Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
8. jún 2010

ked ja ani na kolobezku vodicak nemam

mukky
8. jún 2010

@lenka_66 juj ty zvedavec 😀 a co ked som nejaka celebrita a nechcem vsetko zverejniť? 😀

lenka_66
8. jún 2010

mukky agitujes?

lenka_66
8. jún 2010

ak uz vieeeeeeeeeem pomaly z teba vymacknem vsetko.ozaj cislo 29 ti je neako blizke?

janac1974
8. jún 2010

mukky porad,ako naucim mojho rozpravat...on si furt len svoje hovori...ta ta,no,de ja,ua ua akoze hav hav,
mnau,uuuu akoze mu a este mama,takze ziadna slovna zasoba...uz ma to trosku aj trapi,lebo ked nieco chce,
tak nepovie ale ukazuje prstom a place...

mukky
8. jún 2010

@lenka_66 leni nie je 😕

lenka_66
8. jún 2010

mukky a ty mozes o nas vsekto?

ako nemam byt zvedava ? uz si videla staru babu co nie je zvedava ?????

mukky
8. jún 2010

@janac1974 ty mne porad 😀 😀 moj tiez nerozpráva 😀 ale netrka ta keca ako stara babka 😀

mukky
8. jún 2010

neterka

lenka_66
8. jún 2010

janka , niekde som citala ze dieta co nerozprava je v podstate spokojne tak nepotrebuje rozpravat .nieco v tom zmysle len to bolo asi na pol strany rozpisane

janac1974
8. jún 2010

ani tvoj nerozprava...tak to mi padol kamen zo srdca... 😀 😀 😕

janac1974
8. jún 2010

no nieco na tom pravdy bude,v podstate malemu nic nechyba,musi byt spokojny...dokonca si zvykol,
ze ked zacne kricat ikat,alebo ako nazvat tu jeho rec,vsetci hned priskocia a daju mu,co chce...

mukky
8. jún 2010

@janac1974 😀 😀 😀 podarená si 😀
pekne povie iba mama a to vykrikuje casto 😀 a od 10 mesiacov vravel TA KDE JE?? 😀 ale uz prestal.. ☹
a dem,to je daj 😒 ,uaua-pes,teta,pismena niektore cita v texte ale neche opakovat vobec slova...mu je krava 😝 ,pá,pá,pá 😀 je pí,pí a to je kuriatko a podobne..
oco nepovedal nikdy,len raz sa mi zazdalo a kde je oo 😅

lenka_66
8. jún 2010

baby idem , bo uz som zavislak
majte sa ako chcete 😉

mukky
8. jún 2010

neterka je o 12 dni mladisa a ta melie 😀 sa dnes z nej maly smial ked spievala..no zlate to je
ale vidim ze uz chce vela povedat naraz ale take smiesne to vyznie 😅

janac1974
8. jún 2010

mukky a aky pressovar idete kupit?ja uz davnejsie uvazujem,ale vobec neviem aky...ja som tiez kavickarka..
aj 3 denne vypijem 😀 😀 v tehotenstve som nepila vobec,tak preto mi teraz tak chuti 😀

mukky
8. jún 2010

@lenka_66 dobru
ja som kavej uz spravila si 😎

janac1974
8. jún 2010

moj hovori na oca ze brrrrm

janac1974
8. jún 2010

lenka bruuu nocku...
aj ja uz zachvilu pojdem,bo rano ma maly bude musiet zase skopnut z postele 😀

janac1974
8. jún 2010

mukky...to je dobre,ze neterka kecia,nech su castejsie spolu a uvidis,
ako sa maly rozkeca pri nej...

mukky
8. jún 2010

@janac1974 😀 😀 a mne sa zda ze moj mu hovori mama 😀 😀 😀 😀

vies co,co som kukala testy a co radili predavajuci tak naj znacka je vraj pre pressovary delonghi a taký nejaky som dnes pozerala
http://eshop.domoss.sk/domoss.aspx?content=PROD...

ale neviem ci ten,som si nezapamatala presne

mukky
8. jún 2010

ja som nepila kavu hned jak som zistila ze som tehu a potom este 13 mesiacov..pred tým som pila skoro vzdy len turka,ale v tehu sa mi nejak zhnusila ta vona ked som mm robievala 😀 a od vtedy som turecku nemala..len nescu 😕

janac1974
8. jún 2010

mno vyzera dobre...mm kavu nepije,dcera si obcas capucino urobi...ja mam rada tiez take lepsie kavicky...

janac1974
8. jún 2010

presne mukky,ja som tiez pred tehu pila zalievanu kavu,bleee,a pred rokom som zacala pit nescu,
kupujem si nescafe gold..ta mi najviac chuti

mukky
8. jún 2010

moj mm pije ale bez cukru a ani mlieko nemusi mat 😝 aj ja aj,aj
más fešandy dievčatá 😉 počuvaju ťa?

mukky
8. jún 2010

@janac1974 😀
ja som cele tehu nepila a potom este 13 mesiacov kojenia ale asi 3 krat som si dala ked som cely den nekojila maleho ale to uz uplne na konci..uz ked mal rok ked sme boli celý den na nakupoch -
ja nescafe original a nescafe gold 😀

mukky
8. jún 2010

som taka hladna aj na sladke mam chuť ale nemožem tak som si preto kavu urobila teraz 😀 ale aj na chuť

mukky
8. jún 2010

no ten triler je des 😝 nejaky mysteriozny,to neznasam...lucim sa pomaly,idem kuk este bez servitky a postu pre teba

janac1974
8. jún 2010

ja detto...cukor aj mlieko musi byt...
ano baby su velke paradnice,ich radsej zivit ako satit...a stale ma rozculuju... 😠
niekedy mi uz poriadne zdvihnu adrenalin,ale to musim len nejako prezit,bude aj lepsie...hadam

janac1974
8. jún 2010

ja uz tiez vypinam nb,
idem spat,maly sa uz prehadzuje
prajem dobru nocku 😔