci? neboli tie bolesti hlavy z toho?

zuzka , 4...

zuziiiicek17
8. jún 2010

@mukky predsa si sa odhodlala ist ?

@vinifera a vy co ste dnes robili ?

zuziiiicek17
8. jún 2010

to je super ,blhozelam 😵 ochvilu sa budete nahanat tak ako my 😅 ja mam zodrate kolena 😀

zuziiiicek17
8. jún 2010

@mukky jaaaaaaaaj ,tak ho to snad prejde

mukky
8. jún 2010

@lenka_66 jaj lenka,ani to necchem rozvadzat lebo sa strasne bojim...mam take zablesky cez 5 rokov a vtedy mi ocna nic nezistila ale som ani nevedela ze mam stitnu zlu
a teraz ked som bola na ocnom tak som to povedala druhej lekarke a ona ze hmm,no mate v popredi ocnu bulvu,asi stitna tlaci na oko a ze treba to riesit..ale petka mi poslala link uz davno a nemozem casto spat od strachu,lebo slovo slepota tam bolo casto sklonovane 😢 😢 😢 😢

mukky
8. jún 2010

@zuziiiicek17 kde som sa odhodlala?

janac1974
8. jún 2010

ahojte...
mukky,tak uz som tu...pridala som nejake fotky...izbicku ma taku malicku 2x4m... 😀 na neporiadok staci 😀

mukky
8. jún 2010

@janac1974 vitaj 😀
idem kuk

zuziiiicek17
8. jún 2010

@mukky na endo ...minule si mi pisala ,ze sa ti tam velmi nechce

mukky
8. jún 2010

@zuziiiicek17 hej,ale som objednaná a musím...sa tomu nevyhnem

mukky
8. jún 2010

@janac1974 😀 no veru,krásny kobercek 😀 dobrý vkus 😀

zuziiiicek17
8. jún 2010

Aha,tak drzim palec

@janac1974 ahoj 🙂 drobec je podareny 😵

mukky
8. jún 2010

@janac1974 ten stol a stolicka su super 😉 ,uz som to videla na mimibazáre 😎 ,to je drevené?

janac1974
8. jún 2010

zuziiicek ahoj a dakujem 🙂
mame rovnaky vkus mukky 😀

mukky
8. jún 2010

@janac1974 😀