Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
29. jún 2010

@mukky a bola aspon fajn?

leelo
29. jún 2010

@lenka_66 tak v 7.m je to absolutne kosher 😀

mukky
29. jún 2010

@lenka_66 neni to trestné? 😀

mukky
29. jún 2010

@lenka_66 hej zabitá bola 😀

lenka_66
29. jún 2010

@mukky co smirovat? abo tyrat dieta ze nesolis,nesladis?

leelo
29. jún 2010

@mukky tak ja mam dabl sviatok, ale zase nemusel prehanat.
dostala som velku kyticu - ruze krasne. hodinky a torticku
🙂

vinifera
29. jún 2010

@lenka_66 Viem že od troch rokov. Musela som to dať prečítať mame. Aby mi verila. Ale kupujeme pre psov🙂)
Malý aj tak nemôže piškoty lebo sú tam vajcia. A tie špeci nestlé nemôže tiež lebo je tam BKM.

bashenka
29. jún 2010

Aaahojte kočky 🙂 ja som vas konečne dočítala, boli sme v tom meste mala dostala lego sa tešila:-P sa strašne tešila len sa s nim ešte nestihla poriadne pohrať😀 pred chvilkou zahajala a takaaa bola dobručka v meste že som neverila že kráčam so svojim dieťaťom:-P ...aj v obchodoch ma nechala troška popozerať veci. Potom sme šli na zmrzku a do tesca..

Naši sa už vrátili z dovči takže zasa mi začína iný život..malej hned cukríky postrkávali, takže paráda.. Teraz zas budem musieť byť ako policajt a všetko sledovať.
A baby vy akooo? @leloo aky bol darček a večera?🙂 @mukky super že sa savierko vykakal, nebolo to tými probiotikami?🙂
A keď ste boli už pri tých detičkách tak to snád nie všetky chcete ostať pri jednom, či?? ...

mukky
29. jún 2010

@lenka_66 hej smirovat a pisat to potom tu 😀 alebo kopirovať 😀

ja inak očakávam reakcie typu S ma preto zapchu lebo nedavas vyprazané,robene na oleji,zaprazky nerobis,sladkosti,nekorenis,nesolis

leelo
29. jún 2010

@vinifera tvoj malu bude koniec koncov najzdravsi, lebo nemoze vsetky tie svinstva

lenka_66
29. jún 2010

hladam vam pikosky

jogurty da vacsinou poobede jeden, zvolensky, ochuteny - cucoriedkovy, mago, marhula, broskyna.. vanilka.. strasne jej to chuti..

mukky
29. jún 2010

@leelo pekné darceky 😉

ja mám jedne hodinky uz roky,su antialergické z nejakej ocele ci z coho,mm mi kupil ale neviem na nich kolko je hodín 😀 ,esteze kazdy ma mobil s hodinami 😀 ,su skor ako doplnok

ale by som chcela digitalky 😀

mukky
29. jún 2010

@lenka_66 😀 ja som tyranka,my papame iba neochutene plotucne s cerstvým ovocim 😀 😲 😲 😲

leelo
29. jún 2010

takze ste riesili kako a 2.deti? bashenka, diki za sumar, ja docitane nemam.
veceru som spravila doma ja narychlo, lebo sme boli dlho v meste. kupila som cerstve bagety, prosuto, parmesan, cherry paradajky a bazalku. parmezan som poliala oliv.olejom, bagety sme si do toho namacali a ujedali sunku a paradajky k tomu.
inak teta v kvetinarstve sa s muzom tak fajn porozpravala, ze aj ona mi este poslala dalsiu kyticu - zadarmo. tak mam 2 😀

mukky
29. jún 2010

UZ SOM Raz spominala ze som videla piskoty pre deti a tam bolo vyrazne napisané ze od 3 rokov,som sa potesila ze aspon jeden vyrobca sa nasiel fer...

lenka_66
29. jún 2010

@leelo len porozpravala???? 😀

lenka_66
29. jún 2010

@mukky vy nemate retro music ? hudobna stanica

leelo
29. jún 2010

@lenka_66 daj este nieco, ja milujem tieto dristy mamiciek spred 50 rokov

lenka_66
29. jún 2010

@mukky ja som videla uz skoro vsdae

mukky
29. jún 2010

@bashenka ahoj

neviem co zabralo,uvidime ako bude dalsie dni...este moze posobit ten sirup 😒

leelo
29. jún 2010

@lenka_66 😀 ano, len. tu to tak chodi - ludia su bezdovodne mili. az ta to prekvapi a zaskoci

mukky
29. jún 2010

@lenka_66 naco mi stanicu?nechapem

lenka_66
29. jún 2010

@mukky ale nie vlakova stanica 😀 😀 .hudobny kanal idu tam same pesnicky nasho mladi.co si hadzala linky

mukky
29. jún 2010

@maatkka a malá sa má ako s kakom?? ☹ kupila si to?

lenka_66
29. jún 2010

aj my dávame marhule a dnes bude mat aj čeresne....bez supky zamixujem mixerom a dávam....

mukky
29. jún 2010

@lenka_66 vsak viem ze hudobnu 😀
nepocuvam radio...ved by som sa ochujila už načisto 😀

ide mi tv

bashenka
29. jún 2010

Leelo sumar?
Baby vy chcete ešte detičky? Mukky...leelo.. Lenka_66 ?
Ja by som ešte jedného chlapčeka prijala😅

mukky
29. jún 2010

@leelo inak uz dávno bol jeden clanok aj s fotom v novinách..nemecká billa poobede a slovenská....ovocie a zelenina krasne naukladana a cerstvá,plne regále a o slovenskej nevravím 😝

skoro nic vylozene a ak tam nieco bolo tak pobite a zhnite 😝 😝

lenka_66
29. jún 2010

typy na mnamku pre deti.

sprav im nepečené jablkové tortičky a ak máš pridaj aj nejaké jahody a máš vystaráno, to je rýchle a ľahké

urob jogurtovú nepečenú tortu, tá je mňamková

mukky
29. jún 2010

@bashenka chcem mat,ale sa bojim ako by to bolo pri tornááááááde menom S
a aj chudnem koli tomu aby som mohla mať