Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
5. júl 2010

A sú za perfišnú cenu 😕 😵 😵

lenka_66
5. júl 2010

do riti clovek sa rozzpise a kon sa mi zavrel 😠
strajkujem nepisem 😀
teda v skratke
leleo tu vegetu som myslela v bashenkinom pripade.preds

zuziiiicek17
5. júl 2010

@nikollette ja som tiez dnes pozerala nejake boticy pre seba ,ale nevem nevem ...asi to necham tak ,nebudem minat peniaze ,ktore nemam 😅
ale tie EH su pekne ozaj ,i ked ja by som si ich k svojej postave nemohla dovolit...som nizucka ,cize by mi to este stratilo nohy

lenka_66
5. júl 2010

no ma trafi 😠

zuziiiicek17
5. júl 2010

@vinifera ja som na teba myslela .Dokonca som ti chcela napisat ,ale povedala som si ,ze pockam kym prides ,takze onedlho ip 😉

lenka_66
5. júl 2010

predsa L uz bude mat 3 rocky

zuziiiicek17
5. júl 2010

@lenka_66 no co ta trafi ?

lenka_66
5. júl 2010

@zuziiiicek17 tha ten dilino notbook si robi co chce

zuziiiicek17
5. júl 2010

@lenka_66 😀 jasne dilinko notebook 😀

lenka_66
5. júl 2010

@zuziiiicek17 vari nie ja ??? 😀

nikollette
5. júl 2010

Zuzi, určite by si si ich mohla dovoliť. Myslím k postave. Prečo nie 😉
A veru, treba šetriť, aj keď je to ťažké. Ale tak mne povedal MP že mi ich kúpi on, tak to je OK 😀

Leni, aj môj je občas dilino, myslím NB 😀

Mukky, od teba čakám IP 🙂

zuziiiicek17
5. júl 2010

@lenka_66 to som ja nepovedala 😝 😀
@nikollette hm ,mala som uz ten typ a vyzerala som ako trpaslik ,predtav si take topanky na takej plnej postave s kratkymi nohami 😀 skriatok

lenka_66
5. júl 2010

@zuziiiicek17 abo ako by ti niekto nohy v kolenach odrezal 😀

@nikollette tak mame doma dilkov 😀

zuziiiicek17
5. júl 2010

to je tak s tymi vasimi velkymi notebookmi 😀 blbnu ...ja mam sikovny maly netbook a som spokojna 🙂 on je maly ,ale sikovny 😵 😀

lenka_66
5. júl 2010

@zuziiiicek17 co je maly NB?

nikollette
5. júl 2010

Idem papať....

zuziiiicek17
5. júl 2010

@lenka_66 ako to myslis s tym NB ? 😅 no maly 11cm ma uhlopriecku 😀

zuziiiicek17
5. júl 2010

@nikollette dobru chut 🙂

vinifera
5. júl 2010

Tak nejaké photos.
A som to mohla odrazu do albumu švacnúť - trubka som.
Inak to auto je fakt tak veľké. Má nápravu cca 1 m od zeme - nie že by som mala tak malé dieťa ...

leelo
5. júl 2010

ahojte

@lenka_66 pisala som to vpodstate na nase deti, prepac. ale zamyslam sa nad bashenkinej malej vekom a vies co - ani 3-rocna este nemusi poznat vegetu. podla mna. sol je tam totiz vzdy a cim menej naucime deti solit, tym lepsie. akoze moj nazor...
ja to robim aj pre nas tak, ze vzdy miesam rozne bylinky podla chuti a typu jedla. a vzdy mam tak inu "vegetu" 😉

M papka jogurtik? my sme dnes mali premieru a chutilo 🙂

vinifera
5. júl 2010

A kukám že môj chlap medzičasom prestavil foták a znížil kvalitu fotiek - dement ☹((( Telefonom by to malo lepšiu kvalitu ☹(( bueeee

leelo
5. júl 2010

@vinifera super fotky. tie s autom su genialne! a tvoj muz vyzera akoby dostal k.o. od Tomiho 😀
supr vikend ste mali, chybala si tu 🙂

leelo
5. júl 2010

@zuziiiicek17 to co je za pidi-laptop? 😀

zuziiiicek17
5. júl 2010

@leelo si este nikdy nevidela ? hovori sa tomu aj kabelkovy book 😀

zuziiiicek17
5. júl 2010

@vinifera pekne fotky aj tak 😉 a leelo ma pravdu ,ze tp tak vyzera akoby ho tomi zlozil 😀

lenka_66
5. júl 2010

@leelo ja myslim obcas nie stale v kazdom jedle.

@zuziiiicek17 to mas z dracika NB 😀

@vinifera super foto, a nech sa drahy pripravi co s nim bude ak nebude posluchat

vinifera
5. júl 2010

No on ho aj tým autíčkom (hummer) švacol pekne po hlave. Ale ma serie ta kvalita fotiek - ☹

zuziiiicek17
5. júl 2010

@lenka_66 ja ho zajtra nejak odfotim 😀 nema to napr dc-rom a mne to ani nechyba ...oficialne sa to vola netbook,lebo je hlavne na net

leelo
5. júl 2010

@zuziiiicek17 videla bejb, preto sa pytam, co to je zac. ja dokonca pracujem vo firme, kt.vyraba aj taketo podobne masiny 😉