Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bashenka
6. júl 2010

Tak toto je čo za hnusnú chorobu😕... Lura ked má zvýšenú je už strašne mrzutá a plače tak si neviem predstaviť takto fungovať 4 di. chúďatko dieťatko ...

leelo
6. júl 2010

@wandeirra a skus mu zmerat inym teplomerom. uz som pocula aj take, ze neslo zrazit a teplomer bol zly. ale ved subjektivne musis citit ako velmi je horuci a ci sa to meni. ale skus ak mas moznost...

janac1974
6. júl 2010

@wandeirra to je super ze sa ti to podarilo takto zrazit,opakuj aj kazdych desat minut,musis to udrziavat
aspon na 39,len sleduj teplotu aj v noci...musis to pretrpiet chudatko,viem ake to mas tazke,mne sa
stalo,ze som zadriemala v noci a ked som sa prebrala,maly horel ako ohen...hned som ho brala
dokupelne spiaceho a tam ho kupala vo vlaznej vode...plakal,ale musela som ☹

leelo
6. júl 2010

@bashenka my sme mali taketo 3-dnove teploto-hnacky pred mesiacom, ked sme boli na sk. bola to pre zmenu 5.choroba 😉 maly to bral v poho, ani sa velmi nedehydroval, vela papal mliecka. to ja som bola v uplnom strese ale...

pytala si sa, ci som slovenka - ano. a byvame v studenom za bratislavou. zatial sme radi, ze tam mame utocisko a mame kde byvat, ked ideme domov. stale to volam domov, to sa neda odvyknut si, ked to tak je.
nemecky vieme obaja

mukky
6. júl 2010

som dala 1 foto do albumu co sme kupili S 😀 ale gate mu padaju 😀 aj slipy som mu prve kupila a ako spravny chlap,hned sa tam chytil či má asi priestor 😕 😀

idem docitať

zuziiiicek17
6. júl 2010

@mukky 😵 ake chutne

wandeirra
6. júl 2010

@leelo dakujem za link,super stranka je to tam vysvetlene zrozumitelne aj pre takych zaciatocnikov ako som ja 🙂
som strasny stressman ked taketo nieco pride. uz je trochu chladnejsi, zacal sa vela potit,az su vankuse mokre,predtym sa vobec nepotil,iba bol horuci stale.

wandeirra
6. júl 2010

@janac,mam nastaveny budik na kazdu hodinu pre istotu...aj Tobias place vo vani strasne,ale co narobim,musime

mukky
6. júl 2010

@zuziiiicek17 to je suprava na kupanie aj behanie na slnku 😀 ma uv faktor,v tescu maju uzasneeeeeeeeeeee zlavy na vsetko mozne
aj tie slipy a ponozky protismykove troje som mu kupila,jablckovo zelene,babské 😀 ale 50 % zlava a amame aj biele aj modre a su fajn,dostal peniazky od babky a prababky 😀
a este sme mu boli pozriet velke lego,to mu kupime na narodky/asi/ ale mama že naco ked uz ma 😔

lenka_66
6. júl 2010

caute ,
este nespite ?

@mukky kedy si ostrihala S? hmm asi malo chodim a menej docitavam 😒

mukky
6. júl 2010

@wandeirra malý ma teplotku?este som nedocitala poriadne ☹

janac1974
6. júl 2010

@mukky aky je zlaty S...toje s Uv filtrom ta supravicka?
ja davam tiez malemu slipy,ked beha vonku po dvore,ale menim kazdu chvilu,pretoze ich
ma stale pocikane...kedy sa to moje dieta nauci cikat do nocnika??teraz so ho musela prezliekat,
normalne bol precikany...a to mal plienku 3hodky na zadku...

mukky
6. júl 2010

@lenka_66 😲 😲 😲 😕 😕 😕 cca 2 týzdne

mukky
6. júl 2010

@lenka_66 😀

lenka_66
6. júl 2010

@mukky lega nikdy nie je dost .ale zameraj sa skor ake casti su tam aby to vedel neskor rozne vyuzit

mukky
6. júl 2010

mm zaspal pri S 😀 ho siel uspavat

lenka_66
6. júl 2010

@mukky ozaj neboli ste asi v piatok vecer pri fontane?

lenka_66
6. júl 2010

@mukky mm S alebo S mm siel uspat 😀

mukky
6. júl 2010

@lenka_66 ved to,zda sa ze je ho vela ale kd si s tatom stavaju tak ani nie...ja chcem take ze auticka,a podobne,na co si vie stavať,kocky mame a aj zvieratka,panacikov a maju 15% zlavu,ale tá cena 😔
lebo ma vsetko skoro,okrem tabuliek na pisanie chudak 😀 ,jedna je uz zlomena,2 malinke sa rozpadli a pero je zlomene a omotane gumkou na dvoch miestach 😀

wandeirra
6. júl 2010

ahoj mukky hej chudatko chore je moje male

mukky
6. júl 2010

@lenka_66 boli 😀 😀 som ta vyzerala,sme boli na prechadze a zmrzke

janac1974
6. júl 2010

@wandeirra super 🙂 ked sa poti tak teplotka klesa,uvidis,ze to zvladnes,len to nevzdavaj...sleduj
teplotu...

mukky
6. júl 2010

@wandeirra ☹ ☹ ☹ ☹ idem precitat ☹

a S dnes je treti den co opat nekakal ☹ ☹ zajtra volam opat dr ze kedy mame prisť ze opat nekaka ale nemal tvrdu naposledy po 4 dnoch,kakal 2 krat cez den a 2 skor hnacky ☹

mama.wolfka
6. júl 2010

@mukky to poznám 😀
tiež som nedávno kúpila Samkovi prvé slipy 😀 a pekne vysvetľujem na čo to je, aj tatove už pozná, dnes som sa ho pýtala, že čo to je, keď som vešala prádlo (na tatove) a že ipy 😀 ... ešte sme ich neskúšali

inak ahooooj všetci 😀
ja len na skok a zasa padám 😉 ... možno ešte neskôr trošku pošmírujem (aké y / i ???) 😀

mama.wolfka
6. júl 2010

@mukky a kuk hore 😉

mukky
6. júl 2010

ty si nesla nahodou s mm a malým v kociari,ale asi si to nebola ty urcite,kociar bol nejaky iny 😕
@lenka_66

mukky
6. júl 2010

@mama.wolfka ahoj mojkooooooo 😅

lenka_66
6. júl 2010

@mukky no ja som sla okolo a sa mi zdalo ze tam S cvala .

@wandeirra ,@bashenka skore uzdravenie drobcekom
😉

janac1974
6. júl 2010

baby vsak vy tu ste same kesicanke 😕

zuziiiicek17
6. júl 2010

baby ,idem do rise snov 😉 aby som rano nebola nervna 🙂
zajtra by mi aj bodol MB-miškoBudíček 😀

tak papa dobru noc ...

@wandeirra drzim palceky 😉 zvladnes to