Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
25. jún 2010

sa mu pacilo a pytam sa este a marek ece (na smykalke) a snazil sa potom sam hore vyjst ked som uz nechcela

zuziiiicek17
25. jún 2010

@lenka_66 jeeeeeej ky je kraaasny 😵 😵 😵 😵

mukky
25. jún 2010

inac ide super film na joj,teraz zacal..aj super herci,aj strasidelný je,len som ho videla uz 3 krat 😒

lenka_66
25. jún 2010

@zuziiiicek17 hlavne ze bude podla jej predstav .samozrejme ze to nepochvali.

bashenka
25. jún 2010

@lenka_66 malý jak sa podobá 😝

lenka_66
25. jún 2010

@mukky s fordom pri rieke ?

zuziiiicek17
25. jún 2010

@bashenka hojky 🙂
som rada ,ze uz je v poho mala 😉 tiez si myslim ,ze uz ani nevie ,ze spadla

zuziiiicek17
25. jún 2010

@mukky aj ja to "pozeram" ...pocuvam 😅

bashenka
25. jún 2010

aj na markíze ide dobrý film 😉 kukám ho ale iba 2 minúty 😀

mukky
25. jún 2010

@bashenka joj Lurinka malicka ☹ ,pusku posielame 😔 ja nechodim koli smykalke rada na ihrisko,on stale tam len lozi 😒
radsej na výbeh chodíme,jak pre kone 😀 😀

mukky
25. jún 2010

@bashenka na markize ee,akcny a tiez som ho videla 😝 ,na joj si dajte,juj teraz bude strasidelne sa mi marí 😲

zuziiiicek17
25. jún 2010

a inac ,mozeu sa takym malym detickam snivat zle sny ?? maly sa mi posledne tri dni budi v noci s takym placom ,akoby sa strasne bal

mukky
25. jún 2010

@lenka_66 hej s F

malý je krásnučký 😀

bashenka
25. jún 2010

zuziiiicek17 ajooooj 😉 ale ked došla domov ešte povedala že na ihrisku bolo bác ... ale to je tak všetko uško má trošičku tiež červené ... ale ja teda dúfam že na to rýchlo zabudneme obidve .. 😅 a inac aj moja malá má také dni ako keby sa jej snívali zlé sny, takže podla mna môže sa snívať 😉

zuziiiicek17
25. jún 2010

@bashenka to sa hned vsetko zahoji a ked bude v puberte ,tak sa este zasmejete na tom ,ze ako so sebou svacla .... 😅

mukky
25. jún 2010

@bashenka más krásne dlhé vlasy 🙂

baby ja idem kukat nieco,nemozem pisat jaka mi je zima na prsty,papa ale ja nakuknem ked budete spinkat uz asi ☹

zuziiiicek17
25. jún 2010

ma babenky ,idem ja robit hajusky ,lebo sa idem vyvyjat ,vcera som buntosila dlho ,tak musim dohnat 😀

zuziiiicek17
25. jún 2010

@mukky cssss .aj ja mam krasne dlhe vlasy a mne nepochvalis 🙄 😀

bashenka
25. jún 2010

Troška ste ma aj upokojili 😀 ... ja sa tiež lúčim, idem kukať TV a venovať sa mojmu druhému decku 😝 dobrú noc všetkým detičkám aj mamičkám 😉

lenka_66
25. jún 2010

@zuziiiicek17 jasne ze moze

@bashenka myslim ze uz iba ty mas zabudnut 😉

@mukky zatial to mam po kontrolou ak bude zle aj my budeme na vybehu 😀

a dakujem za zlaticko
, idem bo neako sa mrvi

petka035
26. jún 2010

ahojte. fú ja by som nezvládala tak dlho byť hore ako tu tak pozerám tie časy 😕 aj ked som síce včra išla spať okolo jedenástej ale dnes to lutujem-budíček zas o 4:45 🙄
@mukky mm už ide do práce, čiže ja s nou budem sama a von chodíme dva až tri krát za den, ked vstáva takto skoro tak to vychádza tri krát. čiže variť a upratovať musím postíhať ked je hore,lenže to je ťažké,ked ona sa nechce hrať po sediačky ale len sa stavia a to musím byť pri nej a ked už nemá čo robiť tak sa začne stavať o moju nohu a ja sa nemôžem ani pohnúť 😝 minule som hladala niečo v spodnej skrinke a ona sa mi začala stavať o chrbát 😅 a ja sa pohnem a ona zletí 😔 no sranda s nou 😖

petka035
26. jún 2010

no a vonku sme podla toho kolko spí , ale tak hodinku je to vždy, aj ked spí tak po pol hodine,len doobeda potiahne aj hodinu

vinifera
26. jún 2010

No tak toto bola otrasná noc. Malý celú noc plakal až škrečal zo spánku. Neviem či je to tým že sa nám prerezáva stolička alebo že mi včera nachladol. No ale bola to katastrofa. O 4.45 sme boli hore. Ale okolo 6 tej ešte na 3 hodky zaspal. Vyzerám jak reklama na strach. Som šla spať o 00.30 a v podstate som o chviľu vstávala a medzi tým houby spala. 😖

zuziiiicek17
26. jún 2010

@petka035 môj Miško sa tiež takto stavia všade 😖 a o každého 😠 No proste katastrofa .On dáva veľký pozor ,ale občas sa mu šmykne nôžka a škaredo sa strepe 😖 No čo už .Ale štve ma ,že aj keď sa strepe ,tak sa nan to miesto vráti a robí to isté
@vinifera No to ste mali hroznú noc 🙄 A aspoň si s ním pospala teraz?
Dúfam ,že vaše detiská začnú pekne spinkať zase 🙂

nikollette
26. jún 2010

Ahojte baby...
Tak včerajší karneval bol super, malému sa veľmi páčilo, najma shrek 😀 Pridala som aj foto do albumu 🙂
A aj grilovačka dopadla super, bolo nas okolo 15, kopec jedla, pitia, zábava, ešte sme si aj do podniku odskočili niektorí. No každý bol rozbitý poriadne... Blééé, aj ja 😝 teraz mi je zle.. mám gorilu 😖

Idem ešte hajať, moja mama je s malým, .....
potom vás dočítam 😉

foto z grilovačky 😎

http://www.facebook.com/album.php?id=1320725319...

mukky
26. jún 2010

ahojte,ja len na skok

S uz spinká,mm ho uspával a rozprávky nezaberali 😀 tak som nastupila a zaspal pekne o pár minut 😅 ,mama je mama a pripisujem to aj tomu ze moj hlas vnímal uz aj v brušku ked bol, tak asi to bude tým 😅

dnes je tretí den čo opať nekakal ☹ ☹ ☹ ,myslím že niečo nie je v poriadku ☹ a bojím sa už...dala som sirup na zmakcenie stolice,nech sa tak netrápi ked sa nahodou vykaká,lebo iste to bude opať ako kamen ☹

lenze ten sirup nie je riesenie ☹ ,pojdeme k lekarke,ale n ie k tej šarlatánke jeho,ale k tej známej,lenze mm musí byt doma a on sa mi zdá v pondelok robí 😒

aj dnes ide opat do nočnej,a mal mat volno,ale musí si nadrobiť

@nikollette pokecáme potom viac ako bolo 😉 ,len čínana som čakala a čínan nikde ☹ 😀

mukky
26. jún 2010

idem hají,vsetci spia tak čo budem strašiť 😀

lussy23
26. jún 2010

Mukky, to je strašné ☹ Držím palce, nech to dobvre dopadne udoktorky.

nikollette
26. jún 2010

Ahoj Mukky.. je mi to luto že sa stále trápite ☹ ☹ ☹ ☹
Ale nemysli na zlé, ver že to nebude nič vážne........
Nebola som na nete, ved sme boli vonku 😉 velmi dobre bolo, každý sa bavil... tolko sme sa rehotali, že to museli počuť aj na konci dediny 😅 Koniec bol cca okolo pol 4... ked sme už boli max unavený všetci...

My sme teraz došli. Malý je so svokrovcami na ihrisku, niečo tam je, a my sme boli s MP v reštike a na nákupe v Lidli...
Idem asi spať... mali sme ísť von na ihrisko za nimi, ale moc sa mi nece... som unavená.. MP išiel umývať auto, ja asi pôjdem zalahnúť 😔

Bashenka nehody a stávajú, najma u detí, preto nie si zlá mama. Mas aktívnu kočku, treba smať na pozere 😅
Hlavne že to nebolo nič vážnejšie 😔

bashenka
26. jún 2010

Ahojte baby... Hajuškate?😉
My sme pred pol hodkou prišli z Eurovei... Dosť dobré zlavy zacali tak sme nakupovali @nikollette ty si tiež taká maniačka mám dojem :-P chodte kuknúť, hlavne v jednom striebornictve polovične zlavy skoro na všetko:-P aj pre detičky co my sme nakúpili za drahé tak som kukala teraz jak zadarmo... A nad tým pádom sa už netrápim..jednej mamičke padlo decko v zoo medzi gorily tak ja som ešte ok😀 zajtra nás čaká ZOO....malá ešte nespí...