Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
3. júl 2010

no ved to a za tie prachy by mohli niečo vydržať 🤐

nikollette
3. júl 2010

Inak my máme na dvore v záhradnom domčeku lastovičiu rodinku. Vo dverách na domček je vyrezaná diera aby tam mohli mať hniezdo a lietať dnu a von... Je to také zlaté.. celý den sedí mama lastovička na dvore na šnúrach na prádlo 😅 😵

nikollette
3. júl 2010

Ja som dnes kúpila ze neuveritelnú super cenu 😅 že 10eur za kus 😕 zo 40eur zlacnené...
a na nete na chlp ronaké rifle že 135eur 😝

petka035
3. júl 2010

no a potom,že nekúp to 😅 😀 tak moje čo som si kúpila naposledy stáli cez 40eur ,ale v new yorkery. terranovu ani nemáme 🙄

nikollette
3. júl 2010

No tam mávajú drahšie. Aj tie stáli pôvodne tak, ale boli 70%zlavy ci tak nejak. No jasné, potom že nekúp to. A hned dvoje 😀
Len ma štve keď si tam kúpim rifle napr za 30-40eur, a dojdem o mesiac a že polovičná cena 🙄 ma ide poraziť 😝

nikollette
3. júl 2010

@zuziiiicek17 😕
Zuzi no máš to ťažké kočka ☹
A jeho brat sa odsťahoval aj s rodinou celou???
A čo cítiš, čo spravíš???? len nekonaj pod nejakým nátlakom, alebo nekonaj tak ako sama nechceš a o čom nie si sama presvedčená.....

nikollette
3. júl 2010

Ti to teraz narušilo plány, že jo 😒
Ja nemôžem radiť, to vieš len ty, čo bude pre vás (teba a miška) naj....

nikollette
3. júl 2010

Prajem Ti nech sa správne rozhodneš 😉

nikollette
3. júl 2010

Dnes som bola dlhšie, ale nik sa neukázal.. Tak idem do vane a hajať.
Dobrú noc 😔

leelo
3. júl 2010

@zuziiiicek17 prosim ta, necit sa, ze teraz musis nieco urobit, nejako sa rozhodnut. preco ti TP dava taketo ultimata? ved je ako male decko - z trucu robi blbosti. bez teba tam neostane... co mu soplik tecie z nosicka??
to je sila ako ta vydiera!!!!!!! on by ti mal chciet vratit tie prachy (babke) a chciet na teba a Miska robit a nie zrutit sa ako babovka, za to, ze jeho brati ide do pecka a ON tam zostane sam. no a co?
absolutne nema pravo takto ta zatazovat a vynucovat si nejake tvoje rozhodnutie. ty tie prachy od neho ocakavas,a le zabezpecit ich ma on! ale nie - on ta bude vydierat, lebo vie, ze ich potrebujes. UBOHE!
mozem ti z vlastnej skusenosti povedat a asi som ti to sem uz aj pisala - byt same niekde nie je easy. a este horsie je to s partnerom, na ktoreho sa nemozes spolahnut. to mi ver. keby si tam prisla, tak by sa zase nieco ine stalo, co by mu znemoznilo konecne sa spamatat a vratit dlzobu. este by si nakoniec bola za to ty vinna. ci si tu alebo tam, to s nim zazraky nespravi...
sorry, ze som tak otvorene proti, ale jeduje ma to 😖

leelo
3. júl 2010

teraz nezaspim 🙂

zuziiiicek17
4. júl 2010

http://krimi.cas.sk/galeria/201880
😔 😔 😔 😔 😔
ja si asi tiez zapalim sviecku za simonku ☹

zuziiiicek17
4. júl 2010

@leelo máš pravdu ,ale to ja som tu ten slaboch a on to využíva...ja proste nie som ten rozchadzací typ .
Dnes mu zavolám a poviem mu ,že by si radšej mal nájsť ubytovňu ,pretože ja tam bývať nepôjdem .Viem ,že by som tam nebola šťastná .Možno by som šla na mesiac ,ale na stálo určite nie 😔
A ako som už písala ,musím sa postaviť na nohy a začať myslieť na to ,čo bude po materskej ...Ja tu chcem ostať .

zuziiiicek17
4. júl 2010

joooj ,kamoska mi poslala fotky z toho svadobneho licenia ...nahnevana som ,lebo s tym mobilom to strasne onicom odfotilo 😠 vobec nic nevidno .dokonca sa uz iodlicila make up a odfotili az potom ,cize je take o nicom uz 😖 cize za kvalitu fotky nezodpovedam ,bolo to omnoho krajsie 😔 !
som sklamana z tej foto ...dufam ,ze v svodobny den to odfotime lepsie 🙂
este by ste si mysleli ,ze som fakt az taka odveci vizazistka 😀

leelo
4. júl 2010

@zuziiiicek17 nabuduce musite mat regulerny fotak! inak to vobec nie je take zle, je to pekne 🙂 date trsy na svadbu?
si sikula a ja o tom vobec nepochybujem!
este k tomu tvojmu "slabosstvu" - to snad nemyslis vazne? ty a slaboch? clovek, co ti chce toto nahovorit je mimo. a kazdy, kto si aspon trochu precita o TP, tak si to pomysli skor o nom, ale o tebe by ma to teda vobec nenapadlo 😀 si ma rozosmiala...

zuziiiicek17
4. júl 2010

@leelo som ,pretoze je mi ho luto 😒 uz som s nim volala a plakali sme obaja ...prosil ma nech toi s nim aspon skusim ,ze by bol rad ,keby som mu dala sancu dokazat mi ,ze to dokaze atd .premyslam nad tym ,ze tam pojdem na jeden mesiac a potom ak to bude zle ,tak sa vratim.
asi by to celkom aj financne nezvladol ,zit sam ,pretoze ak by mne posielal dajme tomu 200 € ,tak by mu ostalo na najomne ,jedlo atd okolo 13000 co nie je bohvie co ...

leelo
4. júl 2010

@zuziiiicek17 moja zlata, ja ti do toho nechcem kecat, ale ked potom po mesiaci odides, tak zostane s rovnakym rozpoctom, chapes co myslim...
nemal by si davat podmienky a brat ta tam ako rukojemnicku 😒
ale ty sa rozhodni ako chces, ved vzdy sa mozes vratit. len vpodstate asi sama vidis, ze do velkej istoty nejdes, ale asi mas pocit, ze musis vyskusat vsetko, ze?!
este jedna vec: iba z lutosti to nerob. to neni dobry dovod.
preco on takto vsetko hroti? preco musite plakat? on ma byt pre teba muzna hrud o ktoru sa opries. zvlast teraz, ked vychovavas vase dieta..
no uz som ticho 🤐 🤐

zuziiiicek17
4. júl 2010

@leelo presne o tom to je ,ze ak by som to nevyskusala ,tak by som si to vycitala navzdy 😒 moja mama tiez nespravila vsetko preto ,aby som bola so svojim otcom .a vzdy som jej to vycitala .
mozem sa vratit vzdy to je hlavne ,ale viem ,ze on tam nebude moct potom ostat kvoli financiam .len som mu povedala ,ze ak sa rozhodnem ,ze tam nepojdem ,tak bude koniec,preto sme si porevali trochu ...nie je lahke ukoncit vztah s clovekom ,s ktorym mas dieta

leelo
4. júl 2010

@zuziiiicek17 nic koncit nemusis. nadialku sa tazko da zhodnitit, ze uz je koniec. ale nechapem ako moze teba brat na zodpovednost za to, ci sa mu tam bude darit a bude financne vychadzat...????????
to ako dalsia moznost je, ze sa vzdas tych 200 eur a tvoja babka mu odpusti dlh? chlap musi vediet zarobit aj na pusti. zvlast ten, co ma rodinu

zuziiiicek17
4. júl 2010

@leelo vies ,ono je to aj o vyspelosti...kym som nemala dieta ,tiez som bola taka hr hr hr ,ale dospela som .chlapi s tym maju trochu problem pochopit ,ze sa nieco zmenilo atd .nie som jedina co ma problem s nedospelym chlapom .on nie je doslova neshopny a zly atd .mam ho rada ,ale neviem ci mu ozem doverovat .on to nedava mne za vinu ani nic podobne ,je to skor o tom ,ze velmi tuzi po tom ,aby sme prisli za nim ...

bashenka
4. júl 2010

Dobre ránko baby.... 😝 ... čo sa dnes chystáte robiť?? .. ja čakám na priatela a ideme sa asi kúpať ale nejaké mračná sa mi zdá že idú 😨 ... chúda Simonka ☹ ... včera ráno mi hned priatel volal a oznámil mi to...on to tiež nejak prežíval, ja som stále dúfala že sa nájde živá a zdravá.... ale jej rodičov vobec nelutujem...
Baby dalšiu otázočku mám na vás 😝 ... potrebuje dieťa v polievočke vegetu?? ..alebo nejaké koreniny?? Ja dávam troška kmin, podla mna nieje potrebné aby v tej polievke bolo pol kila vegety ved dieťa nepotrebuje ešte také dochuťovanie pokial to nepozná jej bude chutiť aj taká "od prírody" nie?? ..

bashenka
4. júl 2010

Zuzinka a tebe prajem nech sa ti to čím skor vyrieši... všetky tieto "problémy" .. keby chlapy mali aspon z polovice rozum ako ženy svet by bol hned o trochu krajší 😀 ... a tebe varí doma asi babka, že??

lussy23
4. júl 2010

Ahojte. Náhodou so mčítala vašu diskusiu na okolo 30strany a moc som nechápala. ☹ Mukky, čo ste týmto mysleli? moje prianie je,aby sa mamicky netabulkove stali tabulkovymi...i ked vobec to nie ten spravny termin oznacovania maminiek....keby sa jednalo o dospelakov je mi to sumafuk...ale tu sa jedna o deticky,tie milucke nezne stvorenia,pre ktore ste stredobodom ich vesmiru
Nepochopila som. 😒

leelo
4. júl 2010

@zuziiiicek17 ja viem co myslis a uz som tu pisala, ze nam sa v porodnici narodi spolu s dietatom aj strach a zodpovednost, ale muzi sa to musia postupne naucit.
chapem presne aj viniferu, lebo moj muz ma presne tie iste "tiky" a viem od kamosiek, ze ich ma kazdy chlap, len intenzita v case sa trochu meni.
ja nevravim, ze je zly, vobec si to nemyslim. nepaci sa mi ale, ze si svoju slabost (asi mu je tam smutno, ma obavuy z buducnosti atd.) ventiluje na teb. akoby si toho nemala dost. preco mas niest zodpovednost za to, ze ak tam nedojdes, tak sa odtial vrati a bude nezamestnany? preco ty?

zuziiiicek17
4. júl 2010

@bashenka to si vystihla 😀

podla mna nepotrebuje vegetu ...teda kmin ochuti si myslim .ked tak trochu ,ale naco by to bolo dobre .je lepsie ak ju nenaucis na koreniny atd 😉

zuziiiicek17
4. júl 2010

@leelo podla mna je mp v depke ...ber tak je tam uplne sam ,s bratom a svagrinou sa v podstate nebavi a ja mu este poviem ,,ze s nim nechcem byvat ...keby som ja bola v takej situacii ,tak by som tiez bola taky slaboch

leelo
4. júl 2010

@bashenka ahoj 🙂 ja teraz varim, chlapci su vonku a poobede chceme ist na vylet k jazeru odkial pochadzala sissi cisarovna.
vegetu dieta vobec nepotrebuje. ked uz, tak by som davala na dochutenie bylinky - ale postupne a s mierou. my vobec vegetu nepouzivame. mam take dochucovadlo z bio obchodu, co je bez glutamatu, tak to niekedy dam. inak len bylinkami a vnatami dochucujem vsetko.
pre deti je spominany glutamat velmi nebezpecny (prirodzene ho obsahuju napr paradajky), lebo umelo vyrabany je skodlivy - ked stupne jeho hladina v tele, moze prist k buseniu srdca, poteniu, zavratiam, dokonca strate vedomia. vola sa to glutamatova intolerancia, maju to aj bezne dospeli....
glutamat je v skratne jedno z Eciek a tie detom podla moznosti nedavame.

leelo
4. júl 2010

@zuziiiicek17 neviem, ake dohody ste mali medzi sebou, ze kedy tam ides za nim. ale asi si mala dovod, preco si mu povedala, ze nechces s nim byvat.
aj ty mas depky, a co?!

zuziiiicek17
4. júl 2010

Uz to nechajme,nejak dnes na to nechcem mysliet 😔

leelo
4. júl 2010